Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[22:23] KIRGINLIK YOK, KÜSKÜNLÜK YOK! -- [18:56] YAZ DÖNEMİNE KADAR GEÇİCİ DÜZENLEMELER DEVAM EDECEK -- [18:51] BELMEK KURSİYERLERİ HARİKA ESERLERE İMZA ATIYOR -- [16:08] Mahkum Çocukları İçin Muhteşem Proje -- [15:15] YEMLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR -- [13:39] Kardeşine Bir Kitap da Senden Olsun -- [13:00] Özlü MHP'yi Ziyaret Etti -- [12:52] "2023'e kadar 500 bin ton bazalt ihracatı yapmak istiyoruz" -- [12:48] “FINDIK ÜRETİCİSİ MAĞDUR EDİLİYOR” -- [12:40] SÜRÜCÜLER HAKKINDA ADLİ İŞLEM BAŞLATILDI --
Kaynaşlı
Kaynaşlı’da Yatırım Atağı!

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar, yatırım atağına kalkan Kaynaşlı’da birkaç projenin bir arada yürütüldüğünü söyledi. Asar deresi mesire alanı projesi, yeni belediye lojistik garajı, İmam hatip ve üniversite kampüsü, Yurt alanı projelerini yerinde inceleyen Belediye Başkanı Erol Bayraktar, “ hem eğitim hem sosyal alanda ilçeyi kalkındıracak projeleri bir bir hayata geçiriyoruz, Kaynaşlı’nın geleceği çok parlak “dedi.

12.02.2017
10526 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Kaynaşlı’da Yatırım Atağı!

Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar,  ilçede  bazı projeleri hayata geçirmek için hızlı bir mesai harcayarak bir an önce bitirmeyi planlıyor. Kaynaşlı’da  bir çok proje eş zamanlı yürütülürken, eğitim ve sosyal hayata katkı sağlayacak projeler üzerinde titizlikle duran Başkan Bayraktar, yardımcıları ile birlikte İmam hatip kampüsü, üniversite kampüsü, Yurt alanı, Asar deresi mesire alanı projesi, Yeni Belediye Lojistik garajı yapımı ve bu Projeler arası bağlantı yolu çalışmalarını yerinde inceledi...

TERMİNAL VE İTFAİYE AYNI NOKTADA TOPLANACAK

 Projelerle ilgili olarak açıklamada bulunan Başkan Bayraktar, terminal ve itfaiyenin de aynı noktada toplanacağını, imam hatip ve üniversite kampüs alanı yol sorununun halledileceğini belirtti. Bayraktar, Asar deresi islah projesi ile ise yüz dönümlük bir arazinin mesire alanı olarak açılacağını bildirdi.

ASAR DERESİ KENARINA ÇİFT TARAFLI MESİRE ALANI YAPILACAK

Belediye başkanı Erol Bayraktar, “Kaynaşlı’nın gelecek elli yılına beklide yüz yılına yetecek lojistik garajı inşallah belediyemize ve bölgemize kazandırmış olacağız. Burada bütün özel idaremizin, kaymakamlığımızın ve belediyemizin beraber kullanabileceği bir lojistik garaj olacak. Tamirhane, araçların bakımı yapılacak. Şuanda geçici olarak itfaiyemizi de oraya alacağız, terminalimizin de yeni yere taşınmasıyla birlikte terminal ve itfaiyeyi aynı noktaya toplayacağız. Bu bölgede hem lojistik garajın yaptığımız bölgede imam hatip kampüsünü de yol sorununu çözmüş olacağız. Ayrıca üniversite yurt alanında yol sorununu ortadan kaldırmış olacağız. Ayrıca DSİ tarafından onaylattırdığımız Asar deresinin ıslahı bu sene başlayacak. Ondan sonra kara yollarından tahsis ettiğimiz yaklaşık otuz altı dönümün üzerinde çift taraflı olarak yüz dönümüne yakın bir arazini mesire alanı olarak kullanılması için halkımıza açmış olacağız.” Dedi.

YÖK, AFET ACİL BÖLÜMÜ ONAYLADI ÖĞRENCİ SAYISI DAHA DA ARTACAK

Üniversitenin kampus projesi ile ilgili de bilgi veren Bayraktar, KYK ile yapılan görüşmelerden olumlu sonuç aldıklarını dile getirdi.Kredi Yurtlar Kurumu genel müdürüyle görüşmeler yaptıklarını söyleyen Başkan Bayraktar, “Şu anda üniversitemizin de proje ihalesi bitti. Otobanın hemen karşısında bir tarafında kampüs alanı diğer tarafında erkek öğrenci yurt alanı olacak. Burada da çalışmalarımızı Kredi Yurtlar Genel Müdürlüğüne ulaştırdık. Bu arada yüksek okulumuzdaki afet acil bölümü de açıldı, YÖK  tarafından onaylandı geçen haftalarda. Güzel bölümlerin olmasıyla birlikte öğrenci sayısının artmasını istiyoruz. Şu anda bulunduğu yer belediyenin, iş merkezinin üzerinde kalıyor. Onlara kampüs alanı oluşturmak istiyoruz. Aynı yerin KYK erkek öğrenci yurdu olarak tahsis etme işlemlerini görüştük. Olumlu dönüşümler aldık inşallah zamanı geldiğinde hepsi bir bir olmaya başlayacak.” İfadelerini kullandı.

 

 

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
10526 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

MODERN DURAKLAR YERLEŞTİRİLDİ