Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[11:20] HASTANE CADDESİ BİSİKLET YOLU TAMAMLANDI -- [11:11] REKLAM BİLBOARDLARI DESTEK MESAJLARIYLA DOLDU -- [11:02] ÜNİVERSİTELER 1 EKİM’DE AÇILMIYOR -- [10:53] HESABI OLMAYANLARA PTT ÖDEYECEK -- [10:41] Çalışma sistemine ayar yapılıyor -- [10:16] Çalıştay üç gün sürdü -- [09:58] Baba olay yerinde hayatını kaybetti -- [21:43] GERÇEKLERİN ÜSTÜNÜ ÖRTEMEYECEK! -- [17:26] KÖYLÜLER VALİ ATAY’DAN DESTEK İSTEDİLER -- [17:14] MUSTAFA KESKİN ‘KESİN’ GİBİ --
Gündem
Fabrikada 200 kişi çalışıyor

​Düzce’de farklı alanlarda birçok kişiye iş istihdamı sağlayan Uçar Grup Türkiye’de ve Uluslarasası platformlarda hizmet vermeye devam ediyor. Uçar Grup ailesi Düzce’de Taxi.eu mobil garanti çağrı merkezi, Zey Cafe, Zey Yoga Firmalarının ardından Techcaremask Tıbbi malzemeler Otomotiv ve Kimya fabrikası ile Düzce’de 200 kişiye iş istihdam sağlıyor.

13.08.2020
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
Fabrikada 200 kişi çalışıyor

Yurtdışından Düzce’ye gelerek burada birçok kişiye iş istihdamı sağlayan ve farklı alanlarda Düzcelilere ve çeşitli ülkelere hizmet veren Uçar Grup  son olarak işletmeye aldıkları maske fabrikası ile birlikte Korona Virüs sürecinde Türkiye’ye ve bazı dış ülkelere maske üretimi yapmaya ve satmaya başlamıştır. Techcaremask Tıbbi malzemeler Otomotiv ve Kimya A.Ş adı altında açılan fabrikanın kurucusu  Işılsu Başsa bu firma ile birlikte Uçargrup aile şirketlerinin Düzce’de 200 ü aşkın kişiye iş imkanı sağladığını belirterek şu açıklamalarda bulundu:

“Techcaremask tıbbi malzemeler otomotiv ve kimya aş kurucusuyum.Düzce’de istihdam sağlayabilmek adına böyle bir girişimde bulunduk. Aynı zamanda Almanya’ya hizmet sağlayan çağrı merkezimiz mevcut. Düzce’ye tek kullanımlık tıbbi maske açma fikrinin çıkış noktası pandemi süreci ile birlikte doğdu. Bu süreçte ülkemizde yaşanan maske sıkıntısını giderebilmek ve dış ülkelere de maske ihracatı yapabilmek adına böyle bir girişimde bulunduk.

“GÜNLÜK 300 BİN MASKE ÜRETEBİLİYORUZ”

Şu an hali hazırda 4 adet full ultrasonic kaynaklı makina parkurumuz var. Bu makinalarımızdan bir tanesinin günlük maske üretim kapasitesi ortalama 100 bin adettir. Burada ürettiğimiz maskeleri Düzce başta olmak üzere Türkiye geneline ve Yurtdışına ihraç ediyoruz. Üretimler 3 farklı bobinden 3 farklı hammadde ve gramajdaki ürünlerden ortaya çıkan,gövde kısmına kaynak yapılarak oluşturuluyor. Maskelerimiz otomasyonlu sistemde el değmeden paketleniyor. Ürün gamımızda 2 farklı ürün mevcuttur.Bunlardan biri koruyucu maske dediğimiz 3 katlı spunbant hijyen kumaştan oluşmakta;,diğeri ise cerrahi maske denilen orta katmanı filtrasyon sağlayan Meltblown kumaşla üretimi yapılmakta olan maskedir. Maskelerin hammaddelerini Türkiye’de üretici gücü çok güçlü olan firmalardan temin etmekteyiz.Bunun dışında Müşteri talebine göre gramajlar revize edilebilmektedir.

“ÜRETİMDE HİJYENE BÜYÜK ÖZEN GÖSTERİYORUZ”

Üretimde her vardiyanın sonunda ortam dezenfektanı yapılıyor. Çalışan personellerimiz iş alanına galoş maske tulum ve eldiven ile giriş yapıyor ve eldivenler sık sık yenileniyor.Ayrıca fabrikaya girmeden önce bütün personellerimiz ellerini girişte bulundurduğumuz dezenfektanlar ile temizliyor. Üretilen maskelerimiz el değmeden üretildiği için risk sıfırlanıyor.

Fabrikamızda şuanda günlük 300 bin adetin üzerinde maske üretiyoruz. Gelen taleplere yetişemediğimizden dolayı 6 makine daha sipariş ettik.Sipariş edilen makineler ile birlikte fabrikamızda günlük 1 Milyon maske üretilecek''dedi.

 

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter
Katılıyorum   Katılmıyorum
%68,75

İshak AK

13.08.2020 - 23:00:57

Ertan bey Almanya'da yaptığı çalışmalarınıza Türkiye'de de devam etmektesiniz.Hem istihdam sağlıyor hem hizmet üretiyor, hem ihtiyaçları karşılıyorsunuz.Başarılarınızın devamını diler,daha nice çalışmalar içersinde sizleri görmek dileğiyle.Kolay gelsin.İyi çalışmalar dilerim kıymetli kardeşim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

4 kişinin öldüğü cinayet davası sonuçlandı
KÖYLÜLER VALİ ATAY’DAN DESTEK İSTEDİLER
YAPILANDIRMA GÜNDEME GELDİ
23.09.2020 - 09:44
YAPILANDIRMA GÜNDEME GELDİ
AKDENİZ YEMİN EDEREK GÖREVE BAŞLADI
AYAĞI KAYDI, DEREYE DÜŞTÜ
26.09.2020 - 10:51
AYAĞI KAYDI, DEREYE DÜŞTÜ
DÜZCE İŞ DÜNYASININ SEVİLEN İSMİ VEFAT ETTİ
''KAPOĞLU’NUN EMEKLERİNE ŞAHİT OLAN BİRİYİM''