Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[16:02] Final Eğitim Kurumu, Oxijen'e Konuk Oldu -- [15:55] Bu Proje Çevre İllere Örnek Olacak -- [15:03] Yemenici'den Nezaket Ziyareti -- [13:31] YOĞUN TRAFİĞE ALTERNATİF OLACAK -- [13:14] Sağlık İçin Yürüdüler -- [12:11] Bahçeli Rutin Kontroller İçin Hastanede -- [09:57] Rektör Şehit Yakınları ve Gazileri Unutmadı -- [09:48] Palamut Hayal Kırıklığı Yaşattı -- [09:38] Süslü kadınlar pedal çevirdi -- [09:37] TAKIMIN ZAMANA İHTİYACI VAR --
Gündem
"Akçakoca Yalnız Bırakılmadı"

MHP İl başkanı İlhami Caboğlu, sel felaketinin yaşandığı Akçakoca ilçesinin yalnız bırakıldığı yönünde yerel basında çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Caboğlu, Cumhur İttifakı partilerinin birlik beraberlik içinde sel felaketinin yaralarını sarmak için çaba gösterdiğini söyleyerek Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in Akçakoca ve Cumayeri için halen çaba sarf ettiğini dile getirdi.

30.08.2019
7587 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, sel felaketinin ardından ortaya atılan iddialar ile ilgili açıklamalarda bulundu. Caboğlu açıklamasında Cumhur İttifakı milletvekillerinin ayrım gözetmeksizin çalıştığını söyleyen Caboğlu, bir kısım yerel basın organlarında yer alan “ Akçakoca’ya Üvey Evlat Muamelesi Yapılıyor “ haberlerinin doğru olmadığını dile getirdi. 17-18 Temmuz tarihinde Cumayeri ve Akçakoca ilçelerinde yaşanan ve 7 vatandaşın kaybedildiği sel felaketinin ardından devletin bütün imkanlarının bölgeye seferber edildiğini söyleyen Caboğlu;  “İttifak Milletvekilimiz sayın Ayşe Keşir ile ilgili kimi yerel basın organlarında ‘ bizi yalnız bıraktı’ biçiminde yer alan haberler doğru değildir. Aksine, sayın Keşir, yaşanan sel felaketinin başından itibaren  her iki bölgemizle yakından ilgilenmeye devam ediyor. Afetin meydana geldiği tarihten itibaren sahadan ayrılmayan, mağdur vatandaşlar ile sürekli irtibat halinde olan Keşir, bir yandan da Ankara temaslarını sürdürerek bölgemizin ihtiyacı olan yatırımların getirilmesi için çaba sarf ediyor “ diyen İl Başkanı Caboğlu, Cumhur İttifakının partilerinin ayrım gözetmeksizin her iki ilçeye hizmet etmek için çalıştıklarını vurguladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin süreci yakından takip ettiklerini söyleyen Caboğlu, devletimiz ilgili kurum ve birimleri sel felaketinin yaşandığı bölgelerde çalışmalarına ara vermeden devam ettiğinin altını çizdi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
7587 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%53,33

Hamşesi Düzceli

1.09.2019 - 16:34:14

Bu ilin diğer MV olan fahri çakır ne iş yapar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

1. Etap İçin Gün Sayılıyor
18.09.2019 - 15:34
1. Etap İçin Gün Sayılıyor
ŞİFALI SU'YA KÖR TAPA
16.09.2019 - 17:09
ŞİFALI SU'YA KÖR TAPA
Maça tekerlekli sandalyeyle gitti, seremoniye sekerek çıktı
SAĞLIK KRİZİNE AÇIKLIK GETİRDİLER
Çöpten Toplayıp Güvercinleri Besliyor
ASAYİŞ ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Gece Yarısına Kadar Sürecek
20.09.2019 - 10:29
Gece Yarısına Kadar Sürecek