Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[17:37] Bilime İmece Usulü Destek -- [17:25] "Açta Açıkta Kimse Kalmasın" -- [17:18] Polisten Sıkı Denetim -- [17:04] Akçakoca Denizi Artık Daha Temiz -- [17:01] YÖNETİM DÜŞTÜ! -- [16:09] Otomobile Kızarken Şimdi TIR'lar Çıktı -- [13:35] Düzce’nin estetiği değişecek -- [12:30] BU FİLM KAÇMAZ! -- [11:29] Genç Beyinler Harikalar Yaratıyor -- [10:58] 2018'de Kaç Bebek Dünyaya Geldi? --
Siyaset
CHP’den bitmeyen yol eleştirisi

Yol yapmakla övünen, 2 kıtayı birleştiren, 3. köprüyü kısa sürede yapan AK Parti hükümeti, Gölyaka bağlantı yolunu yıllardır bir türlü bitiremedi.Yolun bitirilememesiyle ilgili yerel siyasetçileri eleştiren CHP’liler, Gölyaka bağlantı yolunun müteahhit gazabına uğradığını söyledi.

11.07.2016 - 13:21
1357 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
CHP’den bitmeyen yol eleştirisi

Yıllardır yılan hikayesine dönen Gölyaka bağlantı yolunda geçtiğimiz günlerde çalışmalar yeniden başlamıştı. Sık sık yaşanan heyelanlar nedeniyle  bir türlü açılamayan yola kalıcı çözüm bulunamazken, birkaç kez yaşanan müteahhit değişikliği de yolun tamamlanarak açılmasını geciktirdi.

7 Haziran ve 1 Kasım genel seçimlerinde CHP’den Milletvekili adayı olan ve Gölyaka’nın sorunları ile yakından ilgilendiği bilinen Abdullah Şahin, bağlantı yolu ile ilgili olarak iktidar parti siyasilerine eleştiride bulundu. Şahin, “ yol yaptık diye övünüyoruz ama yaptığımız yolların hali ortada” dedi.

Şahin, “ Bağlantı yolu mu, askıntı yolu mu ben de bilmiyorum. Bu yoldan neler çektik bilemezsiniz. Bu yol öyle bir yol ki, o kadar çok bal üretiyor ki kaç tane müteahhidin buradan geçtiğini görüyoruz.Yol yaptık diye övünüyoruz. Hakikaten de çok yollar yaptık. Ama yaptığımız yolların da hali ortada.Bu yolun her yıl iki kere tamir mi görmesi gerekir. Bu, Gölyakalılara yapılabilecek en büyük kötülük değil mi.Gölyakalılar bu kadar aciz edilmemeli.Biz havadan mı gideceğiz Düzce’ye ya da başka yerlere. Bu insanlar bu yollardan hiç geçmiyorlar mı. Karayolları ya da milletvekilleri hiç görmüyorlar mı. Milletvekillerimiz neden seçimden seçime Gölyaka’ya uğruyorlar.herkesin aracı şu an hurdaya çıktı.Bu yolun ne zaman biteceği bilinmiyor.Hiç bir şekilde vatandaş da bilgilendirilmiyor. Garip olan da bu.Gölyaka’yı kim yönetiyor.” Şeklinde konuştu.

Yolda çalışmaların yeniden başladığını söyleyen Şahin, iki kıtayı birleştiren 3. köprünün çok kısa sürede bittiğini hatırlatırken, bağlantı yolunun bitirilemediğini, bitirilemeyeceğini vurguladı.

Şahin, “ Bu yol bir müteahhit tarafından alınmış, boşaltma çalışmaları devam ediyor ama ne zaman bitecek. Baktığınızda körfezdeki koskocaman köprü kaç ayda yapıldı. Gölyaka’nın yolunda bu kadar aciz müteahhitler çalışmamalı. Kimlerin yandaşları bunlar.Bir kamyonla iki kamyonla hafriyat yaparak bu yolu bitiremezsiniz.Bitmeyecek de ve bu yol asla sorun olmaktan öteye gitmeyecek.” Dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
1357 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR