Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:04] Düzce'de kiralık daire fiyatları ne kadar? -- [17:35] Düzce kiralık daire fiyatları ne kadar? -- [15:51] Batı Karadeniz yaylalarında "hüzünlü güz" vedası -- [15:39] Temel Farkındalık Eğitimi İşbirliği Protokolü İmzalandı -- [15:33] TÜM BELEDİYELERİ ALACAĞIZ -- [14:22] PARK HALİNDEKİ MİNİBÜS ALEV ALDI -- [13:54] "Tüm dünya geleneksel tıbla ilgili çalışma yapıyor" -- [13:46] Bin kasa torikle limana döndü -- [12:59] BARİYERELRE ÇARPTI 2 YARALI -- [10:19] Düzce'de bugün vefat edenler --
Siyaset
Düzce’nin sorunları CHP sayesinde gündem oluyor

30.12.2017 - 15:32
527 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
 Düzce’nin sorunları CHP sayesinde gündem oluyor

Cumartesi günü Düzce’de yapılan CHP İl Kongresi için Düzce’ye gelen CHP Manisa Milletvekili Grup Başkan Vekili Özgür Özel, CHP Milletvekilleri Düzce’nin adının ve sorunlarını mecliste gündeme getirirken, Düzceli vekillerin şov yaptığını iddia etti.

Düzce’nin CHP Milletvekili olmamasına rağmen mecliste İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve Bolu Milletvekili Tanju Özcan sayesinde sorunlarının sürekli gündeme taşıdıklarını söyleyen Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Düzce’nin Ak Parti’ye her seçimde 3 vekillik vermesine rağmen Düzce’nin adının CHPli vekillerce duyurulduğunu vurguladı.

DÜZCE BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ

Özel, “ Düzce bizim çok kıymetli, parti açısında git gide önemi artan bir il, milletvekilinin olmaması nedeniyle , fahri milletvekili görevlendirilmesi yaptığımız bir İl.  Bunun bu dönem  son olmasını temenni ediyoruz. Buna rağmen meclis gündeminde sürekli anılan il,  kahramanı ise burada oturuyor,  en çalışkan milletvekillerimizden biri. Hiç kimse adını bilmezken mecliste gündeme getirdiği çöp sorunuyla Hecinler Tanal sayesinde adını duyurdu, hava kirliliği en yüksek illerden biri Düzce. Partiküler değerlerini sürekli meclisten takip ediyoruz. Mahmut Tanal ve Bolu Milletvekilimiz Tanju Özcan Düzce’nin sorunlarını sürekli meclis gündemine taşıdılar “ dedi.

BUGÜNE KADAR HİÇ ALDANMADIK KİMSEYİ ALDATMADIK

Dünyanın siyasi geçmişi en eski 3. partisinde görev yaptıklarını söyleyen Özel, “biz Cumhuriyeti kurmuş, saraydan egemenliği alıp meclise vermiş, kurtuluş savaşı mücadelesini gerçekleştirmiş, dünyaya örnek olmuş, kadına seçme hakkı vermiş bir partiyiz. “ dedi.Özel, iktidarı da eleştirdiği konuşmasında, mütevazi olma günü olmadığını söyledi, “bugüne kadar hiç aldanmadık kimseyi aldatmadık, bunu bilerek siyaset yapalım, bunun özgüveni ile karşımızdakilere güven verelim, kim kaygı duyacaksa da duysun” şeklinde kullandı.

15 Temmuz darbesinden de söz eden Özel, darbeleri bilen bir parti olarak 15 Temmuz’da tavırlarını çok net olarak ortaya koyduklarını, genel başkanın talimatı ile  kapalı olan meclisi açtırdıklarını, “ darbecilere teslim olmayız” şeklinde açıklama yaptıklarını söyledi.

OHAL’in gelecekte yaşanacak tek adam rejiminin kısa filmi olduğunu söyleyen Özel’in , “Bugün iktidarın karşısında, Dumlupınar’da Sakarya’da şehit olmuş toprak altında kefensiz yatanların torunları var” şeklindeki konuşması salondan büyük alkış aldı


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
527 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

VATANDAŞ

31.12.2017 - 01:09:53

SALON SİLME TIKLIM TIKLIM DOLUYKEN SANKİ BOŞMUŞ GİBİ İMAJ VERİR GİBİ HABERE FOTOĞRAF KOYMANIZS ANLAM VEREMEDİM DOĞRUSU. AYIP AYIP BÖYLE GAZETECİLİK OLMAZ

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Başarılı ikili çok uyumlu
15.10.2018 - 14:40
Başarılı ikili çok uyumlu
İttifaka zarar veriliyor
18.10.2018 - 16:42
İttifaka zarar veriliyor
FINDIK BAHANE, AMAÇ YEREL SEÇİM...
TÜM BELEDİYELERİ ALACAĞIZ
22.10.2018 - 15:33
TÜM BELEDİYELERİ ALACAĞIZ
MOTOSİKLET TERÖRÜ YAYALARA ÇARPIP KAÇTI
Seçilirsem herkesin başkanı olacağım
AK Parti’de başvuru tarihi netleşti