Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[08:07] AK PARTİ FENER ALAYINA BİNLERCE KİŞİ KATILDI -- [07:36] TIR SÜRÜCÜSÜ DEHŞET SAÇTI -- [18:07] BAKAN ÖZLÜ; KURU SIKI ATIYORLAR -- [18:01] "Şiddetli fırtına ve yağış fındığa zarar verdi" -- [17:58] Mahalle Sakinleri Teşekkür Etti -- [17:57] YAYLA EVİNE YILDIRIM DÜŞTÜ -- [15:44] Boruya sıkışan yavru kediyi itfaiye kurtardı -- [15:38] Engelli ve hastalar için araç tahsis edilecek -- [13:45] Enteral beslenme komplikasyonları paneli düzenlendi -- [13:04] Düzce Barosundan hayvan hakları ihlaline tepki --
Röportajlar
Keskin'den Keleş'e Destek!

...

8.3.2016 - 18:25
1819 kez okundu
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
Keskin'den Keleş'e Destek!

Keskin’den Keleş’e destek!

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’e sahip çıktı. Biz büyük bir aileyiz diyen Keskin, son günlerde Keleş’e yönelik karalama kampanyasına tepki göstermek için bugün Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte ortak basın açıklaması yaparak Keleş’e sahip çıkacaklarını söyledi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin,  gazetemize özel açıklamalarda bulundu.  Muhalefetin boş işlerle uğraştığını dile getiren Keskin, “O koltukta bugün Mehmet Keleş olur yarın başkası olur. Ancak temsil makamlarının gereği gibi temsil edilmesi gerektiğine inanıyorum. Düzce’ye yapılan çalışmaları görüyorlar, onlar da başka bir şey yapamayınca Belediye Başkanının arabası, tıraşı, kravatı ile uğraşıyorlar. Bizim için önemli olan Mehmet Keleş’in,  Hikmet Keskin’in arabası olmamalı. Bizim için Düzce’ye bir şey katılması olmalı. Temsil makamındaki insanlarımızın tabii bazı ekstra bir şeyleri olacak. Mehmet Keleş ayrıca sadece Düzce Belediye Başkanı değil aynı zamanda Türkiye Belediye Başkanları Birliği Başkanı. Bunu biraz daha iyi niyetle değerlendirmemiz lazım.”

KADINLARA POZİTİF AYRIMCILIK YAPIYORUZ

Açıklamasına 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajıyla başlayan Hikmet Keskin, “Öncelikle ben bütün kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.  Kadınlarımızla 365 gün yaşıyoruz. Memleketin yüzde 50’si kadın nüfusundan oluşuyor. Kadınların yanımızda ayrı yerleri vardır. Her türlü alanda onlarsız bir şey olmuyor. Çocuklarımızın anneleri, bizim annelerimiz. Cennet annelerimizin ayaklarının altındadır diye Peygamberimizin hadisi vardır. AK Parti iktidarında büyük gelişmeler yapıldı. Kadınların pozitif ayrımcılıktan yaralanmaları sağlandı. Milletvekilimiz Ayşe Keşir’de Komisyon Başkanı olarak bize artı kazandırdı. Sosyal hayatta da kadınlarımızın arkasındayız.”

56 TESİSİMİZİN AÇILIŞINI YAPACAĞIZ

“Hastane ile ilgili sıkıntımız kalmadı. TOKİ yetkililer Düzce’ye geldi. İncelediler ve kalan kısmının yüzde 1.8'lik kısmı olduğunu söylediler. Hastane yönetimi ve Milletvekillerimiz ile yaptığımız toplantıda TOKİ yetkilileri de vardı. Ciddi anlamda bir eksik yok. Mayıs, Haziran gibi Sayın Cumhurbaşkanı ya da Başbakanımızın katılımıyla Düzce’de hastane, kültür merkezi olmak üzere 56 tesisimizin açılışını yapacağız. Hastanemiz de o tarihte açılacak.  Hastanenin iç tefrişatı ve makineleri ile ilgili çalışmalar yapılıyor. Düzceli hemşerilerimize daha iyi hizmet edecek makinelerle ilgili çalışmalar yapılıyor. Çevredeki yollar, bahçe düzenlemeleri yapılıyor. İç tefrişatı Sağlık Bakanlığı yapıyor. Gözden kaçan eksilikler de giderilince hastanemiz faaliyete geçecek. Kültür Merkezi şu anda bitmiştir. İç tefrişatı ile ilgili ufak sıkıntılar var. Açılış yapılacak 56 proje içinde olacaklar.”

OTOBAN BAĞLANTISI İÇİN HER ŞEY HAZIR, SIKINTI YOK

“Otoban bağlantısı 7 Haziran öncesi projelerimiz içindeydi. İhalesi tamamlandı. Karayolları ve o dönemde Bakanımız Lütfü Elvan yardımıyla, farklı bir ihale yasası ile bir an önce çıkarıldı. Düzcelilere hediye edildi. İnşallah bunun da ihalesi yapıldı keşifleri yapıldı. Ancak şehir merkezinden geçen Fiskobirlik Kavşağında bağlantı yolunun yükselmesi lazımdı. D-100 var, şehir içinde yani bağlantı yolunda şehri ikiye üçe bölmesini engellemek adına oradaki geçişi şehri ikiye bölmesini engellemek için uzattırdık. Uzamasının sebebi bizim yüzümüzden oldu. Biz sıkıntı çekilmemesi adına tasarrufta bulunduk ve gecikti. Projenin gecikmesi ile alakalı değil başlaması gecikti. İnşaat 1 ay gecikecek ama bitiş tarihi aynı olacak. Yeni otogar faaliyete geçtiğinde bağlantı yolları hazır olacak.”

YATIRMLAR YIL İÇİNDE SONLANACAK

“Otogar hızla sürüyor. Belediye Başkanımız bu konuda hassas davrandı. Bu aşamada Düzce’deki yatırımlar sürüyor. Siyasetle uğraşan arkadaşlarımız birlik ve beraberlik içinde çalışmalarında kaynaklanıyor. Bizim en büyük özelliğimiz bu yıl gidilmesi gerekiyorsa Milletvekillerimiz, Belediye Başkanlarımızla birlikte gidiyoruz. Düzce’deki yatırımlar bu yıl içinde sonlandırılacak.  Temmuz ayı gibi hepsi açılacak.”

“Öncelikle araç meselesi ile alakalı fikir beyan edeceğim. Düzce bir il.  Düzce gibi 80 vilayet daha var. Kanunlarımızın ve Devletimizin belirlediği standartlar var. Sayın Belediye Başkanımız bu standartlar içinde hakaret ediyor. Başka Belediye Başkanlarından değişik bir şey yapmıyor. Meşhur muhalefetin gündeme getirdiği, onların saray dediği bizim külliye dediğimiz bir yapı yapıldı. Bu tip olaylar devletin büyüklük ve ihtişamını gösterir. Bu psikolojik bir durumdur.”

TEMSİL MAKAMINDA KELEŞ’İN BİR AYRICALIĞI OLACAK

“O koltukta bugün Mehmet Keleş olur, yarın başkası olur. Ancak temsil makamlarının gereği gibi temsil edilmesi gerektiğine inanıyorum. Düzce’ye yapılan çalışmaları görüyorlar, onlar da başka bir şey yapamayınca Belediye Başkanının arabası, traşı, kırvatı ile uğraşıyorlar. Bizim için önemli olan Mehmet Keleş’in,  Hikmet Keskin’in arabası olmamalı. Bizim için Düzce’ye bir şey katılması olmalı. Temsil makamındaki insanlarımızın tabii bazı ekstra bir şeyleri olacak. Mehmet Keleş ayrıca sadece Düzce Belediye Başkanı değil aynı zamanda Türkiye Belediye Başkanları Birliği Başkanı. Bunu biraz daha iyi niyetle değerlendirmemiz lazım.”

BULANIK SUDA BALIK AVLAMAYA ÇALIŞANLAR VAR

“Biz Düzce’de muhalefet ile iktidarı, basını ile ve akil insanlarla bir yapı oluşturmamız gerekiyor. Düzce’ye dışarıdan baktığımızda kötü şeylerle anılan, olumsuzlukları ile anılan, bir il olmamalı. Düzce zenginleşiyor havasını vermek lazım. Düzce’de insanlar mutlu. Hem siyasetçiler hem bürokratlar birlikte çalışıyor havası estirmek lazım. Düzce’de siyaset olarak bunu yakaladık, toplum olarak yakaladık ancak bazı kesimler bu uyumdan rahatsız. Bulanık suda balık avlamaya çalışanlar var. Bu doğru değil. Bu memleket onlara da lazım olacak. Bu tip şeylerle gündeme gelmek yerine iyi şeylerle gündeme gelmenin uygun olduğunu düşünüyorum. Düzce’de her şey çok iyi mi, hayır. İnsanların istekleri sonsuz. Bu ihtiyaçların sonsuz olduğu bölümde imkanlar sınırlı. İmkanları en iyi şekilde kullanarak bu sorunları gidermemiz lazım. Belediye Başkanımızı ve siyasileri meşgul ediyoruz. Düzce’yi temsil eden Belediye Başkanımız aynı zamanda Türkiye Belediye Başkanları Birliği Başkanı.”

HER ALANDA SORUMLULUK SAHİBİ DÜZCE İL TEŞKİLATIDIR

“Her alanda sorumluluk sahibi Düzce il teşkilatıdır, il başkanıdır. Konu hakkında bizden başkası açıklama yapamaz. Konunun muhatabı belediye başkanımızıdır. Biz kendisi ile görüştük ne ilçe Belediye Başkanları ne Belediye Meclis Üyeleri açıklama yapamaz. Biz açıklama yapmadan alt yapısını yapar açıklama yaparız. İl Belediye Başkanımızla görüşmeden açıklama yapmayız. Bu konu ile alakalı geçtiğimiz hafta, bu mevzu çıktığında gerekli görüşmeleri yaptık. Belediye Başkanımız ile görüştük.  Çarşamba günü Belediye Meclis Üyelerimizle basın açıklaması yapacağız. Konuları teker teker açıklamayız. Bu muhalefet laf yetiştirmek olur. Araç, hava kirliliği, çöp döküm alanı ile ilgili olarak açıklamalar yapacağız. Biz herkese laf yetiştirsek iş yapamayız. Milletvekillerimiz, ben, Belediye Başkanımız, Teşkilat Başkanımız ile birlikte Mecliste Milletvekillerimiz ile bir basın açıklaması yaptık. Araç konusu değil, bizim böyle bir gündemimiz yok.”

400 TON ÇÖP SADECE MEHMET KELEŞ’İN SORUNU DEĞİL

“izim gündemimiz çöp konusunda var. Biz 8 aydır çalışıyoruz. Muhalefet bir algı oluşturmak istiyor sanki biz hiç çalışmıyoruz. Ben 8 ay önce bahsettiğim röportajımda 25 proje içerisinde çöp dökme alanı da var. Maalesef muhalefet mal bulmuş mağribi gibi her şeye saldırıyor. Bunları kamuoyuna sunuyor.  Oralarda nöbet tutuyor. Mesele oradaki hemşerilerimizin sorunlarını çözmek ve onları mağdur etmemek. Burada günde 400 ton çöp çıkıyor, bu sadece Mehmet Keleş’in sorunu değil. Bütün Düzce’nin problemi. Muhalefet ve bazı çevreler bu problemi Ak Parti’nin problemi gibi, sadece Mehmet Keleş’in problemi gibi alı oluşturmaya çalışıyor. O problem var diyen arkadaşlarımızın evlerinden çöpleri almayalım bakalım ne olacak.”

BİZE GÜVENEN HİÇ KİMSEYİ YALNIZ BIRAKMADIK

“Geldiğimiz günden bugüne kadar şunu söyledik. Belediye başkanları, Milletvekilleri ve bize güvenen hiç kimseyi yalnız bırakmadık. Bir yapı var ki bizim birilerini yalnız bıraktığımız algısını oluşturmaya çalışıyor. Bu yapı işine baksın. Bizim ne Belediye Başkanları, ne Milletvekillerimiz ile problemimiz olamaz. Ben Düzce’nin İl Başkanıyım.  Ben gerekene gereken cezayı verir ve bu teşkilatta bu adamları barındırmam. Ben hem Düzce Belediye Başkanı, hem İlçe Belediye Başkanları ve partimiz mensupları ile aylık, 15 günlük mutat toplantılar yapıyorum. Hiç kimse birbirini yalnız bırakmıyor. Bu konuda kesin tavrımız budur. Biz istişare ederiz, aynı masa etrafında oturup kararları veririz son karar mercii benim.”

ÇALIŞMAYAN İL MÜDÜRÜNE KIRMIZI KART

Açıklamasında il müdürlerinin çalışma performanslarına da değinen Başkan Keskin, Düzce’de hali hazırda görevlerine devam eden il müdürleri arsında radikal değişiklerin olabileceği sinyali verdi.  “Siyasetle uyumlu olan, bizim iktidarımızda bizimle uyumlu çalışacak, liyakatli olacak, çalışkan olacak müdürler istiyoruz” diyen Keskin,  “Bizim kriterlerimiz ve kesin tavrımız bunlardır. Kimse kusura bakmasın, bizim kriterlerimize uymayanlarla çalışmayacağız. 5 aydır çalışmayı yürütüyoruz. 7 Haziran ve 1 Kasım arasını iyi gözlemledik. Bazı özel konularda da gözlem yaptık. Siz de önümüzdeki haftadan itibaren değişimleri göreceksiniz. Ekip çalışmasını göreceksiniz. Bütün siyaset dışındaki kurumların müdürleri aynı yerdeler ve üstün değiller. Bizimle uyumlu çalışanlar yerinde kalabilirler. Düzce’ye faydası olacak insanlarla çalışmaya başlayacağız. Düzce’ye faydası olmayacağına inandıklarımıza kırmızı kart göstereceğiz. Çalışmayanlar, eş dost selamı ile gelenler temsil makamını kullanamayanlar değişecek.”

İGM MECLİS BAŞKANINI İSTİŞARE EDEREK SEÇECEĞİZ

“Bizim teşkilat anlayışımızda görev istenmez verilir. Bizde bu görevlere istemedik geldik. Bizim size ihtiyacımız var dediler geldik. Eğer size ihtiyacımız yok derlerse gideriz. Bu da bizim için onurdur. 18 İl Genel Meclis Üyemiz var.  Süreci başlattık bütün arkadaşlarımızla istişarelerimizi yaptık. Merkez İlçe Başkanımızla istişare yaptık. Bunun akabinde Milletvekillerimizle istişare ettik. Gayet demokratik bir ortamda fikirlerimizi söyledik. Düzce’ye hayırlı olacak görüşmelerin sonunda karar vereceğiz. Bizim için önemli olan isimler değil. Bizim bütün teşkilatlarımızdaki arkadaşlarımızdan ayırmadan aynı zihniyette çalışıyorlar. Çıkan arkadaşımızı İl Genel Meclisi Başkanı yapacağız. Haksızlık adaletsizlik yapmadan, liyakat sahibi olmayanları makamlara getirmeyeceğimizden kamuoyunun bilgisi olmasını istiyorum.  Genel Merkezimizden Teşkilat Başkanımız Mustafa Ataş’tan bilgi alıyoruz. Ancak ilde son karar bizimdir. Ancak Genel Merkezin görüşlerini de alıyoruz. Teşkilat temayülü yaparak bütün görüşleri aldıktan sonra kararımızı alıyoruz. Biz adaletli olmak zorundayız. Şahsi nefsimiz ile hareket edersek doğru kara veremeyiz. Adaletli olmazsak isimlere meyil edersek doğru olmaz.”

