Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[21:25] İŞTE GÜNÜN TABLOSU -- [20:57] TALİHSİZ KAZA! -- [20:45] Belediye polisleri bayramda unutmadı -- [19:33] Jandarma Sahadan Ayrılmıyor -- [18:01] Sokak Hayvanlarına Yem Bıraktılar -- [17:57] Bu Bayram Böyle Oldu... -- [17:07] Yaşlıların Buruk Bayram Sevinci -- [16:53] Kızılay Çocuklar İçin Kapı Kapı Dolaşıyor -- [16:49] FIRINCILAR EKMEĞİ KAPAYI KADAR GETİRİYOR -- [14:00] GÖZÜ YAŞLI TALEBİ YERİNE GETİRDİLER --
Gündem
Yeni Yönetim İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi yapılan seçimlerin ardından HAnife Gür Başkanlığında ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Başkan Gür geçmiş dönem başkanı Ulviye Dikmen'e teşekkür ederek "Bayrağı gururla dalgalandırmaya devam edeceğiz" dedi.

5.10.2019
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Yeni Yönetim İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın  yapılan seçimin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi. İzleyecekleri yol haritasının belirleyen konsey üyeleri toplantının verimli geçtiğini söyledi. Kent Konseyi Kadın Meclisinin görev ve sorumluluklarını açıklayan Başkan Hanife Gür; "    Kadının kent yaşamında eşit temsil edilmesi, ekonomik, sosyal,kültürel ve siyasal güçlenmesi,toplumsal cinsiyet eşitliği ve kadına yönelik şiddetle mücadele konularında farkındalık yaratmak amacıyla  kurulmuş olup  çalışmalarını sürdürmektir.

 Kent Konseyi Kadın Meclisi ;  katılımcılık ,sürdürebilirlik,yaşanabilirlik,kentsel hakların geliştirilmesi,hoşgörü ve uzlaşma ilkeleri ışığında,düşüncelerini açıkça söyleyebilme mekanizmalarını geliştirmeyi sağlayan ve kendi sorunlarına sahip çıkmalarını özendiren demokratik bir platformdur.

 Bundan yıllar önce 11 Kadınla kurucu üye , yürütme kurulu üyesi olarak çıktığımız bu yolda yüzlerce kadınla yola devam ediyor olmak gururumuzdur.

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi aktif ve çoğulcu katılımıyla bir Düzce Markası olmayı emeğiyle haketmiştir. Şehrimiz için , kadını güçlendirmek için , yaşanılır bir kent olma mücadelesinin öncü lideridir. Kadın Meclisimiz olarak bizlere yol açan  önceki dönem Meclis Başkanımız Sn . Ulviye Dikmen ' e teşekkür eder , kendisinden aldığımız bu onurlu bayrağı dalgalandırmaya gururla devam edecez" iadelerini kullandı.

Derneğin Yönetim Kurulu ve Görevleri şu şekilde belirlendi:

Ayfer Yüksel , Pakize Sadık , Yıldız Gür Güner , Reyhan Yılmaz , İnci Yıldırım , Suna Can , Mücella Ulcay 'dan oluşuyor.

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadin Meclisi Başkanı Hanife Gür, Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkan Yardımcılığına Ayfer Yüksel.

Genel Sekreterliğine Yıldız Gür Güner , Basın ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcısı İnci Yıldırım , Çalısma Guruplarından Sorumlu Başkan Yardımcılığına Pakize Sadık , Kültür ve Sanat Çalışma Guruplarından Sorumlu Başkan Yardımcılığına Reyhan Yılmaz görevlendirildi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Valilikten Kısıtlama Açıklaması
Mayıs ayında Düzce'ye kar yağdı
5 HAYVANINI KAYBETMİŞTİ
23.05.2020 - 11:47
5 HAYVANINI KAYBETMİŞTİ
Dalından koparıldığı an alıcısı hazır bekleyor
Düzce'de Kuş Uçurtulmuyor
23.05.2020 - 15:16
Düzce'de Kuş Uçurtulmuyor
KISITLAMADA BU İSTASYONLAR AÇIK OLACAK
Korona Çalışmalarını Anlattı