Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[01:05] TEPKİ İÇİN YÜRÜYÜŞE GEÇTİLER -- [21:16] ANADOLU'DA 1. DALGA DEVAM EDİYOR -- [20:59] DÜZCESPOR TWİTTER'IN GÜNDEMİNDE -- [20:38] MASADA MAĞLUP ETMEYE ÇALIŞIYORLAR -- [20:32] TEPKİLER DEVAM EDİYOR -- [20:13] “HAKKIMI HELAL ETMİYORUM” -- [19:46] BU BÜYÜK BİR HAKSIZLIKTIR -- [18:26] BU MESELE MEMLEKET MESELESİ -- [18:24] PLAY-OFF DIŞINDA KALDIK -- [16:25] KAÇAK SİLAHLAR GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR --
Siyaset
Faruk Özlü'den Seçmene Mektup

25.03.2019
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Faruk Özlü'den Seçmene Mektup

AK Parti Düzce Belediye Başkan adayı Faruk Özlü, tüm seçmenlere mektup göndererek destek istedi.

Özlü’nün tüm seçmenlere gönderdiği mektubu şöyle:

Sevgili Kardeşim,

Düzce’de doğan ve büyüyen, İstanbul’da okuyup Ankara’da başarılı bir devlet hizmetinden sonra Bakanlık görevine kadar yükselmiş bir kardeşiniz olarak size yazıyorum.

Kendimi bildiğim ve dünyayı anlamaya başladığım günden beri devlette çalışmayı, devlet adamı olarak milletime hizmet etmeyi düşündüm. Devlet hizmetinde iken Türkiye’nin yüz akı olan en önemli, en büyük yerli ve milli üretim projelerinde çalıştım. Bakanlık görevinde iken de iki önemli amacım vardı: Bunlardan biri; doğduğum ve büyüdüğüm şehir Düzce’nin çehresini değiştirmek, bu güzel şehri hak ettiği yere getirmekti. Diğeri ise; Türkiye’ye sıçrama yaptıracak büyük projeleri hayata geçirmek, bu yolla Türkiye’nin sanayi cirosunu iki katına çıkarmaktı.

Bakanlık görevine geldiğim tarihte Düzce Devlet Hastanesi, Kültür Merkezi, Otoban-Otogar-OSB Bağlantı yolu gibi Düzce’nin gündeminde olan yarım kalmış bütün projelerin tamamlanmasına öncülük etti. Teknopark, Bilim Merkezi, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi gibi çok sayıda yeni proje başlattım. Bakanlığımız döneminde Cumhurbaşkanımızın Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde başlattığımız Yerli Marka Otomobil, Mega Endüstri Bölgeleri, Koster Filomuzun Yenilenmesi gibi projeler aziz Milletimizin takdirini kazandı.

Güçlü bir irade ile daha nice yeni projeleri sizlerle birlikte azim ve kararlığındayım. Geçmişten bugüne sürdürdüğümüz çözüm odaklı çalışma prensibi ile Düzce’yi ortak akılla yönetecek ve hep birlikte 2023’e, 2053’e ve 2071’e taşıyacağız. Düzce, AK Parti Gönül Belediyeciliğinin pilot ili olacak. Her fırsatta ifade ettiğim gibi, Düzce bizim evimizdir. Bu evin içinde yaşayan herkes, ailemizin birinci sınıf ferdidir. Bu evin düzeni, tertibi, temizliği, geleceği ve huzuru hepimizin ortak sorumluluğudur.

“Erdemli Siyaset” ve Vizyoner Liderlik” bizim vazgeçilmez iki temel prensibimiz olacak.

Bu duygu ve düşüncelerle 31 Mart Yerel seçimlerinde desteğinizi istiyorum. Şahsınızda aile fertlerinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Kalın sağlıcakla.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

 İl Başkanı Murat Caymaz Oldu
Yeni Partisinde İlk Mesajını Verdi