Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[23:41] İKİ KOMŞU İLİMİZİ YAKINDAN İLGİLENDİRİYOR -- [21:01] BAKAN KOCA AÇIKLADI -- [16:29] HİN GÖLET KUŞU YARALI HALDE BULUNDU -- [16:19] YUVADAN DÜŞEN KUŞA ESNAF ŞEFKATİ -- [16:10] İşçi Alımı Kurası Canlı Yayınlanacak -- [16:08] 20 Günlük Yaşam Savaşını Kaybetti -- [14:46] UÇUŞLAR BAŞLIYOR -- [14:14] HEDEF 2. LİG -- [11:59] Köy Yolları Genişletiliyor -- [11:54] Sancaktepe’den Düzce’ye dezenfektan desteği --
Spor
KATILIM SAYISINI TAMAMLAMAK İSTİYORUZ

2.01.2019
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
KATILIM SAYISINI TAMAMLAMAK İSTİYORUZ

Düzce’de İlinde açılacak olan Voleybol hakem kursu için yapılan çalışmalarda sayı tamamlanamadı sayının tamamlanması için Düzce Voleybol il temsilciliği Hakem kursunun tarihini uzatma kararı aldı Kursa katılım tarihi 15 Ocak tarihine kadar uzatıldı.

Voleybol hakem kursunun süresi uzatıldı daha önce açılacak olan voleybol hakemliğine müracaat süresi 31 Aralık Pazartesi günü olarak belirtilmişti. Türkiye Voleybol Federasyonu, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Düzce Voleybol i,l temsilcisi Erdal Bostancının organizesi ile Düzce’de açılacak olan voleybol aday hakem kursu kayıtları 15 Ocak tarihine kadar uzatıldı. Kursa katılmak isteyenler bu tarihe kadar gerekli işlemleri yaptırabilirler.

ÜCRETLER ARTTIRILDI TALEP DÜŞTÜ

Düzce ‘de voleybol sporu denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Türkiye Voleybol Federasyonu İl temsilcisi Erdal Bostancıoğlu kursa yoğun katılım beklediklerini Fakat bunun gerçekleşmediğini bunun nedeninin Hakem olmak isteyenlerin çoğunun öğrencilerden oluştuğunu Federasyonun katılım ücretlerine zam yapmasının sayının düşmesine neden olduğunu ifade ederek ”Voleybol sporu Düzce’de çok seviliyor. İl temsilciliği olarak ilimizdeki hakem sayısının artması için Federasyonumuzla görüşmelerde bulunduk ve Düzce’de kurs açılması için onay aldık. Tabi yeterli sayıya ulaşabilirsek şayet bu oluşmaz ise Komşu illerden ve Türkiye’nin Çeşitli illerinden kursa katılmak isteyenler var biz kendi ilimizden olanların müracaatlarını bekliyoruz çünkü kalıcı antrenörlere ihtiyacımız var. İnşallah çoğunluğumuz ilimizden olur” dedi.

KURS HOCAMIZ NURPER ÖZBAR OLACAK

Düzce ilinde açılacak olan Voleybol Hakemliği kursunda çok büyük bir yetenek olan Türkiye’nin Voleybol hakemliğinde en büyük yeteneklerinden biri olan Büyük bir sürpriz olmadığı taktirde kursumuzun hocası uluslar arası hakemlerimizden Düzce Üniversitesi öğretim üyesi. Doç. Dr. Nurper Özbar olacak. Kursumuzla ilgili duyuruları basınımızla ve ilgili birimlerle paylaştık. Kursa müracaat tarihimizi 15 Ocak 2019 tarihine kadar uzattık bu tarihe kadar bankaya dekontunu yatıran adaylar kursumuza dâhil edilecekler.

KURSLA İLGİLİ TEMEL BİLGİLER KATILIM ŞARTLARI

T.C vatandaşı olmak. 2. En az lise ve dengi okul mezunu olmak. (Lise mezunu olanlardan tasdikli diploma sureti) 3.19 yaşından gün almış, 31 yaşından gün almamış olmak (Yaş hesabında içinde bulunan takvim yılının 31 Aralık tarihi baz alınır. Ayrıca 30 yaşını aşan süreyi voleybol branşına faal sporcu veya antrenör olarak geçirenler için 36 yaşından gün almamış olmak.)  4.Sağlık durumunun hakemlik yapmaya müsait olduğunu rapor ile belgelemek. (Kurs sonucu başarılı olunduğu takdirde Nöroloji-Ortepedi-Göz ve Kulak branşlarını içeren rapor talep edilecektir.) 5.Ağır hapis veya 6 aydan fazla veyahut yüz kızartıcı bir fiilden dolayı hapis cezasından hükümlü bulunmamak.  Adli sicil kaydı bulunmamak. (Kurs sonucu başarılı olunduğu takdirde savcılık iyi hal kâğıdı istenecektir.) 6. Spor teşkilatı tarafından cezalandırılmamış olmak. 7. Kurs katılım bedeli 250.-TL aşağıdaki banka hesabına “ Düzce aday hakem kursu katılım bedeli “ açıklaması ile yatırılıp dekontu GHSİM Spor servisine müracaat dilekçesinin ekine nüfus cüzdan sureti ile birlikte eklenecektir. Türkiye Voleybol Federasyonu TEB Kızılay Şubesi (138)  IBAN: TR98 0003 2000 1380 0000 0321 93

BAŞVURU NASIL VE NEREYE YAPILACAK

Başvuru dilekçesi.(GHSİM Spor Servisinden verilecektir.) Nüfus cüzdan sureti. (Kursiyerin kendisi getirecektir.) Banka dekontu.(Kursiyer yatırıp spor servisine verecektir.) başvuru yeri Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü  (Stadyum yanı) spor servisi. Kursiyerlere buradan matbu dilekçe ve kurs şartlarını içeren bilgiler verilecektir.

KURS İLE İLGİLİ NOTLAR

Kurs için son başvuru tarihi 15. Ocak 2019 Kurs en az 40 en fazla 80 kişi ile icra edilecektir. Kurs süresi 3 gün olup başvurular bittikten sonra tarih netleştirilecek ve kursiyerler tek tek aranarak kursun başlama tarihi, yeri, saati vs hakkında haber verilecektir. Kurs kursiyerlerin rahat katılımına sağlamak amacıyla kurs Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerinde icra edilip bitirilecektir. Kursta 24 saat ders verilecektir. Bu derslerin bir günü saha uygulamasıdır. Kursta basılı materyal, görsel video ve saha uygulaması olmak üzere 3 çeşit yöntem ile eğitim verilecektir. Kural kitapçığı adaylara dağıtılacaktır. Derslere devam zorunlu olup, düzenli olarak yoklama alınır. 24 saatlik eğitimde her kursiyerin en fazla 4 saat süre ile kursa katılmama hakkı vardır.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

MAÇLAR YOĞUN TEDBİRLER ALTINDA OYNANACAK
HEDEF 2. LİG
30.05.2020 - 14:14
HEDEF 2. LİG