Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[17:37] YIĞILCA’DA KOAH YÜRÜYÜŞÜ -- [17:34] Tasarruf Tedbirleri Sürüyor -- [17:29] Hayrettin Amca'nın Yüzünü Güldürdüler -- [15:51] Kongre’ye Düzce’den Rekor Katılım -- [14:39] Çivi Deresi Temizlendi -- [14:19] Kapıcı Kavşağında Kaza -- [13:38] Hastaneye Koştular -- [13:24] Önce Kutlama, Sonra Antrenman -- [12:49] Kent Orman’ı Alacağız! -- [12:23] Düzce’yi Gururlandırdı --
Gündem
ÇALIŞMA TAKVİMİ İÇİN TOPLANACAKLAR

Düzce Belediye Meclisi belediyenin 2020-2024 yıllarını kapsayacak olan ve tüm birimlerin 4 yıllık hedeflerini ortaya koyacak olan Stratejik Planı görüşmek üzere toplanacak. Belediyenin Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından hazırlanan plan, tüm Meclis üyelerine dağıtıldı.

6.11.2019
5913 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
ÇALIŞMA TAKVİMİ İÇİN TOPLANACAKLAR

Belediyenin Kasım ayı toplantıları, Mali yıl planlarını içeriyor. Meclisin Kasım ayı birinci birleşiminde yer alan ve belediyenin 4 yıllık süreç içinde tüm birimlere yönelik amaç ve hedeflerini ortaya koyan Stratejik Plan görüşülmeye başlandı.  Meclisin birinci birleşimde plan ve bütçe komisyonuna havale edilen plan maddeleri 7 Kasım tarihinde yapılacak olan ikinci toplantıda karara bağlanacak. Planın onaylanması ile birlikte  belediyeye ait tüm müdürlüklerde 4 yıllık çalışma takvimi hazırlanacak. Mali hizmetler müdürlüğü tarafından ön taslak olarak hazırlanan Stratejik Plan tüm birim müdürlüklerinin faaliyetlerini kapsıyor.

Belediye Meclisinde Stratejik planının görüşülmesinin ardından ayrıca 2020 yılına ilişkin olarak Mali Yılı Performans Programı ele alınacak. Her iki planın görüşülmesinden sonra da belediyenin genel 2020 mali yılı bütçesi görüşülecek. Belediye Meclisi ikinci toplantısını 7 Kasım tarihinde saat 19,00'de merkez binada yapacak.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
5913 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

MAHALLE ZİYARETLERİ TAMAMLANMAK ÜZERE
Dünya Çocuk Kitapları Haftasını kutladılar
Dikkat EDS'ler 1 Aralık'ta Devrede
Hem Tarihi Yaşadılar, Hem Kitap Okudular
ÖNEMLİ ORGANİZASYONLARA EV SAHİPLİĞI YAPACAK
Belediye Başkanları Nostalji Pazarını Gezdi
Binali Yıldırım Geliyor
18.11.2019 - 23:47
Binali Yıldırım Geliyor