Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[14:23] Çam, 8 Aylık Dönemi Değerlendirdi -- [13:50] Sel Vuran Esmahanım’da Yangın Çıktı -- [11:57] Ödeme Tarihi Uzatıldı -- [11:38] Tatilde Belgesel Çektiler -- [10:46] İçmesuyu Arıtma Tesisinin Yapımı Tamamlandı -- [10:36] ÖĞRETMENLER GÜNÜ BOCCE TURNUVASI YAPILDI -- [10:13] Koah’la Mücadele İçin Sigarayı Bırakın -- [10:07] Yaralı Annesi İçin Ağladı -- [08:42] Büyükanıt Hayatını Kaybetti -- [17:37] YIĞILCA’DA KOAH YÜRÜYÜŞÜ --
Gündem
Belediyespor Tepeden Tırnağa Yenileniyor

​Olağanüstü Kongre ile görevi üstlenen Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ulusal ve yerel basın temsilcileri ile toplantı düzenledi.

2.07.2019
5145 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Belediyespor Tepeden Tırnağa Yenileniyor

Celal Kasapoğlu 1881 Düzce Belediyespor misyonu hakkında bilgiler vererek ‘Bizim kendi iç değişimimize ilişkin yaptığımız bir takım planlamalar gereği bugün hep birlikte basın toplantısı yapmaya karar verdik. Bununla birlikte tabi yeni dönemde bir takım değişiklikler de var.

En başta logomuz ve takımımızın ismini değiştirdik. 1881 Düzce Belediyespor olarak artık mücadele edeceğiz.  Renklerimiz de Düzcespor ile aynı, kırmızı, lacivert olarak belirledik. Burada bunu yapmakta ki maksadımız esasında şuydu, bu sadece Düzce belediyesi için değil, genelde belediye takımlarında insanlarda o sahiplenme duygusunu oluşturmak biraz daha zor olduğu için ve Düzce’de de bu şekilde Düzce Belediyespor ve Düzce Spor olarak ayrı şekilde yarışan, birbiriyle sanki çatışan iki kulüp varmış gibi bir anlayışı ortadan kaldırabilmek için,  biz burada bir değişiklik yapma gereği hissettik.

 

Peki neden 1881? Düzce Belediyespor, bunun aslında biraz daha akılda kalıcı olması bakımından, biraz daha kolay hatırlanması bakımından başarılı örnekleri olduğunu gördük ve bizde kuruluş yılımız olan, Düzce Belediyesi’nin kuruluş yılı olan, 1881 ibaresini kendi kulübümüzün ismine eklemiş bulunuyoruz.

Biz ne yapmak istiyoruz? Aslında, kendiliğinden oluşan bir takım kimliği var Düzce Belediyespor’da. Mücadele ettiği kulvarlarda daha ziyade genç sporcuların yer aldığı bir alt yapı organizasyonlarının ön plana çıktığı ve düşük bütçelerle aslında maksimum başarının elde edildiği bir kulüp kimliği var. Burada biz önceki yönetimlere de teşekkür ediyoruz. Özellikle hocalarımıza da teşekkür ediyoruz. Onların büyük ölçüde özverisiyle sağlanmış başarılar bunlar. Bizde bunu muhafaza edelim, bu kimliği biraz daha güçlendirelim, Düzcelilerle daha çok temas halinde bulunalım, biraz daha bu işin sosyal sorumluluk ayaklarını da artık faal hale getirelim istiyoruz.  Bu maksatla yola çıktık. Tabi logomuzda bir maskotumuz var, burada ki kullanmış olduğumuz aslında görselin, manası şu; daha ziyade gençlerden oluşan kadroları biz mücadele içinde tutmak istediğimiz için oradaki dinamizmi, enerjiyi simgelemesi bakımından aynı zamanda rekabetçi yönümüzü de vurgulaması bakımından böyle bir görsel tercih ettik. Hepimize hayırlı uğurlu olsun diyorum. Yine büyük ölçüde geçen sene ki hoca kadrolarımızla devam edeceğiz önümüzde ki yıl içerisinde. Bu da tabi yönetimde ki arkadaşlarımızla çalışmalarımızı neler belirledi. Daha ziyade mücadele ettiğimiz kulvarlarda tecrübesi olan sporcu olarak ya da yönetici olarak benzer çalışmalar içinde yer almış ve gerçekten Düzce’de spor anlamında bir kaktı kaygısı olan arkadaşlarımızı biz yönetime davet ettik.’  dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
5145 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Dikkat EDS'ler 1 Aralık'ta Devrede
MAHALLE ZİYARETLERİ TAMAMLANMAK ÜZERE
Dünya Çocuk Kitapları Haftasını kutladılar
Ebru Festivaline Katıldı
20.11.2019 - 10:31
Ebru Festivaline Katıldı
Hem Tarihi Yaşadılar, Hem Kitap Okudular
ÖNEMLİ ORGANİZASYONLARA EV SAHİPLİĞI YAPACAK
Belediye Başkanları Nostalji Pazarını Gezdi