İSKİ 106 MİLYONLUK YATIRIM YAPACAK

“Ankara’ya bir konu için gittim. İSKİ’nin 2008 yılında imzaladığı protokolden dolayı köylerimizin, ilçelerimizin aynı zamanda köylerimizdeki arıtma tesisi alt yapı çalışmalarımızla alakalı yaptığımız çalışmalarda 106 milyonluk yatırım aldık. 2016 yılı sonuna kadar bu yatırım İSKİ tarafından yapılacak. Kadir Topbaş’a Sayın Başbakanımız talimat verdi. Biz bunlarla uğraşırken CHP Genel Başkanı Düzce’ye gelerek pankart açmayı tercih etti. Düzce’deki siyasi erklerde, muhalefetteki erklerde buna çanak tuttular. Biz Düzce için çalışırken onlar sokakta slogan attı. Bizim hedefimiz sokakta slogan atmak değil çalışma yapmaktır. Düzce Melen Havzasında olduğu için bu sorunu çözdük. Kılıçdaroğlu o parayı ödeyeceğim dedi bakalım nasıl ödeyecek. Biz Düzcelileri, belediyeleri, özel idareyi mağdur etmeyecek çözümler arıyoruz. Çöp tesisinin burada kalması ya da kalmaması konusunda tasarruf bize ait değildir. Bu ne Mehmet Keleş’in ne benim tasarrufumda değildir. Bu konu hukuka yansıyan konudur. Hukuk çözdükten sonra Çevre Bakanlığı diyecek ki burada gerçekten problem vardır. Biz bunu kaldırıyoruz. Düzce iline bakın Düzce Belediye Başkanına demiyorum, Düzce iline 15 milyonluk daha yatırım yapacağız. Biz daha uygun bir yere alacağız diyebilir. Evet, bu alan burada olmalı ama Düzcelileri rahatız etmeyecek şekilde yapılmalıdır diyebilir. Ama hukuki kararı bekliyoruz. Bu ne benim ne Milletvekillerimizin ne Belediye Başkanlarının ne de Düzcelilerin tek başına problemi değildir. Bu 358 bin kişinin problemidir. Günde 400 ton çöp çıkıyor. Biz bunu toplamak zorundayız. Bir yere dökmek zorundayız. Hem İller Bankasında hem Çevre Bakanlığı’ndan hem de İSKİ’de çalışmalar devam ediyor. Bununla alakalı 1 ay içinde takvim belli olacak. İSKİ’den aldığımız 106 milyonluk yatırımla birlikte biz çalışma yaparken, Kılıçdaroğlu dışarıdan gelen Milletvekilleri ile Düzce’de tiyatrosunu yaptı. Biz Düzce’ye hizmet etmeye çalışıyoruz. Bunları yaparken eksiliklerimiz olabilir. Ama bu eksiklileri gidermek için beraber olmamız lazım.”

İSKİ TARAFINDAN 60 ARITMA TESİS YAPILACAK

Çevre Bakanlığı’mızın belli nüfustaki yerleşim birimlerine yönelik yönetmelikleri var. Örnek olarak 50 haneli köye arıtma tesisi yapılmıyor. Buraya uygun bir tesis yapılıyor. Ama 2 bin nüfuslu bir köye arıtma tesisi yapılması gerekiyor. Bu anlamda Düzce’nin değişik köylerine İSKİ tarafından 60 arıtma tesis yapılacak. Bütün köylerin altyapıları, bu 106 milyonluk proje içinde yapılacak. 1 ay içinde yatırıma başlanacak ve 2016 yılı sonu itibarı ile bitirmek istiyoruz.  Çöple alakalı sorunu bir ay içinde çözmek için gayret gösteriyoruz. Hem İSKİ ile hem Çevre Bakanlığı ile hem Karayolları ile alakalı çalışmalar yapıyorlar.”

EMNİYET DAHA ÇOK ÇALIŞMALI

“Asayiş olayları ile alakalı bu anlamda Düzce nüfusu çok kalabalıklaştı. Düzce’de 72 etnik köken ve 14 ayrı lehçe var. Düzce, Sakarya, İzmit ve İstanbul önemli illerdir. Geçiş hattındalar. Ancak Düzce özellikle bütün illerin geçiş hattında olduğu için bu tür olaylar oluyor. Ancak bu tür olayların tamamı Düzceliler tarafından yapılmıyor. Çok kimlikli yapı buna etkili oluyor. Bu konuda emniyetimizin yaptığı çalışmaları Emniyet Müdürümüz ile görüşüyoruz. Bazı asayiş olaylarını engellediklerini ancak eksiklikler olduğunu biliyoruz. Bununla ilgili daha çok çalışmak gerekiyor. Bir eksiklik var. Emniyet mensupları daha çok çalışmalıdır. Bunu Valimizle geçen hafta konuştuk ve daha dikkatli olmalarını istiyoruz.”

