Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[17:37] Bilime İmece Usulü Destek -- [17:25] "Açta Açıkta Kimse Kalmasın" -- [17:18] Polisten Sıkı Denetim -- [17:04] Akçakoca Denizi Artık Daha Temiz -- [17:01] YÖNETİM DÜŞTÜ! -- [16:09] Otomobile Kızarken Şimdi TIR'lar Çıktı -- [13:35] Düzce’nin estetiği değişecek -- [12:30] BU FİLM KAÇMAZ! -- [11:29] Genç Beyinler Harikalar Yaratıyor -- [10:58] 2018'de Kaç Bebek Dünyaya Geldi? --
Siyaset
CHP ADALET ÇADIRI AÇTI

21.06.2017 - 15:25
1815 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum

Düzce CHP İl Teşkilatı Genel Başkan Kemal Kılıçfaroğlu’na destek amacıyla Adalet Çadırı açtı. İl Başkanı Zekeriya Tozan, parti ayrımı yapmaksızın Düzcelileri ve STK’ları yürüyüşe katılmaya davet etti.

CHP Genel Başkanı kemal Kılıçdaroğlu’nun 15 Haziran günü başlattığı Adalet Yürüyüşü devam ederken, partin teşkilatları da Kılıçdaroğlu’na destek vermek için harekete geçti. Düzce İl Teşkilatı da yürüyüşün 7. gününde olan ve Bayramın 2. günü Düzce’ye ulaşması beklenen Kılıçdaroğlu’na destek amacıyla adalet çadırı kurdu.

CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, parti ayrımı yapmaksızın Düzcelileri ve STK’ları yürüyüşe davet ederken, ilk konaklama yeri Kaynaşlı olacak Düzce etabının 3 günde tamamlanacağını söyledi.

Tozan, “ Demokrasilerin ana unsuru yasama,yürütme, yargı bağımsızlığıdır. Yargı hem yasama hem yürütmeyi denetler. Türkiye’de durum artık böyle değildir. Siyasi iradenin istemediği kararı veren hakim ve savcılar açığa alınıyorlar. Gazeteciler tutuklanıyor. Adaletin olmadığı yerde Devlet olmaz. Adalet yoksa can, mal ve hukuk güvenliği olmaz. Bağımsız ve tarafsız mahkemeler istiyoruz. Ülkede hak edenin hakkını aldığı bir düzen istiyoruz. Mülakat değil, liyakat ile işe girilen bir düzen istiyoruz. Herkes için adil yargılanma istiyoruz. Parti devleti istemiyoruz. Yargının parti emrine girmesini istemiyoruz” dedi.

Adalet Çadırına bayrak asılması sırasında yoldan geçen bazı vatandaşlar tepki gösterdi, “ o bayrak oraya yakışmıyor” diyen bir kişi ile CHP liler arasında gerginlik yaşandı. Tepki sözleri sarf eden kişilerin uzaklaştırılmalarıyla gerginlik büyümeden sonlandı.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
1815 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%43,90

ahmet akdu

21.6.2017 - 17:58:17

Rahatlık batıyor size

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR