Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[20:11] BAKAN KOCA SON RAKAMLARI AÇIKLADI -- [19:15] 1 Haziran Öncesi Toplandılar -- [19:13] Bu merkez Çocuk Dostu Olacak -- [18:25] Düzceli Berberlerin Testleri Temiz Çıktı -- [18:15] Fabrikalara Belediyeden Maske Desteği -- [16:28] SECCADELER BAŞKANDAN -- [15:48] Vali Dağlı Cuma Namazı Sonrasında Konuştu -- [14:19] Camiler Cemaatine Kavuştu -- [13:43] Yetkililerin Araştırmasını İstiyor -- [13:20] "BİREVİM AİLELERİ TASARRUFLA BULUŞTURUYOR" --
Gündem
"TÜM KONULARA HAKİMİZ"

​Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, belediyenin tüm iş'lerinin planlandığı şekilde yürüdüğünü belirterek ' hizmet programımızdaki tüm işlerimizi aksatmadan yapıyoruz' dedi.

17.09.2019
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

Oxijen.tv Açık Mikrofon programında Atilla Gösterişli'nin sorularını cevaplandıran Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, sorumluluğu altında bulunan birimlerin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Belediyede gerçekleştirilen programda Kasapoğlu, sorumluluğu altında bulunan Fen İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon, İmar ve Şehircilik ile Emlak ve İstimlak müdürlüklerinin çalışmaları hakkında bilgiler veren Kasapoğlu ' Bu müdürlükler belediyenin alt ve üst yapısı, sahadaki çalışmaları gerçekleştiriyor. Dolayısıyla projelere göre planlama yapıyoruz' dedi. Belediyede iyi bir ekip oluşturulduğuna değinen Kasapoğlu, imar çalışmalarına yönelik şu bilgileri verdi " Belediyemizin yıllık ve 5 yıllık imar program çerçevesinde yapılan işlemler bulunuyor. 18'inci madde uygulamaları, istimlakler, yeni çevre yollarının açılması imar planlarının bütünlüğü içinde değerlendiriliyor. Düzce'de nüfus artışına paralel olarak, coğrafi alan oluşturulması, bunların alt yapılarının hazırlanması gerekiyor. Nüfus projeksiyonu ile imar düzenlemelerini birlikte yürütüyoruz. Bu yüzden de yeni yolların açılmasını planlıyoruz. Bunları mevcut yollarla bağlantısını sağlıyoruz'. Son günlerde yaşanan ulaşım sorununa yönelik tedbirlerin alındığını belirten Kasapoğlu bu konuda da şu görüşlere yer verdi " Düzce'de bir ulaşım master planı hazırlıyoruz. Bunun için uzman ekiplerimiz çalışıyor, veri topluyoruz. Ekim ayında da bir çalışma gerçekleştireceğiz. Plan bütünlüğünden hareketle detayları belirleyeceğiz. Otobüslerimizin güzergahı, hareket saatleri, Fiskobirlik kavşağı gibi tüm detaylar belli bir planlama içine alınacak."


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter
Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,66

Adnan

17.09.2019 - 13:42:50

İskanları alalım o zaman dinamik başkanım.iş bilmeyen memurun ağzına bakıp milleti düz duvara tırmandırmayın

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Mayıs ayında Düzce'ye kar yağdı
5 HAYVANINI KAYBETMİŞTİ
23.05.2020 - 11:47
5 HAYVANINI KAYBETMİŞTİ
KISITLAMADA BU İSTASYONLAR AÇIK OLACAK
Düzce'de Kuş Uçurtulmuyor
23.05.2020 - 15:16
Düzce'de Kuş Uçurtulmuyor
GÖZÜ YAŞLI TALEBİ YERİNE GETİRDİLER
Korona Çalışmalarını Anlattı
Bu Camilerde Cuma Namazı Kılınacak