Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[09:48] HASTANEDE TANIŞIP MUTLU SONA ULAŞTILAR -- [09:44] YIĞILCA'DA KORKUTAN YANGIN -- [18:26] İL SAĞLIKTAN ALZHEİMER GÜNÜ MESAJI -- [18:22] TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU -- [18:10] Üniversiteden Bir Başarı Daha -- [18:05] Maça tekerlekli sandalyeyle gitti, seremoniye sekerek çıktı -- [17:56] Deplasmandan Bir Puan Çıktı -- [17:28] BORU PATLADI EKİPLER ÇALIŞIYOR -- [16:15] Sigara Yasağı Genişliyor -- [14:37] İki Başkan Bolu'da Buluştu --
Gündem
DAYANIŞMA İLE DAHA DA GÜÇLENDİLER

Düzce İşçileri Dayanışma Derneği kuruluşundan bu yana bir yıllık süre içinde gerçekleştirdikleri faaliyetleri açıkladılar. Dernek Başkanı Sedat Mıhçı, üyeleri ile birlikte gerek yurt içi gerekse yurt dışı olmak üzere birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdiklerini ifade etti.

24.07.2019
4700 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
DAYANIŞMA İLE DAHA  DA GÜÇLENDİLER

Düzce İşçileri Dayanışma Derneğini 28 Haziran 2018 tarihinde kurduklarını belirten Sedat Mıhçı, faaliyetlere ilişkin şu bilgileri verdi " Derneğimiz bir yıl önce kurulmasına karşın yurt içi ve yurt dışında birçok faaliyete imza atmıştır. Bunların önemli bir kısmı sosyal sorumluluk projesi üzerine gerçekleşmiştir. Derneğimize kanser tedavisi için yardım talebinde bulunan hastamıza maddi yardımda bulunulmuştur. Yine doğuştan yemek sorusu olmayan bir bebeğin ameliyat masrafları karşılanmıştır. Yine bağırsak rahatsızlığı olan bir şahsın, ameliyat ve tedavi masrafları için derneğimiz katkı vermiştir. ' Mıhçı, ayrıca talepler üzerine, gıda yardımlarında da bulunduklarını da belirterek " Ramazan ayı boyunca toplamda 265 adet gıda kolisi ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. İşçi ailelerine 10 bin lira tutarında yakacak yardımında bulunuldu. Yine dernek üyelerimize ve işçilere  20 kiloluk çuvallar içinde 24 ton patates verildi. Ayrıca, 6 ton un, 6 ton deterjan, 6 ton pirinç, 3 ton sıvı yağ, 6 ton toz şeker  dağıtımı yapıldı. Yine, Kabalak'ta oturulamayacak durumda derme çatma bir evde yaşayan 6 kişilik bir ailenin evi onarıldı, 20 bin lira harcama yapıldı. İhtiyaç sahibi 3 öğrenciye burs verildi" dedi.

Dernek Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte her müracaatı değerlendirdiklerini işaret eden Dernek Başkanı Sedat Mıhçı, ' Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte büyük bir hassasiyet içinde çalışıyoruz. Her bir üyemiz bunun için aşırı gayret sarf ediyor. Müracaatlar bize geldiğinde, gizlilik ve dürüstlük içinde hareket ediyoruz. Araştırmamızı yapıyoruz. Dernek olarak çeşitli kriterlerimiz var, bunları hakkaniyet çerçevesi içinde değerlendiriyoruz ve yardımlarımızı bu şekilde yapıyoruz" dedi.  


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
4700 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

1. Etap İçin Gün Sayılıyor
18.09.2019 - 15:34
1. Etap İçin Gün Sayılıyor
ŞİFALI SU'YA KÖR TAPA
16.09.2019 - 17:09
ŞİFALI SU'YA KÖR TAPA
Maça tekerlekli sandalyeyle gitti, seremoniye sekerek çıktı
SAĞLIK KRİZİNE AÇIKLIK GETİRDİLER
Çöpten Toplayıp Güvercinleri Besliyor
ASAYİŞ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
O YAPILAR DA TARİH OLDU
19.09.2019 - 14:08
O YAPILAR DA TARİH OLDU