Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[19:12] Düzceliler İstanbul Seçimini Değerlendirdi -- [19:04] Toplu Sünnet Şöleni Düzenlenecek -- [18:58] Karaca Mahallesinde Hareketli Saatler -- [17:46] Karaca Mahallesinde Ev Yangını -- [16:49] İttifakın Vekilinden Şok Sözler! -- [15:35] TEM'deki Çalışma D-100'ü Kilitledi -- [14:43] 500 Tam Puan Yaptı -- [13:47] Trafikten Men Ediliyorlar -- [13:04] 90 Sorunun Hepsini Doğru Cevapladı -- [12:06] İTO KİLİT KENDİSİNE KİLİT VURDU --
Spor
6 FARKLI LİG 17 FARKLI HEYECAN

25.12.2015
515 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
6 FARKLI LİG 17 FARKLI HEYECAN

Amatörde 17 maç. Heyecanın devam ettiği süper amatör, birinci amatör, U17, İşitme Engelliler 3. Lig, Bayanlar3. Lig ve bölgesel gelişim liglerinde bu hafta sonu toplam 17 maç görücüye çıkacak.

CUMARTESİ MENÜSÜ

Düzce amatör futbolda 26 Aralık 2015 Cumartesi günü Süper amatör, 1. Amatör, U17  maçları oynanacak. Gününmaçlarında Nurettin Zafer stadında saat 13.00’te Sivrikaya Sinerjispor-Yığılcaspor (Süper amatör) , saat 15.00’te Aydınpınarspor-Çilimli Belediyespor (Süper amatör) Şıralık 1 stadında saat 11.00’de Beyköy Belediyespor-Yığılcaspor (U17 , saat 13.00’te Akçakocaspor-Cumayeri Belediyespor (U17 ) takımları puan mücadelesi yapacak.

PAZAR MENÜSÜ

26 Aralık 2015 Cumartesi günü 5 maç ile başlayan amatörde heyecan 27 Aralık 2015 Pazar günü toplam 12 maç ile devem edecek.  Nurettin Zafer stadında saat 11.00’de Düzce İşitme Engelliler-Bursa Yıldırım İşitme Engelliler (İşitme Engelliler 3. Ligi) saat 13.00’te Düzce Gençlik Hizmetlerispor-Sinop İl Özel İdarespor (Bayanlar 3. Futbol ligi)saat 15.00’te Düzcespor-Darıca Gençlerbirlispor (U19 Bölgesel gelişim ligi) saat 17.00’de Sancakspor-Koçyazıspor (1.amatör) saat 19.00’da Çiftlik Gençlikspor-Karaçalıspor ( 1.amatör)Kaynaşlı stadında saat 14.00’te Kaynaşlı Belediyespor-Üçköprüspor ( süper amatör), Çilimli stadında saat 14.00’de Pırpırspor-Gölyakaspor (süper amatör) Gümüşova stadında saat 12.00’de 1934 Selamlarspor-Gökspor ( 1. Amatör) saat 14.00’te Öz Süt Avlayanspord-Cumayeri Belediyespor (süper amatör) Gölyaka stadında saat 14.00’te Saçmalıpınarspor-Yazıpınarspor ( 1. Amatör), Şıralık 1 stadında saat 12.00’de Sis Yalıtım Kuzey Yıldızıspor-Üçyolspor ( 1.amatör) saat 14.00’te Düzce Belediyespor-Bahçeköyspor ( Süper amatör ) maçları oynanacak.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
515 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

İSTİFANIN PERDE ARKASI
20.06.2019 - 09:37
İSTİFANIN PERDE ARKASI
VOLEYBOL TURNAVASI KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR
İLK MAÇLARDA İDDALI TAKIMLAR KAZANDI
TAKIM EHLİNE TESLİM EDİLDİ
DÜZCE YEREL U-11 LİGİNDE HEYECAN DEVAM EDİYOR
İKİNCİ LİGDE MÜCADELE EDECEK BİR KADRO KURULMALI
60 SPORCU BİR ÜST KUŞAĞA TERFİ ETTİ