Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[16:38] ASKF Başkanı Bıyık’tan Bakan Özlü’ye teşekkür -- [15:22] Çocuklara ve ailelerine madde bağımlılığı anlatıldı -- [15:14] Kaymakam Yelek köylüleri dinledi -- [14:55] “YENİ TÜRKİYE İÇİN SANDIĞA GİDECEĞİZ” -- [14:49] Yığılca’da 553 öğrenciye tiyatro gösterisi sergilendi -- [14:38] Çocuklar 23 Nisan'da Vestel ile seviniyor -- [14:33] “Yaşanabilir Çevre Hayali” ödülü verildi -- [14:32] AK Parti vekil adaylığı ücreti belli oldu -- [14:29] Akçakoca’da ağaç kesme boylama eğitimi -- [14:20] Hedef: Yüzde 81, 1 Bakan ve 3 Milletvekili --
Siyaset
GETİRDİĞİMİZ ANAYASA İLE ARTIK BU ÜLKE DAHA GÜÇLENECEK

20.4.2017 - 16:53
1223 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
GETİRDİĞİMİZ ANAYASA İLE ARTIK BU ÜLKE DAHA GÜÇLENECEK

Türkiye’nin önemli bir mihenk taşının 16 nisan gecesi tamamlandığını söyleyen Keskin

7 DÜVELE KARŞI MÜCADELE ETTİK!

Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Ak Parti’nin bugüne kadar hep millete güvendiğini söyledi, Düzce’de alınan yüzde 70’lik oy oranının 1 Kasım genel seçimleriyle aynı olmasını ise, “ bu seçimden öte bir şeydi. 7 düvele karşı mücadele ettik” şeklinde değerlendirdi.

Ak parti İl Başkanı Hikmet Keskin hem 16 nisan referandum öncesini hem de sonrasını değerlendirdi. Türkiye’nin önemli bir mihenk taşının 16 nisan gecesi tamamlandığını söyleyen Keskin, süreçte yapılan çalışmalarda dil olarak bazı eksiklikler olabileceğini, muhalefetle aralarında olan kırgınlıkların artık giderilmesi gerektiğini söyledi.

GETİRDİĞİMİZ ANAYASA İLE ARTIK BU ÜLKE DAHA GÜÇLENECEK

Keskin, “ Evet verenler de hayır verenler de bu topraklarda yaşayan bizim insanlarımız. Bu ülke hepimizin ülkesi. Siyasi mücadelelerde mutlaka bir taraf kaybedip bir taraf kazanacak. Getirdiğimiz anayasa ile artık bu ülke daha güçlenecek. Bu ülkede darbeler, siyasi istikrarsızlık, ekonomik krizler olmayacak.İnşallah bunu 80 milyonluk ülkemizde bütün vatandaşlarımızla birlikte başaracağız.” Dedi.

TEŞKİLATLAR  ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ YAPTI

Düzce’nin her zaman olduğu gibi yüzde 71 civarında oy alarak batıda 1. olduğunu söyleyen Keskin, kampanya döneminde nasıl bir yol izlediklerini anlattı, süreç boyunca tüm teşkilatların üzerine düşen görevi yaptığını belirtti. Ak Parti tarihinde olmayan bir çalışma süreci ile herkesin birlik beraberlik içinde mücadele verdiğini söyleyen Keskin, 1 kasım seçimlerindeki oy oranı ile aynı oranda evet çıkmasını da değerlendirdi.

ÜLKEMİZ ZOR ZAMANDAN GEÇİYOR

Keskin, “ Bunun yanında, MHP İl Başkanımız Ümit Bey ve BBP İl Başkanımızla bir birliktelik sağladık. Bu seçime bazı arkadaşlarımız farklı bakabilir. Oyumuz 1 Kasım ile aynı gibi ama bu seçim çalışmasının ötesinde başka bir şey. Ülkemiz zor zamandan geçiyordu. 7 düvele karşı yapılmış bir mücadeleydi. Sadece muhalefet partilerinin karşısında evet çalışması yapmadık aslında. Avrupa ve terör örgütleri de hayır kampanyası yaptı.” Şeklinde konuştu.

Ak parti’nin bugüne kadar millete güvendiğini söyleyen Keskin, muhalefet partilerine seslendi, 15 Temmuz ve gezi olaylarını örnek göstererek ne ülkemize ne de Düzce’ye böyle olayların fayda sağlamayacağını vurguladı.

MÜCADELENİN SANDIKTA VERİLMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ

YSK’nın kararı sonrası sokaklara çıkan siyasiler ve STK’larla ilgili de konuşan Keskin,  “ Ülkemizde son günlerde muhalefet partilerinin gençleri ve bazı STK’lar tarafından sokakları tekrara alevlendirme veya sokaklarda mücadeleye çağırma taleplerini çok doğru bulmuyoruz. Ülkemiz demokratik bir hukuk devletidir. Eğer demokrasiye inanıyorsak kaybedilen mücadelenin sandıkta verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bugüne kadar Ak parti siyaseti hep böyle yapmıştır ve hep millete güvenmiştir. Milletin üzerinde bir irade olmadığını kabul etmiştir. Bence muhalefet partisi başta olmak üzere aynı telkini buradan yapmak istiyorum. Çünkü millet 15 Temmuz gibi bir tecrübeye sahip. Öncesinde gezi olayları gibi bir tecrübeye sahip. Bu tür olayların ülkemize ve Düzce’mize bir fayda getirmeyeceğini hepimiz birlikte müşahade ettik. Millet gerekeni yapacaktır. Hiç kimsenin böyle bir girişimde bulunmamasını temenni ediyoruz.” Dedi.

Keskin konuşmasının ardından basının sorularını yanıtlarken, siyasi anlamda uyum yakalamış bir ekiple çalıştıklarını söyledi, 7 haziran sonrası Düzce’ye büyük yatırımlar yapıldığını, referandumda alınan desteğin ardından da yatırım anlamında daha başarılı çalışmalar yapılacağını belirtti.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
1223 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Adaylığına kesin gözüyle bakılıyor
Kıran Kırana Seçim Olacak!
19.4.2018 - 21:49
Kıran Kırana Seçim Olacak!
MHP'de milletvekili adaylığı ücretleri belli oldu
İki parti anlaştı; CHP'li 15 milletvekili, İyi Parti'ye geçecek
Bakan Özlü Trabzon’un fahri hemşehrisi oldu
BAHÇELİ BOMBAYI PATLATTI
17.4.2018 - 11:41
BAHÇELİ BOMBAYI PATLATTI
AK Parti vekil adaylığı ücreti belli oldu