Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[22:35] Otomobil Takla Attı 1 Ölü, 2 Yaralı -- [20:26] 5 başkan Antalya’da -- [18:20] Bahar Temizliğine Oxijen'de Ortak Oldu -- [17:41] BORÇ İKİ BAŞKANI KARŞI KARŞIYA GETİRDİ -- [17:36] OXİJEN'LE DURAKLAR TERTEMİZ -- [17:17] AYDIN'DAN NEZAKET ZİYARETİ -- [15:21] ÜNİVERSİTE HAKKINDA BİLGİ ALIYORLAR -- [14:16] DERİN ÜZÜNTÜ YAŞAMAKTAYIZ -- [12:59] SAFİRLİ ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ETKİNLİK -- [12:43] DERİN ACI VE ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİZ --
Siyaset
Düzce’nin derin ağabeyleri

Yaklaşık 2 haftadır Düzce siyasetinde değişiklik yapma derdindesiniz. Dr. Faruk Özlü’nün de bakan olmaması ile birlikte meydanın sizlere kaldığını düşünerek bu çalışmalarınıza hız vermeye başladınız.

11.7.2018 - 11:17
3068 kez okundu
0 bekleyen yorum
6 onaylı yorum
Düzce’nin derin ağabeyleri

Düzce’nin derin ağabeyleri

Yaklaşık 2 haftadır Düzce siyasetinde değişiklik yapma derdindesiniz. Dr. Faruk Özlü’nün de bakan olmaması ile birlikte meydanın sizlere kaldığını düşünerek bu çalışmalarınıza hız vermeye başladınız. Seçim sonuçlarını bahane ederek AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’in görevden alınması ve yerine kendi desteklediğiniz ismin il başkanı olması için kulis çalışmalarına erkenden başladınız.

Ey Düzce’nin derin ağabeyleri!

Düzce’ye bir faydanız yok, bari zararınızda dokunmasın. Düzce için çalışan, ter akıtan insanları, sırf sizinle aynı düşünmüyorlar, sizden icazet almıyorlar diye karalamaktan vazgeçin. AK Parti’yi kendi istediğiniz gibi dizayn edemezsiniz. Ne kadar isteseniz de kendi desteklediğiniz ismi il başkanı yapamazsınız. Boşuna zaman harcamayın, boşuna kafa yormayın.

Ey Düzce’nin derin ağabeyleri!

Sizlerin AK Partili olmadığını, AK Parti ile uzaktan yakından ilginiz olmadığını bizlerde, Düzcelilerde, siyasilerde en önemlisi Ankara’da çok iyi biliyor. Seçimden sonra ki mevcut durumda ve Bakan Özlü’nün de bakan olmaması ile birlikte, Hikmet Keskin’i il başkanlığından zorlanmadan istifa ettireceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Ey Düzce’nin derin ağabeyleri!

Siyasete girmekten, siyasetin içinde bulunmaktan, adınızın siyaset kelimesi ile yan yana anılmasından korkuyorsunuz ama buna rağmen her yeri kontrol etmeye çalışıyorsunuz. Herkesin sizlerde icazet almasını istiyorsunuz.

Düzce’nin ağabeylerisiniz, bırakın siyaseti dizayn etmeyi, siyasi ayak oyunlarını, piyonlarınızı öne sürmeyi. Adınız lekelenmesin, Düzceliler sizi yine ağabey bilsin. Boş hevesler peşinde koşarak hem kendinize hem de Düzce’mize zarar verdiğinizin farkına varın. Silkelenin kendinize gelin!

Seçimlerde elde edilen sonuçlar ile AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’i istifaya zorlayıp kendi istediğiniz ismi il başkanı yapma hevesiniz kursağınızda kalabilir. Siz piyon arıyorsunuz, kendinize hizmet edecek, bir dediğinizi ikiletmeyecek, sizlerden icazet almadan iş yapmayacak bir il başkanı arıyorsunuz.

Ey derin ağabeylerin desteklediği Düzcelilerin ve bizimde gönlümüzde yeri olan piyon! Bu oyuna gelme. İsminin, siyasi ayak oyunlarında kullanılmasına izin verme. Kaçak güreşme. Bu en çok sana zarar verir. Bugün senin için uğraşanlar yarın bir başkasını senin yerine getirmek için aynı oyunlarına devam ederler. Kendine yazık etme.

Sende, sana el uzatan ağabeylerinde AK Partili değilsiniz biliyoruz, biliyorlar.

Onların derdi seni AK Parti Düzce İl Başkanı yapmak değil, onların asıl derdi Düzce’yi yönetmek. Senin üzerinden belediye seçimlerini AK Parti’nin kazanmasını engellemek! Oyun büyük, oyunun farkına var, bu oyunu boz! Onlar senden sonrası için de plan yapıyorlar. AK Partiye zarar vermek istiyorlar “DAVAM” dediğin partine sahip çık.

İl Başkanı mı olmak istiyorsun, çık meydana. Erkekçe, yiğitçe güreş. Kaçak güreşmekten vazgeç. Siyasette kimseye gebe kalma! Gün gelir herkes çocuğuna baba olmak ister bunun farkına var!

Sen yiğitçe güreş ki bizde “PİYON” değilmiş “ADAMMIŞ” diyelim. Destek verelim. Ama sen ağabeylerinin arkasına saklandıkça “PİYON” olmaya “KORKAK” olmaya mahkûmsun. Kendine bunları söyletme. Sana olan saygımızı bizlere, Düzcelilere kaybettirme!

Ve sizler Düzce’nin derin ağabeyleri

Ya çıkın siyasetin içinde yer alın ya da siyaseti dizayn etmekten vazgeçin. Ya çıkın gün yüzüne mücadele edin ya da karanlıkta kalmaya devam edin. Çıkın çizginizi yiğitçe belli edin.

AK Partili olmadan, AK Parti’ye isim belirlemeye çalışmak sizlere yakışmıyor. Kendinize yakışanı yapın. Piyonunuzu değil, kendinizi sürün sahaya.

Ama şunu unutmayın. AK Partiyi bölemeyeceksiniz, zarar veremeyeceksiniz. AK Parti sadece bir siyasi parti değildir. AK Parti, bir davadır, bir harekettir, bir görüştür.

AK Parti Sultan Alpaslan’ın, Osman Gazi’nin, Yavuz Sultan Selim’in,  Fatih’in, Cennet Mekân Sultan Abdulhamit’in çizdiği kutlu yolun adıdır. Kızıl elmadır. Bu kutlu yürüyüşün içinde olmadan başaramazsınız.

Başaramayacaksınız!

Çünkü Ne sizler AK Partilisiniz ne de il başkanı yapmaya çalıştığınız isim AK Partili! Peki, soruyoruz; Bu çabanız niye!

Ve sizler, Reis Recep Tayyip Erdoğan’a gönül vermiş Düzceliler!

Oynanan oyunu görün, oyuna gelmeyin. Davanıza, değerlerinize sahip çıkın. Reise inanın. Gönül verdiğiniz-verdiğimiz Reis, her sokağı, sokaktakileri, sokakta konuşulanları bilir. Sokak ne kadar karanlık olursa olsun liderin işaret ettiği yoldan gidin. O sizi aydınlığa çıkaracaktır.

O’nun işaret ettiği isim ise şu anda AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’dir. Reis, il başkanları üzerine oynanan oyunları görmüş ve “İl başkanları beni temsil eder” diyecek duruma gelmiştir.

O ağabeylerde bilsinler ki, kumpası Hikmet Keskin’e değil, aslında Reis Recep Tayyip Erdoğan’a kuruyorlar. O’na karşı geliyorlar. Çünkü Hikmet Keskin, doğrudan Reis tarafından belirlenmiş ve görevlendirilmiştir. Bunun bilincinde olmalıyız.

Hikmet Keskin görevden alınacaksa O’nu görevden alacak olan yine Reis’tir. Hikmet Keskin’i görevden alıp yerine bir başkasını da getirebilir. İŞTE O ZAMAN BİZLERDE KARARA SAYGI DUYUP,  AYNI DAVA ŞUURU İLE YENİ BAŞKANI DESTEKLEYECEK VE YANINDA DURACAĞIZ.

Unutmayın ki;

AK Parti’nin 16 yıldır galip gelmesinin yegâne sebeplerinden biride sizlerin, bizlerin Reis’e mutlak itaat etmemiz ve ona olan güvenimizden kaynaklanmaktadır.

LİDERE BİAT VE İTAAAT MUTLAK GALİBİYETİN İLK ŞARTIDIR!


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
3068 kez okundu
0 bekleyen yorum
6 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Can

12.7.2018 - 20:33:51

Kimmiş bu derin ağabey söylede bilelim.siz bildiğinize göre çok derin değilmiş demekki?akparti metremi var sizde?ak partilileri ölçüyorsunuz.mustafa pekdemire o derin ağabeyin kim olduğunu söylediniz heralde?baya bilmiş bilmiş yazıyorda...
Katılıyorum   Katılmıyorum
%52,94

Halim

12.7.2018 - 00:22:12

Öncelikle sayın mustafa pekdemir kardeşimi kutlarım cok güzel cevap vermiş teşekür ederim demek düzcede gercekleri bilen gören degerli insanlar var
Katılıyorum   Katılmıyorum
%58,33

can

11.7.2018 - 18:57:25

delinin biri kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış..
Katılıyorum   Katılmıyorum
%60,00

Şahin Kalafatoğlu

11.7.2018 - 15:46:19

açıkcası binlerce insanın içinden geçen yazıya dökülmüş,teşekkürler
Katılıyorum   Katılmıyorum
%82,14

Ali

11.7.2018 - 12:47:39

Kimin Ak partili olduğunun takdiri hiç şüphesiz siz basın camiası tarafından daha doğru yapılır,tebrik ederim...
Katılıyorum   Katılmıyorum
%95,50

Düzceli

11.7.2018 - 11:32:17

Siz kendi acınızdan yorumlamişsınız vatandaş olarak bizim derdimiz başka bizim derdimiz efteni işi karduz işi asar deresi yaşam alanı cöp sorunu hava kirliligi stadyum işi fuar alanı filim platosu melen park 2 hasarlı binalar otapark sorunu cevre yolları arıtma tesisleri osb büyük fabrikaların gelmesı baglantı yolunun bitmesi bizim derdimiz kimin il başkanı olacagı olmayacagı degıl bu düzcede torunlarımıza iyi bir gelecek bırakmak bu olmalı düzcenın parlak gelecegının kurlmasına katkı saglamayan veişi bilmeyen herkes görevi bırakmalı yahut bıraktırmalı düzce zaman kaybına tahamülü yoktur bizler baki degiliz herşeyin sonu vardır önemli olan eserler kalıcıdır mesela bir cok ilde tıp fakültesi yok iken düzce ilcesıne tıp fakuldesını getiren sayın necmi hoşver düzce tarihine gecmiştir ismi illebet anılacaktır

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

ORTAK AKIL İLE ÇÖZECEĞİZ
13.4.2019 - 12:27
ORTAK AKIL İLE ÇÖZECEĞİZ
YILMAZ'DAN DESTEK ÇAĞRISI
16.4.2019 - 16:19
YILMAZ'DAN DESTEK ÇAĞRISI
5 başkan Antalya’da
20.4.2019 - 20:26
5 başkan Antalya’da
HER YAŞTAN ZİYARETÇİSİ VAR
DÜ HEYETİNDEN BAŞKANA ZİYARET
DEPREMZEDELERLE YAKINDAN İLGİLENDİ
OMUZ OMUZA DÜZCEMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