Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:19] Şehrin Altyapısı Daha Sağlıklı Hale Getiriliyor -- [18:16] “Kardeşliğimiz Yeniden Pekişiyor” -- [18:12] Sokak Ortasında Tekme Tokat Dövdü -- [17:09] ŞİFALI SU'YA KÖR TAPA -- [15:10] İl Sağlık Müdürlüğü ve Rektörlük Ortak Açıklama Yapacak -- [14:25] Beşir'in "Paylaşım Noktaları"na Yoğun İlgi -- [11:14] 3 Ayrı Noktada 3 Bin Kişilik Aşure -- [10:30] 4 Öğretim Üyesi 1 Uzman 2 Asistan ile Hizmet Veriliyor -- [09:58] Erasmus Öğrencileri Düzce’de -- [09:49] KAYNAŞLI YENİ SEZONA HAZIR --
Gündem
Final Okulları Taşıyıcı Esnafının Yanında

Düzce Final Okulları ile Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokole göre kamyoncu esnafının çocukları Final okullarından yüzde 20 oranında indirimli kayıt imkanı bulacak.

9.09.2019
6860 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Final Okulları Taşıyıcı Esnafının Yanında

Düzce Final okulları imzaladığı protokollere bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde Düzce Üniversitesi ve Memursen ile protokol imzalayan Final okulları şimdi de Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri ile protokol imzaladı. İş birliği protokolünü Kamyoncu esnafı adına, Kooperatif Başkanı Orhan Yılmaz Düzce Final Okulları adına ise okul yetkilileri imzaladı.

İmzalanan protokol, Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve TIR Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerinin çocukları ve referans olduğu diğer öğrencilerin Düzce Final Okulları’ndaki eğitim koşullarını düzenliyor. Protokol ile Kamyoncular Kooperatifi üyelerinin ihtiyaçlarının liste fiyatları içerisindeki eğitim ücretleri üzerinden yüzde 20 oranında “Eğitim İndirimi” sağlıyor.

İmzalanan protokol sonrası Düzce Merkez Bölgesi Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi başkanı Orhan Yılmaz şu açıklamalarda bulundu; "Kamyoncular kooperatifini  unutmayıp sözleşme yapmak suretiyle bizleri ve çocuklarımızı da bu eğitim kervanına dahil ettiğiniz ve indirim yaparak teşvik ettiğiniz için tüm üyelerim adına çok teşekkür ediyorum" dedi. Final okulları yetkilileri de bu protokollerin devam edeceğini ve Final Okulları Düzce Kampüsünün Düzce’de eğitimde çok büyük başarılara imza atacağını ve Düzce’yi eğitimdeki Türkiye ortalamasında yükselteceklerini ve bu uğurda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaklarını söyledi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
6860 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Düzce'nin Acı Kaybı
11.09.2019 - 22:49
Düzce'nin Acı Kaybı
Düzce Üniversitesi Düzce TSO ile Yeniden Lisansüstü Eğitim Protokolü İmzaladı
Projeler için İstanbul Yollarını Aşındırıyor
Düzce’nin Yeni Cazibe Merkezi Olacak
Buranın Bakımını Kim Yapacak?
Okul Servislerine Sıkı Denetim
“1 Buçuk Milyon Alacağımız Var”