Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[23:41] İKİ KOMŞU İLİMİZİ YAKINDAN İLGİLENDİRİYOR -- [21:01] BAKAN KOCA AÇIKLADI -- [16:29] HİN GÖLET KUŞU YARALI HALDE BULUNDU -- [16:19] YUVADAN DÜŞEN KUŞA ESNAF ŞEFKATİ -- [16:10] İşçi Alımı Kurası Canlı Yayınlanacak -- [16:08] 20 Günlük Yaşam Savaşını Kaybetti -- [14:46] UÇUŞLAR BAŞLIYOR -- [14:14] HEDEF 2. LİG -- [11:59] Köy Yolları Genişletiliyor -- [11:54] Sancaktepe’den Düzce’ye dezenfektan desteği --
Siyaset
MHP’ye olan Teveccühü Oya Çevireceğiz

MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, MHP teşkilatlarında kongre sürecinin başlatıldığı söyleyerek, partiye olan teveccühü oya çevirmek için ellerinden geleni yapacakları dile getirdi. Düzce’nin bakan çıkarmasından MHP olarak gurur duyduklarını söyleyen Yılmaz, Düzce’de yatırımların plansız yapıldığını söyledi,

20.10.2016
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
MHP’ye olan Teveccühü Oya Çevireceğiz

Düzce TV’de yayınlanan Gündem programında  Parantez gazetesi yayın koordinatörü Muharrem Yılmaz’ın konuğu olan  MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, siyaset gündemine ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

KONGRELER VE FETÖ

İl Başkanı Yılmaz, 10 ekim itibariyle genel merkezin kongre sürecini başlattığını söylerken, 7 Nisan’a kadar ilçe kongrelerinin tamamlanacağını daha sonra il kongresinin yapılacağını bildirdi. MHP içinde FETÖ üyesi kişiler olmadığını söyleyen Yılmaz, “bizim içine böyle sızma olmamış” derken, MHP’nin FETÖ’ye bakışının belli olduğunu söyledi.

TEVECCÜHÜ OYA ÇEVİRECEĞİZ

7 haziran seçimlerinin ardından Düzce’de büyük düşüş yaşayan MHP’ye bugün halk tarafından büyük teveccüh gösterildiğini söyleyen İl Başkanı Ümit Yılmaz, yerel ve genel seçimler için hedeflerinden söz etti.

Yılmaz, “ Bunu oya çevirmenin yolu bizler olacağız. Biz bu teveccühü görüyoruz. Bunu oya çevirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Bizim acilen iktidar olmamız gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti için bunu ihtiyaç olarak görüyoruz. Yerel bazda da belediyeleri ele almamız gerekiyor. Halkı ve adil bir milliyetçi yönetim için daha sonra da milletvekili çıkarmamız gerekiyor. Düzce’de de bu potansiyeli görüyoruz. Önümüzdeki ilk seçimde insanlar bunu görecek.” Dedi.

BİZ HAYIRCI OLARAK LANSE ETTİLER

Düzce’de oy oranındaki düşmenin birinci etkenini MHP üzerine oynanan oyunlar olduğunu ifade eden Yılmaz, özellikle 1 Kasım seçimlerinden sonra MHP’nin her şeye hayır dediği algısının oluşturulduğunu vurguladı.

Yılmaz, “ FETÖ yapılanmasına evet mi deseydik. Çözüm sürecinde gözümüze soka soka şehirleri bomba yuvası haline getirirken, biz iktidarı o zaman uyarırken, bu ihanet süreci derken bizi hayırcı gibi lanse etmeleri, 7 haziran ve 1 kasım seçimlerinde üzerimize oynanan oyunlar oy kayıplarına sebep oldu. 15 Temmuz’dan sonra yaşanan süreçte, MHP’nin hayır dediği her şerde bir hayır varmış.Bunu gördü halkımız. Halkımıza genel politikamızı anlatacağız, halkımız da ilk seçimde bize olan teveccühünü gösterecek.” Şeklinde konuştu.

İKTİDAR KADAR BİZ DE GURURLUYUZ

Düzce Milletvekili Faruk Özlü’nün Bakan olmasının Düzce halkına, “ Bizden de bir bakan çıktı” özgüvenini sağladığını vurgulayan Yılmaz, “ iktidar mensupları kadar bizi de gururlandırıyor” dedi.

“Bakan’ın önüne yanlışlar çıkartırlarsa, başarısız olursa, biz de başarısız oluruz” diyen Yılmaz,  elimize geçirdiğimiz büyük fırsatı tepmiş olacağımızı belirtti.

PLANLAMASINI NASIL YAPTINIZ?

Düzce’de yatırımların çok geç hayata geçtiğini söyleyen Yılmaz, devlet hastanesi örneğini gösterdi, geleceğe dönük planlaması olmayan hastanenin ileriki dönemlerde yetersiz kalacağının altını çizdi.

Yılmaz, “ terminal de aynı şekilde. Yıllardır sürüncemede kalan terminal. Bağlantı yolu için düzenlemeler yapılıyor. Diyorlar ki zemin, Düzce’de zeminden ne bekliyorsunuz bin yıldır aynı zemin, planlamasını yaparken nasıl yaptınız. Çevre yolu yapılmadığında trafik sıkışıklığını göreceksiniz. İnşallah biz yanılırız. Ancak çok fazla kazalara neden olacak bu durum. Girişler çok sıkıntılı.Kültür merkezinde sayın Bakan’ın gözünü boyamak için hemen açtınız.” Dedi.

BAKANLIKLARA TEKLİF VERİLMELİ

Yılmaz, Efteni otel gibi büyük yatırımın çürümeye terk edildiğini söylerken, Düzce’de yerleşmiş olan kaplıca kültürünün de sona erdiğini ifade etti. Yatırımın canlandırılması için bakanlıklara teklif verilmesi gerektiğini savundu. Aynı görüntünün Muncurlu hastanesinde de yaşanacağını iddia eden Yılmaz, hastanenin atıl duruma düşmemesi için boşaltılmadan ne yapılacağına karar verilmesi gerektiğini söyledi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR