Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[09:23] Az Yakar, Çok Kaçar -- [18:27] Özlü, Dar Gelirliler İçin TOKİ İle Görüşecek -- [18:23] MAAŞINI KÖYÜ İÇİN HARCAYACAK -- [18:22] Sel Felaketinde Hasar Görmüştü, TSO İhtiyaçları Karşıladı -- [18:16] Bizim Kızlar’dan Final Okullarına Ziyaret -- [16:50] Gaziantep'ten Sonra Düzce'de Açıldı -- [16:36] Ekrem Coşkun Şehidimizin Ruhuna Ücretsiz Döner -- [16:33] Günal'a Hayırlı Olsun Ziyareti -- [15:28] Teknoloji Zirvesi Önemli Konukları Ağırlayacak -- [15:20] İGM’den Mehmetçiğin Yanındayız Mesajı --
Siyaset
Taraf gazetesine suç duyurusu

16.10.2015
527 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Taraf gazetesine suç duyurusu

 

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ulusal yayın yapın Taraf Gazetesinde AK Parti Gençlik Kollarının Kaynaşlı ilçesinde gladyo eğitimi aldığına dair yapılan haberin tamamen asılsız olduğunu ve hukuki çerçevede girişimlerin başladığını açıkladı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Taraf Gazetesinde Düzce’nin Kaynaşlı ilçesinde AK Parti Gençlik Kolları üyelerinin gladyo eğitimi aldığına dair haber üzerine basın açıklaması yaptı. AK Parti gençliğe iftira niteliğinde bir haberin yapıldığını vurgulayan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin,” Özgür olmayla tarafsız olmayı karıştıran paralel medya çirkinlikte artık sınır tanımamaktadır. AK Partiyle uzaktan yakından hiçbir alakası olmayan Osmanlı Ocakları ile partimiz arasında bağ kurarak yapılan haber tamamen düzmece ve maksatlı bir haberdir. AK Parti Gençlik Kolları ile Osmanlı Ocakları arasında fiili veya hukuki hiçbir bağ bulunmamaktadır. Aynı şekilde partimiz ile Osmanlı Ocaklarının arasında da hiçbir fiili ve hukuki bağlantı yoktur. Bu nedenle haberin içeriğinde bu yönde yapılmış açıklamalar tamamen yalan haber niteliğindedir” dedi.

Dik Duran Gençlik Çizgimizden Taviz Vermeyeceğiz

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin,”  Yine kontgerilla eğitimi verildiği iddia edilen at çiftliklerinde bu şekilde eğitim verildiği iddiası da tamamen gerçek dışı bir iddia ve haberdir. Düzce İl Çevresinde bulunan hiçbir çiftlikte bu şekilde bir faaliyet söz konusu değildir. Zaten bu şekilde bir faaliyet söz konusu olsa kolluk birimleri gerekli yasal işlemleri yapacaktır. Ayrıca Düzce ilinde bu şekilde bir duyum da söz konusu değildir. Bu nedenle haberdeki bu iddia da tamamen gerçek dışı bir iddiadır.

Cumhurbaşkanımızın da sarf ettiği gibi ‘Diklenmeden Dik Duran Gençlik’ çizgimizden asla çıkmadık, çıkmayacağız. Bu tür yalan haberlerle bizleri yıldıramayacaksınız. Terör örgütleri hakkında tek sayfa haber yapamayan malum gazetenin bu tür mesnetsiz haberler yapması Partimize ve devletimize ne tür oyunlar oynandığının göstergesidir. Tarih bunları unutmayacaktır. Bugüne kadar yasal olmayan hiçbir faaliyet içerisinde bulunmayan Gençlik Kollarımızı bu tip alçakça haberlere konu eden TARAF gazetesine karşı her türlü yasal hakkımızı kullandığımızı beyan ederiz” diye konuştu.

Azmimiz ve Kararlığımız Şer Odaklarını Rahatsız Etti

 “1 Kasım 2015 seçimlerinin ülkemizin geleceği hakkında önemi apaçık ortadayken, milletin partisi olan AK Partimize, bu tür kirli yakıştırmalarla zarar vereceklerini zanneden şer odakları, milletimizle kurduğumuz gönül bağına zarar veremeyeceklerini bilemeyecek kadar zavallıdırlar” diyen İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Tüm teşkilatımız ve de gençlik kollarımız, 1 Kasım 2015 seçimleri öncesinde, ülkemizin ve Düzce’mizin dört bir yanında azim ve kararlılıkla çalışmakta, ülkemizin huzuru ve refahı için bu seçimin önemini milletimize aktarmaktadırlar. Bu azim ve kararlılık bazı odakları rahatsız etmiş olacak ki ısmarlama ve senaryo haberlerle Düzce Gençlik Kolları üyelerine iftiralar atılmaktadır. Bu çirkin kampanya partimize ve Düzce’mize atılmaya çalışılan kirli bir senaryodur” ifadelerinde bulundu.

AK Gençlik Terörün ve Hainlerin Karşısındadır

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ AK Parti davasının ve medeniyetinin evlatları terörün her türlüsüne, her kime yapılıyor olursa olsun karşısındadır. Bu hain odaklara ve onların hamilerine buradan sesleniyorum. AK Parti gençliği, bu ülkeye sevdalı tertemiz insanlardan oluşmaktadır. Şiddetin, terörün ve hainliğin yanında değil, karşısında duracak onurlu gençlerden oluşur. Bu hainlerin ve yandaşlarını sizlerin takdirine bırakıyor, tüm gençlerimize ve teşkilat mensuplarını provokasyona gelmeden çalışmalarına devam etmelerini önemli rica ediyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Taraf Gazetesi ve yönetim kadrosu hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduklarını da sözlerine ekledi. 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
527 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR