Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:25] Düzceli Berberlerin Testleri Temiz Çıktı -- [18:15] Fabrikalara Belediyeden Maske Desteği -- [16:28] SECCADELER BAŞKANDAN -- [15:48] Vali Dağlı Cuma Namazı Sonrasında Konuştu -- [14:19] Camiler Cemaatine Kavuştu -- [13:43] Yetkililerin Araştırmasını İstiyor -- [13:20] "BİREVİM AİLELERİ TASARRUFLA BULUŞTURUYOR" -- [12:26] Camilerin Açılması Nedeniyle Kurban Kesildi -- [10:06] Fetih'in 567. Yıldönümü -- [09:40] İçişleri Bakanlığından Yeni Genelge --
Gündem
REKTÖR ÇAKAR, MESAJ YAYINLADI

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar yayınladığı mesaj ile 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı.

24.07.2019
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
REKTÖR ÇAKAR, MESAJ YAYINLADI

Rektör Çakar, gazetecilerin önemli bir misyon taşıdığını vurgulayan Rektör Çakar mesajında;  “İnsanların bilgi edinme hakkının bir parçası olan haber alama özgürlüğünü sağlayabilmek için 24 Temmuz 1908 tarihinde, Türk Basınına sansür uygulanamayacağı bildirilmiştir. Gazetecilerin ve basın mensuplarının doğru ve tarafsız haber yapmalarının önünü açan bu gelişme ülkemizde 110 yıldan beri “Gazeteciler ve Basın Bayramı” olarak kutlanmaktadır.

Kamuoyunu bilgilendirmeyi kendilerine vazife edinen basın çalışanları; toplumu ilgilendiren güncel olayları, gelişmeleri etkili ve hızlı bir şekilde kamuoyuna açıklamakla mükelleftir. İçinde bulunduğu durumu düşünmeden her zaman doğru bilgiye ulaşma çabası içerisinde olan değerli basın çalışanları; yaptıkları bu hizmetle ülkemizin demokrasi kültürünün gelişmesinde ve çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşılmasında önemli bir role sahiptir.

Düzce Üniversitesi olarak; Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı 111 yılında, kamuoyunu aydınlatan ve gerektiğinde bu uğurda hayatını feda eden basın mensuplarımızın bayramını en içten dileklerimizle kutlar, sağlıklı ve başarılı bir yıl geçirmelerini dileriz,” dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Mayıs ayında Düzce'ye kar yağdı
5 HAYVANINI KAYBETMİŞTİ
23.05.2020 - 11:47
5 HAYVANINI KAYBETMİŞTİ
KISITLAMADA BU İSTASYONLAR AÇIK OLACAK
Düzce'de Kuş Uçurtulmuyor
23.05.2020 - 15:16
Düzce'de Kuş Uçurtulmuyor
GÖZÜ YAŞLI TALEBİ YERİNE GETİRDİLER
Korona Çalışmalarını Anlattı
Bu Camilerde Cuma Namazı Kılınacak