Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[23:12] 14 Büyükşehir ve Zonguldak'ta Kısıtlama -- [20:47] 5 haftalık program açıklandı -- [20:45] BUGÜN 30 HASTAYI KAYBETTİK -- [20:42] CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YENİ KARARLARI AÇIKLADI -- [19:26] Pandemi Sürecinde Büyük Destek -- [19:19] ASAR DERESİ KÖPÜRDÜ -- [19:00] KAYNAŞLI “KONUT BELİRLEME KURASI” TARİHİ BELLİ OLDU -- [18:49] Öğrencilerin Maskeleri Öğretmenlerinden -- [18:39] Keşir ve Keskin Çocuk İzlenim Merkezini İnceledi -- [13:25] Cumayeri Pazaryerinde Namaz Kılınacak --
Gündem
Şampiyona İçin İstenen Ücretler Ödendi

3-11 Kasım tarihleri arasında Belarus'da yapılacak olan Muay Thai Şampiyonasına katılacak olan sporculardan Federasyon tarafından 750 euro ücret istendi. Türk Bayrağını Avrupa'da dalgalandıracak olan sporculardan istenen ve "skandal" olarak nitelendirilen ücreti Düzceli İşadamı Gökhan Kapoğlu üstlendi.

26.10.2019
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
Şampiyona İçin İstenen Ücretler Ödendi

03-11 Kasım tarihleri arasında Belarus'da yapılacak uluslararası şampiyonada Muay Thaiy Federasyonu, müsabakalara katılacak olan sporculardan 750 euro ücret talep edildi.  Federasyonun para ödemesini istediği sporcular arasında Dünya ve Avrupa şampiyonları da bulunuyor. Uluslararası alanda derece elde eden, Dünya ve Avrupa şampiyonlarının ödüllendirilmesi gerekirken üstüne bir de para istenmesi skandal olarak nitelendirildi. 

Spor camiası Muay Thaiy federasyonunun aldığı karar karşısında adeta şok yaşadı. İçlerinde Bediha Taçyıldız, Buğra Erdoğan ve Cafer Gök  gibi dünya şampiyonu olan ve Dünya Muay Thai Federasyonunun sitesinde haberlerine yer verilen milli sporcular 750 Euroluk ücreti ödemedikleri takdirde şampiyonaya katılamaycaklardı.  Milli sporcuların Türkiye adına katıldıkları ve madalya almalarına kesin gözüyle bakılırken Türkiye Muay Thai Federasyonunun katılmaları için sporculara para vermesi gerekirken sporculardan para istemesi spor camiasında ve kamuoyunda şaşkınlık yarattı. Daha öncede başarılı sporcu Bedia Taçyıldız'ın sponsorluğunu üstlenen İşadamı Kapoğlu, sporcular için yeniden devreye girdi. İşadamı Kapoğlu Muaythai Federasyonunun talep ettiği ücreti ödeyerek sporcuların şampiyonaya katılmasını sağladı.

Öte yandan şampiyonaya katılarak Avrupa'da bayrağımızı dalgalandıracak ve İstiklal Marşımızı okutacak olan sporculara Federasyonun ücret talep ederek zorluk çıkarması ve siyasilerin de bunu görmezden gelmesi kamuoyu tarafından tepkilere neden oldu.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter
Katılıyorum   Katılmıyorum
%49,14

metın köseer

1.11.2019 - 12:27:25

Gökhan kardeşim spora verdiğin destekten dolayı teşekkür ederim. İyi ki sizi gibi insanlar var.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Mayıs ayında Düzce'ye kar yağdı
5 HAYVANINI KAYBETMİŞTİ
23.05.2020 - 11:47
5 HAYVANINI KAYBETMİŞTİ
KISITLAMADA BU İSTASYONLAR AÇIK OLACAK
Düzce'de Kuş Uçurtulmuyor
23.05.2020 - 15:16
Düzce'de Kuş Uçurtulmuyor
GÖZÜ YAŞLI TALEBİ YERİNE GETİRDİLER
Korona Çalışmalarını Anlattı
Bu Camilerde Cuma Namazı Kılınacak