Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[12:51] Rıfat Ilgaz’ın Kızı Oxijen’e Konuk Oldu -- [10:55] Park Çöp İçinde -- [09:58] Üniversitede Kayıt Heyecanı -- [09:53] Yapılacak çalışmaları görüştüler -- [09:53] HAZIRLIK MAÇLARI DEVAM EDECEK -- [09:50] ÇİLİMLİ GALİBİYET İLE BAŞLADI 2-1 -- [09:43] Temizlik Çalışmaları Sürüyor -- [09:35] Valizleri Bırakıp Kaçtılar -- [18:53] TMO Randevuları Alıyor -- [18:49] Tarım İşçilerinin Çocuklarının Yüzü Gülüyor --
Siyaset
ADAYLARIN ORTAK DİLİ: SEVGİ

7.02.2019
332 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
ADAYLARIN ORTAK DİLİ: SEVGİ

Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için, siyasi partilerin Belediye Başkan adayları projelerden önce, ortak olarak ‘halka dokunan’ kucaklayıcı ‘sevgi’ mesajları veriyorlar.  Propaganda için sahaya inen adaylar, mahalle gezilerinde ‘sevgi ve dayanışma’ mesajlarını öne çıkarıyorlar.  Bunun için de halkla iç içe, samimi görüntüler veriyorlar.

Yerel seçimlere doğru, siyasi partiler seçim bildirgeleri ve projelerin hazırlığını yapıyorlar. Ancak, adaylar bu sürece doğru, propaganda için indiklerin sahada halka sosyal mesajlar vermeye özen gösteriyorlar. Mahalle ve kahvehane gezilerini yoğunlaştıran adaylar, her fırsatta her yaştan vatandaşlarla bir araya gelerek, samimi görüntüler veriyor, fotoğraf çektiriyorlar. Dolayısıyla, seçimler için adaylar, alt ve üst yapı ağırlıklı vizyon projelerinden önce sosyal projelerini halka paylaşıyorlar. Adayların tamamı bunun için de ortak dil olarak ‘sevgi’ temasını işliyorlar. AK Parti Adayı  Dr. Faruk Özlü, İYİ Parti ve CHP Adayı Ömer Küçük ile MHP Adayı Erdoğan Bıyık, gittikleri her yerde ve ziyaretlerde, yerel seçimlerin Düzce için bir dönüm noktası olacağını belirtiyorlar. Adaylar ortak olarak seçimlerle birlikte Düzce’de yeni bir dönemin başlayacağını vurgulayarak, siyaseten ve hizmet programları açısından ‘beyaz bir sayfa’ açacaklarını işaret ediyorlar.

Siyasi partilerin yerel seçimler için, seçim bildirgeleri ile hizmet programları ve projelerine yönelik çalışmalar da sürdürülüyor. Bazı partiler projelerinin görsel sunumları ve materyalleri için profesyonel firmalarla çalışıyorlar.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
332 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

“17 Yıl Önce Siyaset Sahnesinde Bir Işık Gibi Doğdu”
MİLLETİN PARTİSİ 18 YAŞINDA
AK Parti 18 Yaşında
14.08.2019 - 12:58
AK Parti 18 Yaşında