YIĞILCA FABRİKAYI İSTİYOR

“Muzaffer Başkan ciddi çalışmalar yaptı. Oradaki doğa olaylarını da gündeme alarak rapor hazırladılar. Bu raporu bana getirdiler Çevre Bakanı ile görüştük. O bölgedeki yapıyı Turizm Bakanı ile görüştük. Getirilmek istenen fabrikanın dünyada yapılacak en modern fabrika olduğunu biliyorum. Her bölgede olduğu gibi sanayileşmenin bedeli var. Bu yapılan yatırımın bu nitelikte bir yatırım olmadığını gelen raporlarda gördük. Burada takdir Yığılca halkının, ancak halk talep ediyor. Biz olaya bakarken hem Düzce’ye hem Yığılca’ya bakıyoruz. Çevrenin kirlenmemesi gerekiyor ancak iş ortamı oluşması gerekiyor. Zarar vermeyeceğine inanıyorum. Çevreye zarar vermeyecekse biz Muzaffer Başkanın yanındayız. Ama bu doğayı tahrip etmeyecek ve çevre kirletilmeyecek.”

ENERJİ ALTYAPIMIZ ÇOK EKSİK

“SEDAŞ ile alakalı sadece sokak aydınlatmaları değil tüm konuları görüştük. Düzce ilk enerji hatlarının çekildiği illerden birisi. Enerji hatlarımızın eski ve bu yapıyı kaldırması mümkün değil. SEDAŞ’la ilgili 100 milyonluk para aktarıyoruz. Senelik 9 milyon yatırım yapılıyor. Ancak bu yetmiyor. Siz aydınlatmayı yapsanız bile altyapı yetersiz olduğu için tüm çalışmalar yetmiyor. Düzce 3 sene sonra ışıl ışıl olması lazım. Ancak özelleştirmeden önce insanlar evinin önüne, ahırına elektrik çekmişler. Bunları kapatmak için Belediyelerin kullandığı sokak aydınlatmaları olan bölgelerde SEDAŞ bu lambaları da sökmüş. Kurunun yanında yaşta yandı. Camilerin önünde elektrik hatlarını kesmişler. Daha önce kamu kurumu olduğu için müdüre telefon edip evimizin önüne elektrik çektirmişiz. Adam 1 metre arayla sokak lambası koymuş. Normalde olması gereken 5 metre. Biz bunları SEDAŞ ile görüştük. Altyapı çalışmaları bu yıl içinde başlayacak ve yıl sonuna kadar bitirilecek. Köylerimizde sondaj çaktırmışız. Örneğin Akçakoca’nın bir köyüne gidip sondaj olan yerde elektrik hattı olmadığını görüyoruz. SEDAŞ’a diyoruz ki bu köye sondaj çekmemiz lazım. Ama paramız yok diyor. Altyapı yok. Bu problemleri de çözdük.”

TMO MÜDAHALE EDECEK

“Sayın Bakanımız ile görüştük. Toplantıda olmamamızın nedeni meclis çalışmaları olması. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanımız ile görüştük. Bu et meselesi gündemdeydi, bunu da konuştuk. Biliyorsunuz bir önce ki sene insanlarımız maalesef bu sene özellikle fındıklarını emanete verdiler. Fındık rekolte ile olan bir şey. Rekolte düşükse fiyat yüksek olur. Geçen yıl fındığımız 13 lira üzerinde sattı. Geçen sene 20 liralara kadar çıktı. Fındığın bir gerçeği var. Üreticilerimiz fındığı emanete verdiler. Serbest piyasada fiyat düzenleniyor.  Bakanımızın TMO’yu et ve hayvancılık sektöründe olduğu gibi devreye sokma niyeti var. Zaten hemşerilerimizin çoğu fındığını satmadı. Satanın bir problemi yok. Satmayanların problemi olduğu için biraz daha bekleyeceğiz. TMO’nun devreye girmesi mümkün olacak.”


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
1819 kez okundu
0 bekleyen yorum
2 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Düzceli LİYAKATSIZ

10.3.2016 - 08:24:54

Liyakatlı olacak diye arkadaşın olan İSMAİL ATAY'ımı İl Milli Eğitim Müdürü olarak atamaya çalışıorsun. Önce çıkda İsmail ATAY'ın diğerlerinden üstün olan yönlerini anlat. Yoksa sana yakın olduğu için mi liyakatlı.
Katılıyorum   Katılmıyorum
%45,27

İlk önce Hastaneyi acın

9.3.2016 - 22:20:53

ilk önce 4 5 yıldır açılamayan HASTANEYİ açın

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR