Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[19:52] Bu kez Mikrofon Miniklerdeydi -- [19:49] Yabancı Uyruklu Öğrenciler Anıtpark’ta Buluştu -- [19:47] Çocuk oyununa büyük ilgi -- [19:40] Deneyimlerini Öğrencilerle Paylaştı -- [19:38] Obeziteye Dikkat Çekildi -- [19:36] Düzceli genç hafız Türkiye ikincisi oldu -- [19:34] Akçakoca’da Sektör Üniversite Buluşması Gerçekleştirildi -- [19:33] "Türkiye'nin Etki Sahası” Konferansı Düzenlendi -- [19:31] Yanmaz Jandarmayı Ziyaret Etti -- [12:39] 23 NİSAN'DA RENKLİ GÖRÜNTÜLER --
Siyaset
İttifaka zarar veriliyor

18.10.2018 - 16:42
1347 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
İttifaka zarar veriliyor

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergah Akça “Neye üzülüyor biliyor musunuz insan; ülkenin birlik ve beraberliği için verilen bunca mücadele, aşılması gereken bunca siyasi ve ekonomik engel karşısında milli ve muhafazakar Saiklerle saf tuttuğumuz cephede, siyasi menfaatler uğruna yapılan salvolara. Bu salvolar her şeyden önce milli mücadele ruhuyla kurulduğuna inandığımız ittifaka ve bu ittifakın Cumhurbaşkanı olarak seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ a zarar veriyor” dedi. 

Son dönemde AK Partinin fındık politikasına karşı yürütülen sert muhalefete karşı açıklamalarda bulunan AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Dergâh Akça, muhalefet tarafından AK Parti’yi haksızlık yapıldığını ve bu durumun ittifaka zarar verdiğini söyledi. 

Akça’nın yaptığı açıklama şu şekilde;
“Ekonomik sıkıntılara cebelleşen çiftçimizi anlıyorum demek, bilinmese de fındığımız için elimizden geleni yapıyoruz demek çok anlam ifade etmeyecek okuyanlar için biliyorum. Ancak fındıkta yaşanan bu durumu, 2018 Ağustos ayıyla birlikte ülkemize yapılan ekonomik saldırılar ve sistem değişikliği ile yaşanan geçiş sürecinde, AK Parti hükümetlerinin TMO’ yu devreye sokarak sürdürülebilir bir fındık politikası oluşturmaya çalışmasının inkıtaa uğraması olarak görüyorum. Bunu, fındık üreticisi olan bir ailenin büyürken, okurken, iş kurarken fındık gelirinden faydalanmış, bugün ihtiyacım olmasa da yarın geri dönmek gerektiğinde, ekili ata topraklarının bize bakacağı güvencesini her zaman hisseden bir Akçakocalı olarak yazıyorum.
Maksat fındığa çare olmakken, AK Partinin salonda olan 155 milletvekiline karşı toplam 306 muhalefet milletvekilinden yalnız 131’ini toparlayabilmek ve komisyon kurduramamak..
Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 16 yılda yaptığı ak hizmetlerle hak ettiği AK Parti adını, milletvekillerini rencide etmek adına AKP şeklinde diline dolamak.
Neye üzülüyor biliyor musunuz insan; ülkenin birlik ve beraberliği için verilen bunca mücadele, aşılması gereken bunca siyasi ve ekonomik engel karşısında milli ve muhafazakâr Saiklerle saf tuttuğumuz cephede, siyasi menfaatler uğruna yapılan salvolara.
Bu salvolar her şeyden önce milli mücadele ruhuyla kurulduğuna inandığımız ittifaka ve bu ittifakın Cumhurbaşkanı olarak seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ a zarar veriyor. 
Davosta ONE MINUTE çekerken, Birleşmiş Milletlerde “Dünya 5’ ten büyüktür!” derken, yerde gördüğü Türk Bayrağını dünya liderlerinin şaşkın bakışları altında kaldırırken bizleri gururlandıran ve büyük Osmanlının bakiyesi bir devlet olduğumuzu idrak etmemizi sağlayan bu liderin arkasında durmanın bir minnet borcu olduğunu düşünüyorum. 
Bu, Recep Tayyip Erdoğan’ın gördüğü ne ilk ne de son salvo olacak; o yüzden “Bu da geçer ya hu” dediğini duyar gibiyim ve onun liderliğinde ve ona yürekten inananların desteği ile ülkemizin bu zorlu günleri de atlatacağına, fındık üreticisinin sorunlarının da kalıcı şekilde çözüme ulaşacağına sonuna kadar inanıyorum”


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
1347 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%47,83

DERTLİ

18.10.2018 - 17:07:00

Sn.Dergah Akça,olayları birbirine karıştırmayın!Sn.Cumhurbaşkanının arkasında durmakla fındık problemi için çözüm aramak,bulmak arasında dağlar kadar fark var,bunu anlayın artık!Memlekette onlarca çeşit ihracat veya yerli tüketim için yetişen ürün var,bunların yanında başka yüzlerce çeşit sorun,sıkıntı var,sizin söyleminizle bütün bunların sorumluluğu Sn.Cumhurbaşkanında ise,siz,teşkilatlar,bakan ve milletvekillerinin görevi nedir?Sizler neye yararsınız?Herşeyi nasıl tutupta Sn.Cumhurbaşkanına havale edersiniz?...Özelliklede siz teşkilatların yapacağı şey şudur:Bölgenin Milletvekillerinin yetişemediği,duymadığı,görmediği,anlamadığı yada anlayamadığı tüm sorunları milletvekillerine arz etmek!Milletvekillerinin görevi nedir?Bakanların,Memleketin her köşesindeki Milletvekillerinin Bölgesindeki,yetişemediği,duymadığı,görmediği,anlamadığı yada anlayamadığı tüm sorunları bakanlara arz etmek.Bakanların görevi nedir?Sn.Cumhurbaşkanının tüm memleketteki yetişemediği,duymadığı,görmediği,anlamadığı yada anlayamadığı tüm sorunlara çözümler üreterek Sn.Cumhurbaşkanına iletmek ve onun fikrini,akabinde onayını alarak vatandaşın derdine derman olmaktır.Sizlerin şahsında Sn.Cumhurbaşkanını tenzih ediyorum,yazıklar olsun hepinize.İçinizde adam yok,pek azınız müstesna!Sn.Cumhurbaşkanının Allah yardımcısı olsun.Adam sorunlarlamı uğraşsın yoksa 5 para etmez KADROLARIYLAMI....

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

MUSTAFA KESKİN'E AK PARTİ İÇİNDEN TEPKİ
5 başkan Antalya’da
20.4.2019 - 20:26
5 başkan Antalya’da
YILMAZ'DAN DESTEK ÇAĞRISI
16.4.2019 - 16:19
YILMAZ'DAN DESTEK ÇAĞRISI
KILIÇDAROĞLU ŞEHİT CENAZESİNDE SALDIRIYA UĞRADI
BORÇ İKİ BAŞKANI KARŞI KARŞIYA GETİRDİ
HER YAŞTAN ZİYARETÇİSİ VAR
DÜ HEYETİNDEN BAŞKANA ZİYARET