Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[22:32] BAKAN KOCA AÇIKLADI -- [18:30] Tüm otobüslere genel bakım yapıldı -- [17:29] KISITLAMA GÜNÜ TRAFİK KAZASI -- [17:21] Anons ve sıra numarasına göre binilecek -- [17:13] Ulusal Basında Geniş Yer Buldu -- [16:43] 100'E YAKIN KAZADA 33 CAN KAYBI -- [16:40] Ulaşım Tedbirli Olarak Başlayacak -- [16:36] Mantar Toplamayı Eğlenceye Dönüştürdüler -- [15:13] HASTANELERDE SALGIN TEDBİRLERİ GEVŞETİLECEK -- [14:19] Düzce Hiç Bu Kadar Sessiz Olmamıştı --
Kaynaşlı
2.5 yılda sayı arttı

Kaynaşlı Belediyesi 2.5 yıllık çalışmaları boyunca araç parkında araç sayısını arttırarak Kaynaşlı halkına daha iyi hizmet etmeye başladı.

22.09.2016
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
2.5 yılda sayı arttı

Kaynaşlı Belediyesi araç parkurunda bulunan araç sayısı 2.5 yılda yüzde 50 arttı. Araç sayısında ki artış aynı zamanda belediyenin hizmetlerinde de artışı gösterdi. Şantiyeye dönen Kaynaşlı’da her bir noktada çalışma olması halkıda memnun ediyor. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, halka hizmet etmekten mutlu olduklarını araç sayılarının ilerleyen zamanlarda daha da arttıracaklarını vurguladı.

Sayımız daha da artacak

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar açıklamalarına şöyle devam etti: “ 2.5 yıl önce hizmete başlamadan önce halkımıza Kaynaşlı’yı yeniden yapacağımı söylemiştim. O gün bunu ileriye dönük düşünmüştüm. Göreve başlar başlamaz çalışmalarıma başladım. Ankara’ya yakın olmamızı da fırsat bilerek sürekli gidip geldim. İlçeye bir şeyler kazandırmaya başladım. Ankara’dan aldığımız destekler sonrasında araç parkımızı da arttırmaya başladık. Araç parkımızda ki sayımız da artmaya başladığında hizmetlerimizi de arttırdık. Bu sayıyı ilerleyen süre içerisinde daha da arttıracağız” dedi.

Kaynaşlı inşaata döndü

Yaz sezonunda bir çok projeye imza attıklarını vurgulayan Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, “ Yaz sezonunda bir çok proje gerçekleştirdik. Yaz bitti iş bitti demeyeceğiz. Biz sonbaharda da çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kaynaşlı İnşaata döndü. Şantiye içerisinde bir çok yenilikler gerçekleştirdik. İnşaatı devam ettirecek araçlarımızda elimizde mevcut. Sorunlu olan tüm bölgelerin sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Biz göreve makamda oturmaya değil sahada çalışmaya geldik. Halkımız ne isterse onu yapmaya çalışıyoruz. İnşallah daha başarılı çalışmalara da imza atacağız. İnşaat süresi uzun. Bitecek çalışmalarımız var. Fakat Kaynaşlı’nın bitmeyecek. Biz ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynaşlı spor merkezi olarak görülecek

Spor konusunda da başarılı çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Kaynaşlı Belediye Başkanı Bayraktar konuşmasını şu şekilde sonlandırdı: “ İlçemizde son yıllarda yaptığımız spor yatırımları ile ilçemiz Spor Merkezi oldu. Motor sporları merkezimizde bu sezonda da yarışlarımız olacak. Topuk yaylasında da spor üzerine çalışmalarımız olacak. Spor turizmi ile ilçemizin tanınırlık oranı epey arttı. Biliyorsunuz ki Baja rallisinin finali de Kaynaşlı’da yapılacak. Darbe girişimi sonrasında geçtiğimiz yaz birkaç tane yarışmayı gerçekleştiremedik. Fakat bu yarışlarımızı önümüzde ki dönemde gerçekleştireceğiz. Motor Sporları Federasyonumuzun birkaç spor dalı ile ilgili çalışmaları daha var. Bu çalışmalar ile ilçemizde güzel bir yarışma daha yapılacak. Kaynaşlı spor merkezi olarak görülecek ve bu şekilde kalacaktır.” 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

İlk Hafta İşgaliye Ücreti Alınmayacak