Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:35] KEPENÇ KAVŞAĞINDA KAZA -- [17:47] KATİPLERİN YARGILANMASINA DEVAM EDİLİYOR -- [17:13] HAVA KİRLİLİĞİNİN ÖNEMİ VURGULANDI -- [17:09] TMO ÜRETİCİNİN Mİ TEKELİN Mİ YANINDA? -- [17:01] HALK EĞİTİM’DE SEFERBERLİK! -- [16:49] MEHMETÇİĞE MEHTERLİ DESTEK -- [16:47] BAŞKANLAR BAKAN ÖZLÜ İLE GÖRÜŞTÜ -- [16:44] DÜZCE BELEDİYESİ REYHANLI’DA -- [16:38] İhtisaslaşma Ekibi Saraçoğlu İle Bir Araya Geldi -- [12:44] Bağımlılıkla Mücadelede Projesi Başladı --
Siyaset
GETİRDİĞİMİZ ANAYASA İLE ARTIK BU ÜLKE DAHA GÜÇLENECEK

20.4.2017 - 16:53
1214 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
GETİRDİĞİMİZ ANAYASA İLE ARTIK BU ÜLKE DAHA GÜÇLENECEK

Türkiye’nin önemli bir mihenk taşının 16 nisan gecesi tamamlandığını söyleyen Keskin

7 DÜVELE KARŞI MÜCADELE ETTİK!

Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Ak Parti’nin bugüne kadar hep millete güvendiğini söyledi, Düzce’de alınan yüzde 70’lik oy oranının 1 Kasım genel seçimleriyle aynı olmasını ise, “ bu seçimden öte bir şeydi. 7 düvele karşı mücadele ettik” şeklinde değerlendirdi.

Ak parti İl Başkanı Hikmet Keskin hem 16 nisan referandum öncesini hem de sonrasını değerlendirdi. Türkiye’nin önemli bir mihenk taşının 16 nisan gecesi tamamlandığını söyleyen Keskin, süreçte yapılan çalışmalarda dil olarak bazı eksiklikler olabileceğini, muhalefetle aralarında olan kırgınlıkların artık giderilmesi gerektiğini söyledi.

GETİRDİĞİMİZ ANAYASA İLE ARTIK BU ÜLKE DAHA GÜÇLENECEK

Keskin, “ Evet verenler de hayır verenler de bu topraklarda yaşayan bizim insanlarımız. Bu ülke hepimizin ülkesi. Siyasi mücadelelerde mutlaka bir taraf kaybedip bir taraf kazanacak. Getirdiğimiz anayasa ile artık bu ülke daha güçlenecek. Bu ülkede darbeler, siyasi istikrarsızlık, ekonomik krizler olmayacak.İnşallah bunu 80 milyonluk ülkemizde bütün vatandaşlarımızla birlikte başaracağız.” Dedi.

TEŞKİLATLAR  ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ YAPTI

Düzce’nin her zaman olduğu gibi yüzde 71 civarında oy alarak batıda 1. olduğunu söyleyen Keskin, kampanya döneminde nasıl bir yol izlediklerini anlattı, süreç boyunca tüm teşkilatların üzerine düşen görevi yaptığını belirtti. Ak Parti tarihinde olmayan bir çalışma süreci ile herkesin birlik beraberlik içinde mücadele verdiğini söyleyen Keskin, 1 kasım seçimlerindeki oy oranı ile aynı oranda evet çıkmasını da değerlendirdi.

ÜLKEMİZ ZOR ZAMANDAN GEÇİYOR

Keskin, “ Bunun yanında, MHP İl Başkanımız Ümit Bey ve BBP İl Başkanımızla bir birliktelik sağladık. Bu seçime bazı arkadaşlarımız farklı bakabilir. Oyumuz 1 Kasım ile aynı gibi ama bu seçim çalışmasının ötesinde başka bir şey. Ülkemiz zor zamandan geçiyordu. 7 düvele karşı yapılmış bir mücadeleydi. Sadece muhalefet partilerinin karşısında evet çalışması yapmadık aslında. Avrupa ve terör örgütleri de hayır kampanyası yaptı.” Şeklinde konuştu.

Ak parti’nin bugüne kadar millete güvendiğini söyleyen Keskin, muhalefet partilerine seslendi, 15 Temmuz ve gezi olaylarını örnek göstererek ne ülkemize ne de Düzce’ye böyle olayların fayda sağlamayacağını vurguladı.

MÜCADELENİN SANDIKTA VERİLMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ

YSK’nın kararı sonrası sokaklara çıkan siyasiler ve STK’larla ilgili de konuşan Keskin,  “ Ülkemizde son günlerde muhalefet partilerinin gençleri ve bazı STK’lar tarafından sokakları tekrara alevlendirme veya sokaklarda mücadeleye çağırma taleplerini çok doğru bulmuyoruz. Ülkemiz demokratik bir hukuk devletidir. Eğer demokrasiye inanıyorsak kaybedilen mücadelenin sandıkta verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bugüne kadar Ak parti siyaseti hep böyle yapmıştır ve hep millete güvenmiştir. Milletin üzerinde bir irade olmadığını kabul etmiştir. Bence muhalefet partisi başta olmak üzere aynı telkini buradan yapmak istiyorum. Çünkü millet 15 Temmuz gibi bir tecrübeye sahip. Öncesinde gezi olayları gibi bir tecrübeye sahip. Bu tür olayların ülkemize ve Düzce’mize bir fayda getirmeyeceğini hepimiz birlikte müşahade ettik. Millet gerekeni yapacaktır. Hiç kimsenin böyle bir girişimde bulunmamasını temenni ediyoruz.” Dedi.

Keskin konuşmasının ardından basının sorularını yanıtlarken, siyasi anlamda uyum yakalamış bir ekiple çalıştıklarını söyledi, 7 haziran sonrası Düzce’ye büyük yatırımlar yapıldığını, referandumda alınan desteğin ardından da yatırım anlamında daha başarılı çalışmalar yapılacağını belirtti.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
1214 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

SEÇİM STARTI TOKAT’TAN
18.2.2018 - 16:30
SEÇİM STARTI TOKAT’TAN
TEPKİ GÖSTERDİLER
16.2.2018 - 16:59
TEPKİ GÖSTERDİLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüşmesi tamamlandı...
AK Parti’de Ziyaretler Sürüyor
MERTOL GÜVEN TAZELEDİ
19.2.2018 - 10:33
MERTOL GÜVEN TAZELEDİ
AK Parti - MHP ittifakı tamam! Tasarı  Meclis'e geliyor
BAŞKANLAR TOKAT'A GİDİYOR
16.2.2018 - 09:29
BAŞKANLAR TOKAT'A GİDİYOR