Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[21:25] İŞTE GÜNÜN TABLOSU -- [20:57] TALİHSİZ KAZA! -- [20:45] Belediye polisleri bayramda unutmadı -- [19:33] Jandarma Sahadan Ayrılmıyor -- [18:01] Sokak Hayvanlarına Yem Bıraktılar -- [17:57] Bu Bayram Böyle Oldu... -- [17:07] Yaşlıların Buruk Bayram Sevinci -- [16:53] Kızılay Çocuklar İçin Kapı Kapı Dolaşıyor -- [16:49] FIRINCILAR EKMEĞİ KAPAYI KADAR GETİRİYOR -- [14:00] GÖZÜ YAŞLI TALEBİ YERİNE GETİRDİLER --
Kaynaşlı
2016 KAYNAŞLI'NIN YILI OLDU

2.01.2017
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
2016 KAYNAŞLI'NIN YILI OLDU

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, yaptığı çalışmalar kapsamında 2016 yılı içerisinde ilçe genelinde yol yenileme çalışmalarının büyük bir kısmını gerçekleştirdiklerini hatta yeni yol ağları açtıklarını dile getirdi. 2016 Kaynaşlı’nın yılı olduğunuda belirten Bayraktar, ‘ 2017’de artık parlama zamanı’ dedi.

Baja Ralli ve bir çok motorsporları ile anılmaya başlanan Kaynaşlı’da düzenlenen organizasyonlarda Kaynaşlı adını sıklıkla duyurmaya başladı. İlçenin turizm alanında kalkınması ile birlikte yapılan çalışmalar ile ilçe adeta şantiyeye dönerken, birçok yolda da yenileme çalışmaları yapıldı. Spor turizminin marka olması ile ilgili emin adımlar atan Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, spor dışında da Kaynaşlı’nın parlayan bir kent olması içinde çalışmalarını sürdürüyor. Konu ile ilgili olarak Gazetemiz muhabiri Enes Bektaş’a açıklamalarda bulunan Başkan Bayraktar, ilçe de 2016 yılında önemli değişiklikler gerçekleştirdiklerini dile getirdi. Bayraktar şöyle devam etti: “ Kaynaşlı Belediyesi olarak 2016 yılı boyunca gerçekleştirilen alt yapı ve üst yapı çalışmalarımız kapsamında yaklaşık 52 bin metrelik alanda yol açma genişletme, asfaltlama ve yenileme çalışmaları gerçekleştirdik. Bu kapsamda 4620 metre yol açma çalışması, 6984 metre beton duvar, beton tahta duvar, taş duvar, beton direk çalışması, 18940 metre asfalt kırıntı çalışması ve 11295 metre asfalt çalışması olmak üzere 51 bin 979 metrelik alanda yol açma, genişletme ve asfalt çalışmaları yaptık. 2017’de de çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam edeceğiz.

2016 Kaynaşlı’nın yılı oldu

2016 yılında İlçemiz merkezli Türkiye hatta Dünyanın artık bildiği Motor Sporları Merkezimizden yola çıkarak Düzce genelini kapsayacak şekilde BAJA Rallisi gerçekleştirdik. Düzce’den başladı ve Kaynaşlı’da son bulan 4 günlük bir yarış düzenledik. 4 gün boyunca TRT SPOR’dan yarışlar canlı yayınlandı. Hem ilçemizin hem de Düzce’mizin önemli reklamı oldu. Motor Sporları ile ilgili olarak Darıyeri Hasanlar Mevkiinde bulunan motorsporları merkezimizde de çeşitli şampiyonalar yapıldı. 2017 yılında da bir çok yarışlar burada yapılacak. Kısacası 2016 Kaynaşlı’nın yılı olması için var gücümüz ile çalışmalar gerçekleştirdik.

Sayımız daha da artacak

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar açıklamalarına şöyle devam etti: “ 2.5 yıl önce hizmete başlamadan önce halkımıza Kaynaşlı’yı yeniden yapacağımı söylemiştim. O gün bunu ileriye dönük düşünmüştüm. Göreve başlar başlamaz çalışmalarıma başladım. Ankara’ya yakın olmamızı da fırsat bilerek sürekli gidip geldim. İlçeye bir şeyler kazandırmaya başladım. Ankara’dan aldığımız destekler sonrasında araç parkımızı da arttırmaya başladık. Araç parkımızda ki sayımız da artmaya başladığında hizmetlerimizi de arttırdık. Bu sayıyı ilerleyen süre içerisinde daha da arttıracağız” dedi.

Kaynaşlı inşaata döndü

Yaz sezonunda bir çok projeye imza attıklarını vurgulayan Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, “ Yaz sezonunda bir çok proje gerçekleştirdik. Yaz bitti iş bitti demedik. Biz sonbaharda da çalışmalarımıza devam ettik. Kaynaşlı İnşaata döndü. Şantiye içerisinde bir çok yenilikler gerçekleştirdik. İnşaatı devam ettirecek araçlarımızda elimizde mevcut. Sorunlu olan tüm bölgelerin sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Biz göreve makamda oturmaya değil sahada çalışmaya geldik. Halkımız ne isterse onu yapmaya çalışıyoruz. İnşallah daha başarılı çalışmalara da imza atacağız. İnşaat süresi uzun. Bitecek çalışmalarımız var. Fakat Kaynaşlı’nın çalışmaları bitmeyecek. Biz ilerlemeye devam edeceğiz” dedi.

2017’de Kaynaşlı parlayan kent olacak

2017 yılında Kaynaşlı’da büyük çalışmalar yapacaklarını dile getiren Başkan Bayraktar sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “ 2017 yılında ilçemizde yapacağımız yeni çalışmalar ile birlikte artık parlayan kent olmaya başlayacağız. Bir çok çalışma için hem Ankara’dan hem de buradan alt yapılarını kuruyoruz. Ekiplerimiz ile yaptığımız görüşmelerde de 2016 yılında planladığımız ve devam ettirdiğimiz projelerin açılışlarını 2017’de yapacağız. Yine motorsporları konusunda otomobil yarışları konusunda bir çok yarışma konusunda yarışlarımız olacak” şeklinde konuştu.

Haber: Enes Bektaş


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

İlk Hafta İşgaliye Ücreti Alınmayacak
Taksiler 3 günde bir temizleniyor