Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[11:31] Toplu Taşımada Kazaları Önlemek İçin Buluştular -- [11:26] Çocuklarda Diş Sağlığını İhmal Etmeyin -- [09:45] KUYMAK YEDİLER HASTANELİK OLDULAR -- [09:40] TEM'de İlerleyen Araç Kül Oldu -- [09:29] POTADA ALT YAPI GÜMBÜR GÜMBÜR -- [18:37] Muharrem Yılmaz Babasını Kaybetti -- [17:43] CHP SEÇİMİNİ YAPTI -- [16:46] BU MUTLULUĞA PAHA BİÇİLEMEZ -- [16:37] DÜZCE NÜFUSU 4 BİN 322 KİŞİN ARTTI -- [16:22] OLASI ARIZALARA KARŞI BAKIMLAR YAPILDI --
Siyaset
TEMİZ SİYASET İÇİN GELİYORUZ

29.03.2019
861 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
TEMİZ SİYASET İÇİN GELİYORUZ

İyi Parti ve CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, Düzce’nin önünde bir kader seçimi bulunduğuna dikkat çekerek, ‘ seçmenler temiz siyaseti tercih etmeliler’ dedi. Ömer Küçük, Cumhur ittifakı partileri Ak parti ile MHP’nin birbirlerine karşı sinkaflı söylemlerde bulunduklarını bunun da vatandaşları rahatsız ettiğini vurguladı.

Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, siyasetin açık, şeffaf, dürüstlük ilkeleri içinde yapılması gerektiğine değindi ve şu görüşlere yer verdi “ Partiler ve adaylar, yerel seçimlerde projeleri ile öne çıkmalıdır. Belediye hizmetleri programını açıklamalıdır. Seçmenler, parti politikası kadar, adayların  vaatlerini de dikkate alıyorlar. Bakıldığında Düzce için yapılan tüm projeler halkın yararınadır. Önemli olan bu projelerin kaynakları ile bu projeleri hayata geçirecek liyakatli, inançlı, çalışkan kadrolardır. Temiz siyaset bunların bütünleşmesinden ortaya çıkar. Ama, Ak parti ve MHP en üst yönetiminden yerel teşkilatlara kadar, Cumhur ittifakı denilmesine rağmen en aykırı bir şekilde karşı karşıya gelmekte, birbirlerine karşı sinkaf düzeyine varacak söylemlerde bulunuyorlar. Vatandaşlarımız, hayat pahalılığından, işsizlikten sıkıldığı kadar bu tür üsluplardan da bıkmıştır. Dolayısı ile Ak parti ile MHP’nin çözüm olması imkanı ortadan kalkmıştır. İçinde kötü niyet taşıyan bu zihniyetin, belediye yönetiminde başarılı olabilmesi mümkün değildir’ Ömer Küçük, Millet ittifakı olarak temiz siyaset ilkeleri ile hareket ettiklerini işaret ederek ‘ Biz çözüm sunuyoruz. Biz insanlara saygılıyız. Biz, diğer partililere de saygılıyız. Hiçbir zaman aklımıza kötü söz gelmedi ve söylemedik. Biz halkımıza projelerimizi sunduk. Belediyeyi, açık, şeffaflık, dürüstlük, saygınlık ilkeleri ile yöneteceğimize açıkladık. Bunun için liyakatli, saygın, çalışkan, inançlı kadrolar oluşturduğumuzu açıkladık. Halkımızın karşısına da bu şekilde çıktık. Biz, halkın bize inandığını, güvendiğini, bizi tercih edeceğine inanıyoruz. Önümüzde aydınlık, pırıl pırıl bir gelecek duruyor’ dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
861 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR