Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:04] Düzce'de kiralık daire fiyatları ne kadar? -- [17:35] Düzce kiralık daire fiyatları ne kadar? -- [15:51] Batı Karadeniz yaylalarında "hüzünlü güz" vedası -- [15:39] Temel Farkındalık Eğitimi İşbirliği Protokolü İmzalandı -- [15:33] TÜM BELEDİYELERİ ALACAĞIZ -- [14:22] PARK HALİNDEKİ MİNİBÜS ALEV ALDI -- [13:54] "Tüm dünya geleneksel tıbla ilgili çalışma yapıyor" -- [13:46] Bin kasa torikle limana döndü -- [12:59] BARİYERELRE ÇARPTI 2 YARALI -- [10:19] Düzce'de bugün vefat edenler --
Siyaset
Keskin İle Yola Devam

7 Haziran seçimlerinde AK Parti’nin tek başına iktidarını kaybetmesine rağmen Düzce’de başarılı olan, 1 Kasım seçimlerinde rekor oy alan, 16 Nisan cumhurbaşkanlığı referandumunda kapı kapı gezerek oy isteyen, 15 Temmuz gecesi ülke genelinde sokağa ilk çıkan il başkanı olan, parti içi yaşanan siyasi kavgalara son veren Hikmet Keskin Düzce İl Başkanlığı için en güçlü aday. Keskin “Ustalık dönemini” hak ediyor.

30.12.2017 - 09:50
703 kez okundu
0 bekleyen yorum
3 onaylı yorum
Keskin İle Yola Devam

 

31 Aralık Pazar günü (yarın) yapılacak olan AK Parti Düzce 6. Olağan İl Kongresinde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Hikmet Keskin’i desteklemesine rağmen, farklı isimler Erdoğan’a rağmen adaylıklarını ilan etti. Erdoğan’a rağmen siyaset yapmaya kalkan isimlerin kongreden sonra AK Parti ile herhangi bir bağlarının kalmayacağı açıkça ortadayken kimden ya da kimlerden cesaret alarak aday oldukları merak konusu.

2002 yılından bu yana AK Parti Düzce teşkilatının en başarılı il başkanı olmayı başaran, iki seçim ve bir referandumdan başarı ile çıkan Hikmet Keskin hakkında son günlerde bilinçli olarak yürütülen karalama kampanyasına Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti Genel Merkezi “Dur” demek için Keskin’i tekrar il başkanı adayı gösterdi. Ancak Erdoğan’a rağmen AK Parti içinde bir takım isimler Keskin’in karşısına farklı isimleri aday olarak çıkartmaya devam ediyorlar.

Siyaset sahnesinde Keskin’in yanına yaklaşamayacak isimler adaylıklarını açıklarken Keskin’in sessiz kalması ise siyasi ahlakının bir göstergesi.

Düzce’de boşalan her koltuğa adaylığını açıklayan, daha önce defalarca belediye başkanlığı, milletvekilliği ve il başkanlığına aday olan ancak her defasında teşkilat tarafından istenmediği için aday gösterilmeyen Semih Kıbrıs’ın ısrarla “Adayım Açıklaması”nın  arkasında yatan gerçekler ne?

Sosyal medya hesaplarından Erdoğan sevgisini, Erdoğan’a rağmen siyaset yapılamayacağını söyleyen Kıbrıs’ın, Erdoğan’a rağmen aday olması ne anlama geliyor!

Selahattin Aydın’ın Düzce’nin sorunlarını anlatmak için aday olacağını söylemesi ne demek? Talip Çabukoğlu’nun aniden ortaya çıkarak adayım demesi kimlerin zoru ile oldu?

Hikmet Keskin’den önce parti içinde milletvekilleri kendi aralarında kavga ederken, il başkanları belediye başkanları ile tartışırken, dosyalar havada uçuşurken, Keskin, parti içinde birlik beraberliği sağladığı için mi karalama kampanyası yürütülüyor?

AK Parti’nin ülke genelinde oy kaybına uğradığı 7 Haziran 2015 seçimlerinde Düzce’de 3-0 yaptığı için mi hakkında asılsız iddialar yayılıyor?

1 Kasım seçimlerinde rekor oy alarak en başarılı illerden biri olduğu için mi önü kesilmek isteniyor?

16 Nisan Cumhurbaşkanlığı referandumunda parti içinde dahi çatlak sesler çıkarken, köy köy, mahalle mahalle, kapı kapı gezip vatandaşlardan “EVET” oyu istediği için mi birileri tarafından istenmiyor?

Yoksa en önemlisi 15 Temmuz gecesi ülke genelinde sokağa ilk çıkan, meydana ilk inen son nefesine kadar Erdoğan’ın yanında olacağını ilk söyleyen il başkanı olduğu için mi Keskin istenmiyor?

Düzce’de siyasette oynanan kirli oyunlar en fazla Düzce’ye ve Düzcelilere zarar veriyor. Düzce’de siyasette başarılı olan isimler, birileri tarafından önü kesilmeye çalışılıyor, asılsız iddialar ortaya saçılıyor, haklarında dosyalar hazırlanıyor, şikâyet ediliyor. Derdi Düzce değil de koltuk olanlar, musluğu kesilenler, istediklerini yapamayanlar Keskin gibi başarılı siyasetçileri hedef alıyorlar.

2002’den bu yana AK Parti’nin Düzce’de ki en başarılı il başkanı olmayı başarmış olan Hikmet Keskin’i 6. Olağan kongresinde destekliyoruz.

Davasına inandığımız için, güvendiğimiz için, tecrübesi için Düzce’ye kattıkları için destekliyoruz. Hikmet Keskin’in “Ustalık dönemini” hak ettiğine inandığımız için “Keskin ile yola devam” diyoruz.

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
703 kez okundu
0 bekleyen yorum
3 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

a b

30.12.2017 - 16:17:36

Bu kadar niye reklam yaptınız başkaları da aday olsun ne olacak? kazanamaz zaten başkaları. ama aday olmaları niye sizi rahatsız etti
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

AHMET

30.12.2017 - 16:18:11

Bu açıklama kime ait acaba? Şu ana kadar AKP'nin aldığı yüksek oy oranlarının müsebbibi kimmiş? anlamadım. Bu haber mi? Basın açıklaması mı?
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Akif

30.12.2017 - 10:06:28

Selehattin aydın gümbür gümbür geliyor.manşetle destek olunmaz...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Başarılı ikili çok uyumlu
15.10.2018 - 14:40
Başarılı ikili çok uyumlu
İttifaka zarar veriliyor
18.10.2018 - 16:42
İttifaka zarar veriliyor
TÜM BELEDİYELERİ ALACAĞIZ
22.10.2018 - 15:33
TÜM BELEDİYELERİ ALACAĞIZ
FINDIK BAHANE, AMAÇ YEREL SEÇİM...
MOTOSİKLET TERÖRÜ YAYALARA ÇARPIP KAÇTI
Seçilirsem herkesin başkanı olacağım
AK Parti’de başvuru tarihi netleşti