Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[21:58] Gece Kartalları Göz Açtırmıyor -- [18:28] BİR KAÇ AY SONRA YAPILAN ÖDEME ÇİFTİÇİ ZOR DURUMDA BIRAKIR -- [18:17] Üst geçit bisikletlerin park yeri oldu -- [14:50] FINDIK İÇİN RANDEVULAR TAMAMLANDI -- [14:46] İGM BAŞKANI GÜNAL, CİNAYETİ KINADI -- [12:11] YATIRIMCILARA KARŞILIKSIZ HİBE DESTEĞİ VERİLECEK -- [11:45] YOL BELİRLİ ARALIKLARLA TRAFİĞE KAPATILACAK -- [11:42] Başvurular “Dijital Türkiye” Kapsamında e-Devlet Üzerinden Gerçekleşiyor -- [11:13] Dere kenarında kalan işçiler taşan suları izlemekle yetindi -- [11:09] BAŞKANLIK OFİSİNDE YENİ PLANLAMA --
Siyaset
Düzce adayları bugün belli oluyor

7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimlerine katılacak siyasi partiler, seçime katılacakları seçim çevrelerine ait aday listelerini bugün en geç 17...

7.04.2015 09:39:50
782 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Düzce adayları bugün belli oluyor

7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimlerine katılacak siyasi partiler, seçime katılacakları seçim çevrelerine ait aday listelerini bugün en geç 17.00’ye kadar YSK’ya verecek.

 Bağımsız olarak seçime katılacak adaylar da adaylığı için il seçim kurullarına bugün başvurabilecek. En az 41 il seçim çevresinde milletvekili aday listesi veremeyen siyasi partiler, seçime katılamayacak. Siyasi partilerin genel merkezleri, seçime katılacakları seçim çevrelerine ait aday listelerini Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığına alındı belgesi karşılığında DVD ve kâğıt ortamında bugün en geç saat 17:00’ye kadar verecek.

En az 41 il seçim çevresinde milletvekili aday listesi veremeyen siyasi partiler, 7 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimine katılamayacak. Aynı ilin birden fazla seçim çevresi olması halinde, siyasi partilerin her seçim çevresi için ayrı ayrı milletvekili aday listesi vermesi zorunlu olacak. Aksi halde o il seçim çevresinde seçime katılma şartları oluşmayacak. 11 Nisan Cumartesi günü ise siyasi partiler aday listeleri ile bağımsız adayların başvuru evrakındaki eksiklikleri tamamlamalarının son günü olacak. 15 Nisan Çarşamba günü de milletvekili geçici aday listeleri Resmi Gazetede yayımlanacak. Aynı gün geçici aday listelerine karşı il seçim kurullarına ve YSK’ya yapılacak itirazlar başlayacak. 23 Nisan Perşembe günü ise YSK milletvekili kesin aday listelerini seçim çevreleri itibarıyla ilan edecek.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
782 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR