Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[17:37] YIĞILCA’DA KOAH YÜRÜYÜŞÜ -- [17:34] Tasarruf Tedbirleri Sürüyor -- [17:29] Hayrettin Amca'nın Yüzünü Güldürdüler -- [15:51] Kongre’ye Düzce’den Rekor Katılım -- [14:39] Çivi Deresi Temizlendi -- [14:19] Kapıcı Kavşağında Kaza -- [13:38] Hastaneye Koştular -- [13:24] Önce Kutlama, Sonra Antrenman -- [12:49] Kent Orman’ı Alacağız! -- [12:23] Düzce’yi Gururlandırdı --
Gündem
Dev Projenin Detayları Netleşiyor

Anıtpark, Avni Akyol ve İnönü parklarını kapsayacak olan "Millet Parkı" projesinin detayları yavaş yavaş netlik kazanıyor. İçerisinde seyir kulesi, Millet Parkı ve spor alanlarını barındıran park için Düzcelilerin heyecanlı bekleyişi sürüyor.

9.11.2019
6104 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
Dev Projenin Detayları Netleşiyor

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün göreve gelmesi ile birlikte "Parklar Düzcelilerin Olacak" talimatı ile Avni Akyol ve İnönü parkındaki yapılar kısa sürede yıkılmıştı. Avni Akyol, İnönü ve Anıtpark meydanları birleştirilerek "Millet Parkı" olacağı da kısa bir süre önce duyurulmuştu. Düzce Belediyesi Millet Parkı ile ilgili hazırlanan projenin bir bölümünün görsellerini Belediyenin sosyal medya hesaplarından paylaştı. İçerisinde 20 metre yüksekliğinde seyir kulesi, Millet kıraathanesi, spor ve yürüyüş alanları, dinlenme ve çocuk oyun alanlarının da yer aldığı Millet parkı Düzce'nin yeni cazibe merkezi haline gelmesine kesin gözü ile bakılıyor. Proje için çalışmalara kısa süre sonra başlanacağı da edinilen bilgiler arasında.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
6104 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Lokman mutlu

10.11.2019 - 11:04:33

Orada seyir terası saçma olur neyi seyredecek millet binaları mı ufak çaplı bir hayvanat bahçesi yapılırsa daha cazip olur çocukların ve ailelerin daha çok ilgisini çeker

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

MAHALLE ZİYARETLERİ TAMAMLANMAK ÜZERE
Dünya Çocuk Kitapları Haftasını kutladılar
Dikkat EDS'ler 1 Aralık'ta Devrede
Hem Tarihi Yaşadılar, Hem Kitap Okudular
ÖNEMLİ ORGANİZASYONLARA EV SAHİPLİĞI YAPACAK
Belediye Başkanları Nostalji Pazarını Gezdi
Binali Yıldırım Geliyor
18.11.2019 - 23:47
Binali Yıldırım Geliyor