Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:13] Bu Bina Depremi Hatırlatıyor -- [17:44] Adaylar Burada Antrenman Yapacak -- [17:34] Çok Kuvvetli Geliyor -- [17:19] 26 AĞUSTOS'DA " NİLGÜN KIZILCI " RESİTALİ -- [17:00] İki Kurum Projenin tanıtımını Gerçekleştirdi -- [16:50] Keşir, Sorunları Yerinde Dinliyor -- [16:25] Mor Patates Topraktan Çıktı -- [16:20] SİZİN BEĞENMEDİĞİNİZ EŞYA, BAŞKASININ HAYALİ OLABİLİR -- [12:51] Rıfat Ilgaz’ın Kızı Oxijen’e Konuk Oldu -- [10:55] Park Çöp İçinde --
Siyaset
Cumhuriyetimiz Gençlere Emanettir

Ak Parti İl başkanı Metin Kaşıkoğlu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı...

18.05.2013 16:03:00
889 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Cumhuriyetimiz Gençlere Emanettir

 

Ak Parti İl başkanı Metin Kaşıkoğlu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Metin Kaşıkoğlu kutlama mesajında şu sözlere yer verdi.

 

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, istiklal mücadelemizin meşalesini tutuşturmak için Samsun'a ayak bastığı 19 Mayıs günü, milletimizin kaderi yeniden şekillenmiş, parlak bir umut ışığı doğmuştur.

Her milletin tarihinde, yıldızının parladığı anlar vardır; bizim milletimizin yıldızının parladığı an da, hiç şüphesiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milli mücadelemizi başlatmak adına Samsun’a ayak bastığı 19 Mayıs günüdür.

Açtığı Meclisi çocuklara, Kurduğu Cumhuriyeti Gençlere Armağan eden tek lider olan Atatürk “Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir” sözleriyle gençlerimize olan güvenini dile getirmiştir.

İstiklal mücadelemizin sembol günü olan bu günün, istikbalimizin sembolü olan gençlerimize armağan edilmesi, gençlik ve spor bayramı olarak ilan edilmesi de son derece anlamlıdır. Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti'nin istikbali, istiklal şuuruyla yetişen gençlerimize emanettir. İnanıyoruz ki, gençlerimiz, tarihimizden aldıkları ilhamla, medeniyet yürüyüşümüzü çok daha ileri mesafelere taşıyacaklardır. Zira gençlerimize düşen en önemli görev, devraldıkları mirası daha da zenginleştirmek için özveriyle çalışmak; kendilerinden sonra gelen nesillere bugün olduğundan çok daha parlak, çok daha kalkınmış, çok daha gelişmiş, çok daha müreffeh bir ülke bırakmak olmalıdır.Bizler Ak Parti olarak gençlere olan güvenimizi asla kaybetmedik kaybetmeyeceğiz.

Bu düşüncelerle Ak Parti olarak, Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor, bütün gençlerimizi, bütün vatandaşlarımızı sevgiyle selamlıyoruz.”


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
889 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

“17 Yıl Önce Siyaset Sahnesinde Bir Işık Gibi Doğdu”
MİLLETİN PARTİSİ 18 YAŞINDA
AK Parti 18 Yaşında
14.08.2019 - 12:58
AK Parti 18 Yaşında