Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:14] TEM'i Kullanacaklar Dikkat -- [17:47] ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİNDEN ÖNEMLİ BİLİM ESERLERİ -- [17:41] Gençler Boş Durmuyor -- [17:39] Beton Kano Takımı 2. Kez Şampiyon Oldu -- [17:38] Ekmek Bıçağı ile Etrafa Saldırdı -- [17:35] Sanayicilerin İftarı İlgi Gördü -- [17:32] Bahçeşehir'in Yaz Okulu Renkli Geçecek -- [17:26] Lise Öğrencileri Üniversiteyi Tanıyacak -- [15:19] Çalışma Ortamları İyileştirilecek -- [12:04] Gümüşova’da Toprağa Verilecek --
Spor
HAKEM SAYIMIZI ÇOĞALTMALIYIZ

20.04.2019 - 11:42
911 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
HAKEM SAYIMIZI ÇOĞALTMALIYIZ

Düzce İlindeki Futbol hakem sayısını arttırmak amacı ile Türkiye Futbol Federasyonuna Müracaat eden Düzce il hakem komitesi Yönetim kurulunun bu isteğini değerlendiren Türkiye Futbol federasyonundan olumlu cevap geldi Kurs Mayıs ayı içinde açılacak.

Düzce İl hakem komitesi Düzce ilindeki Hakem açığını kapatmak için Türkiye Futbol Federasyona HakemKursu açmakiçin müracaatını yaptı yapılan bu müracaatın ardından Türkiye Futbol Federasyonundan beklenen cevap geldi. Hakem aday kursu için kayıtlar başladı Bu konuda Görüşlerini aldığımız Düzce İl Hakem Kurulu Başkanı Yönetim Kurulu başkanı Numan Şirin İlimizde hakem sayımız gerçekten çok az maç sayımızda çok fazla bunun için hakem sayımızı arttırmamız lazım bizde müracaatımızı yaptık ve bu kabul gördü Bizde kursumuza kayıtları başlattık şu ana kadar 40 Hakem adayı başvurdu bu sayıyı arttırmak için Mayıs Ayının ortalarına kadar kayıtlarımız devam edecek. Tek hedefimiz kalıcı hakem sayısını arttırmak olacak bunun için Düzceli hakem adaylarının fazla olması için uğraş veriyoruz. Kayıtlarımıza Düzce ilinde futbolu yeni bırakmış Futbolcuların katılımını bekliyoruz İnşallah bu arzumuz gerçek olur. Birde Düzce Üniversitesinde okuyan öğrencilerimiz var onlarında kayıtlarını yapacağız hakem sayımızı arttırmak için son güne kadar kayıtlarımızı devam ettireceğiz dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
911 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

HEPİSİ GENERAL OLMAYACAK ASKERDE LAZIMDI
ÇIKMAYAN CANDAN UMUT KESİLMEZ
HAKEM KURSUNDA TERLEDİLER
20.05.2019 - 10:11
HAKEM KURSUNDA TERLEDİLER
POOL BİLARDO TURNUVASI YAPILDI