Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[09:45] KUYMAK YEDİLER HASTANELİK OLDULAR -- [09:40] TEM'de İlerleyen Araç Kül Oldu -- [09:29] POTADA ALT YAPI GÜMBÜR GÜMBÜR -- [18:37] Muharrem Yılmaz Babasını Kaybetti -- [17:43] CHP SEÇİMİNİ YAPTI -- [16:46] BU MUTLULUĞA PAHA BİÇİLEMEZ -- [16:37] DÜZCE NÜFUSU 4 BİN 322 KİŞİN ARTTI -- [16:22] OLASI ARIZALARA KARŞI BAKIMLAR YAPILDI -- [15:26] GOL SESİ ÇIKMADI -- [13:25] DERBİ BAŞLADI --
Gündem
Partiyi Ne Hale Getirdiler Reis...

Dünyaya kafa tutan lider Recep Tayyip Erdoğan'ın tırnakları ile kazıyarak kurduğu AK parti Düzce'de kimlerin çiftliğine döndü? Düzce'de son iki seçimde oyların neden düştüğü 1 milletvekili ve 5 belediyenin kaybedilmesindeki gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor.

31.08.2019
10999 kez okundu
0 bekleyen yorum
3 onaylı yorum
Partiyi Ne Hale Getirdiler Reis...

Dünyaya kafa tutan lider Recep Tayyip Erdoğan'ın tırnakları ile kazıyarak kurduğu AK parti Düzce'de kimlerin çiftliğine döndü? Düzce'de son iki seçimde oyların neden düştüğü 1 milletvekili ve 5 belediyenin kaybedilmesindeki gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Artık büyük bir çoğunluk Düzce'de bulunan bazı partili yöneticiler yüzünden "AK partiliyim" demekten utanır oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Düzce'deki tüm teşkilatlarda yeniden düzenlemeye gidip, partinin fabrika ayarlarına dönüşünü sağlaması gerekiyor.

Bu topraklarda hiçbir şey gizli kalmaz. Günden güne oyların eridiği AK partide Düzce'deki son iki seçimdeki çöküşün nedenleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. 'Kimsesizlerin kimi' olmak yerine 'Kirli ilişkiler' içine girenler, kompleksli ve kişilik bozukluğu yaşayan yöneticiler, Milletin sofrasına oturmak yerine, lüks otellerde zevki sefa süren sürüngenler, Millet gibi düşünmek yerine çakal gibi iz sürenler, 'Dava' adamı olmak yerine paranın adamı olanlar, Ağzından salyalar akarak İş vaatleriyle insanları kandırıp masum ayaklarına yatan zavallılar.. Bu partideki çöküşün 'bir numaralı' sorumluları siz ve sizin gibi düşünenler...

1 VEKİL 5 BELEDİYE NEDEN KAYBEDİLDİ?

Bir tarafta, tüm dünyanın asrın lideri olarak kabul edilen 'Reis'in, tek bir işareti ile kefen giyip şehadete gülerek koşan milletin yiğit evlatları... Bir yandan da 'Reis'in, tırnaklarıyla kazıyarak bu günlere getirdiği partiyi kullanarak, yalandan dava nidaları atıp, makam mevki sahibi olup zevki sefa süren sürüngenler!.. Düzce'de 2018 yılına kadar girdiği tüm seçimleri zaferle taçlandıran AK Parti 2015 Genel seçimlerinde 163 Bin 422 oy alarak 3 Milletvekili çıkarmıştı. 2018 yılındaki yerel seçimlerde 25 Bin oy buhar oldu ve AK Parti bir milletvekilini kaybetti. 2014 Yerel seçimlerinde 10'da 10 yapan AK Parti 2019 Yerel seçimlerinde sadece 5 belediyeyi kazanabildi.

Şimdi soruyoruz 2014 -2019 yılları arasında kim, hangi tür işlere bulaştı da parti bu hale geldi?

Daha fazla susamazdık... "Su akar yatağını bulur" diyerek yaşananları uzaktan seyretmek, en azından çocuklarımıza karşı büyük bir haksızlık olur.

Bugün anlaşılıyor ki; sosyal medya, haberlerin, görüşlerin kamuoyu ile paylaşımında önemli bir rol üstlenmiş durumda. Ne var ki, bu paylaşımlar, kişilerin akıl, sağduyu süzgecinden geçiyor. AK partiliymiş gibi görünüp partinin en üst kademelerine çöreklenen bu isimler sosyal medyadan iki fotoğraf paylaşarak dava adamı olduklarını zannediyor ama artık millet buna kanmıyor, niyetleri farkediyor.

Her seçimden sonra "Halkımızın mesajını aldık, gereğini yapacağız" şeklinde beyanat veren değerli Cumhurbaşkanımızın bu konuda hassas davranacağını biliyoruz. Umuyoruz ki, bunun gereği olarak, Düzce'deki değişim ile birlikte  kamuoyunda ağırlıklı olarak oluşan, kabine revizyonu beklentisini de uygulamaya geçirilir. Ve Ak parti üst yapıdan alt teşkilatlara kadar tüm hücreleriyle 'Dava'nın icabı olarak 'Gönül Köprülerini' kurar.

İslam Keleş


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
10999 kez okundu
0 bekleyen yorum
3 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,23

seniha

2.09.2019 - 19:58:46

Bu iğrençlik siyaset değil,siyasetin içinde yüzlerce bayan arkadaşımız var ben de dahil,alnımız açık yüzümüz ak yapan yaptığından utansın..Reisi ve partimin adını lekeleyemezler,herkes kendini lekeler...
Katılıyorum   Katılmıyorum
%43,02

Can

1.09.2019 - 10:44:40

Abartıyorsunuz bence.5sene alan memnun veren memnun.madem öyle kız 5sene niye beklemiş.ilk ilişkiden sonra abisine söylememiş suç duyurusunda bulunmamış.etrafta birsürü insan var bu şekilde sağda solda dostu olan ev açan va...kimse kimseye zorla bişey yapmaz.yapsada 5sene saklayamaz!bu işler toplumun yansıması.siyasetçide toplumdan çıkıyor uzaydan gelmiyor.siyasi çıkar İçin konuyu şimdi gündeme getirmek neyin çıkarına hizmet ediyor acaba?
Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,56

Ali

31.08.2019 - 21:45:56

Eeee ağZındaki baklayı çıkarsaydın...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

İSKİ BUNDAN SONRA NE YAPACAK?
17.02.2020 - 19:23
İSKİ BUNDAN SONRA NE YAPACAK?
Kadınlar Matinası Dolu Dolu Geçecek
Düzcespor Yönetimi Kahvaltıda Buluştu
BARO BARO OLALI BÖYLE REZİLLİK GÖRMEDİ
DÜZCE'NİN TURİZMİNİ TETİKLEYECEK
CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
18.02.2020 - 11:07
CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
Ocak Ayında 3 Bin kişiye 26 Bin TL Ödendi