Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:42] Gastronomi yazarı Eray Kılıç Düzce Üniversitesi’nde -- [18:35] Çakırlar Mahallesinde Yol Ağı Genişliyor -- [18:31] Mehdi Eker Geliyor -- [18:30] SEVGİLİSİNİN İŞKENCE ETTİĞİNİ İDDİA ETTİ! -- [17:06] TÜRSAB KURUGÖL’E RESMEN TALİP OLDU ! -- [16:54] Su Hasreti Sona Erdi -- [14:36] Raftingciler Gazeteciler Gününü Unutmadı -- [14:19] Baro Başkanına Suç Duyurusu -- [12:22] Koloğlu İkinci Kez Halk İle Buluştu -- [12:17] Koloğlu, Türkiye Şampiyonuna Plaket Verdi --
Gündem
Tümsiad şube kuruluşu toplantısı yapıldı

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (Tümsiad)Düzce şubesinin kuruluşu için Pelemir Otel’de istişare toplantısı yapıldı...

24.04.2013 15:53:00
1119 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Tümsiad şube kuruluşu toplantısı yapıldı

 

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği  (Tümsiad)Düzce şubesinin kuruluşu için Pelemir Otel’de istişare toplantısı yapıldı.

Şube Kuruluş Temsilcisi Dursun Ay; KOBİ’lere verimlilik esaslı kurumsal yönetim, ihracat ve yatırım destekleri, gelecek planlama, İnnovasyon, Ar-Ge çalışmaları  ve daha birçok hizmetlerin verilmesine öncülük eden Tümsiad’ın Düzce şubesinin kuruluşu için yapılan toplantıya davet edilen işadamlarına derneğin kuruluş amacını ve hedeflerini  anlatıldı.

Toplantıya katılan Tümsiad Sakarya Şube Başkanı Murat Kesik yaptığı konuşmada; Tümsiadi olarak, yerel ve evrensel değerlere sahip , azim ve kararlılıkla bütün insanlığa hizmet eden ,dürüst, dinamik ve çalışkan, girişimci, gelişime açık, geleceğin dünyasında söz sahibi olan, dünyadaki tüm ülkelerde Türkiye’yi marka haline getirecek iş adamları kuşağı oluşturmayı hedeflediklerini ifade ederek “Yerel değerlerden küresel liderliğe sloganı ile yola çıktık. Ülke genelinde 52 Şubemizin yanında çoğunluğu Avrupada olmak üzere 10 tane yurtdışı şubemiz var. Birçok ülkede ise kurulma aşamasında. Ortadoğu ve Afrika ülkelerinde yapılanıyoruz, Türkiye’de yeni şubeler kurmaya çalışıyoruz ve temas halindeyiz. Ülke ekonomisine katma değer üretmeye, ülkemize faydalı olmaya çalışıyoruz. Çünkü bu ülke, bu millet, bu devlet hepimizin. Bunu el birliğiyle güçlendirmemiz lazım.. İşte bu noktada biz de KOBİ’lerdeki bu dağınıklığı giderelim, ülke ekonomisine katma değer üretelim ve bununla ülke standartlarına katkımız olsun, standartlarımızı biraz yukarıya çıkartalım diye çalışıyoruz” dedi.

TÜMSİAD olarak KOBİ’lere hizmet eden bir dernek olduklarını belirten Kesik , “Küçük ve orta ölçekli işletmelere hizmet ediyoruz, bu da Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce ’de de var. Düzce ’de genç ve dinamik bir yapının olduğunu görüyorum. Dünkü ticari yapılar bugün devam edip gitmez; bugünkü dünya şartlarına, bu günkü ekonomik şartlara ve genel şartlara uyacak yapı değişikline ihtiyacımız var. Onun için TÜMSİAD başta olmak üzere diğer arkadaşlarımıza, ticaretle uğraşan, sanayi ile uğraşan, endüstri ile uğraşan, organizasyonla uğraşan herkes kendini değiştirmeli. Bakın Türkiye çok önemli bir noktada, Türkiye’de dünyanın ortasında dünyanın merkezinde. Bizim elimizdeki ürünler Avrupa kalitesine yakın ürünler, her noktada gıdadan tarıma, sanayi ve endüstri ürününe kadar her noktada çok kaliteli ürünler üretebiliyoruz ve bunları Avrupa fiyatlarının, Avrupa Birliği fiyatlarının çok altında satıyoruz. Bu bizim için çok iyi bir avantaj hem coğrafi durum çok önemli hem de ürünlerimizin kaliteli olması çok büyük bir avantaj” şeklinde konuştu.

Dünkü ticari yapıların bugün artık devam etmeyeceğini ve dünya şartlarına bu günkü ekonomik şartlara ve genel şartlara uyacak yapı değişikliğine ihtiyaç duyulduğunu aktaran Tümsiad Sakarya Şube Başkanı Murat Kesik, Düzce’deki tüm kobileri TÜMSİAD çatısı altında toplanmaya davet etti.

Toplantının sonunda Tümsiad Düzce şubesi kuruluşu için görevlendirilen Dursun Ay başvuru formları dağıtarak 0.532.2400195 nolu telefondan tüm sanayici ve işadamlarının dernek için kendileri ile temasa geçebilecekleri anlattı. Toplantı sonunda topluca hatıra fotoğrafı çekildi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
1119 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

HEM HIZLI, HEM UCUZ ÇÖZÜM
17.10.2019 - 11:40
HEM HIZLI, HEM UCUZ ÇÖZÜM
İlk Canlı Yayına Büyük İlgi
Özlü, Dar Gelirliler İçin TOKİ İle Görüşecek
DESTEK HİZMETLERE YENİ MÜDÜR
STK’ların Lideri Düzce’de
21.10.2019 - 16:22
STK’ların Lideri Düzce’de
Vali Dağlı Tarihe Geçti
15.10.2019 - 16:58
Vali Dağlı Tarihe Geçti
PROJENİN DETAYLARINI İLK KEZ AÇIKLADI