Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[16:34] BASIN MENSUBU NASİBİNİ ALDI -- [15:01] 5 MOTOSİKLET TRAFİKTEN MEN EDİLDİ -- [14:51] DÜZENSİZ ELEKTRİK AKIMI VAR -- [14:30] İLETİŞİM OFİSİ DÜZENLEDİ -- [14:21] AR-GE ÇALIŞMALARI ÖNE ÇIKARTILACAK -- [14:04] Gönüllülük ve sportif etkinlikler artacak -- [12:37] İşlenmeyen dersler EBA’den yapılıyor -- [12:18] 2 BİN METRE KOLEKTÖR HATTI DÖŞENDİ -- [11:49] Pazarlamada reklamın etkisi -- [11:20] HASTANE CADDESİ BİSİKLET YOLU TAMAMLANDI --
Spor
TÜM SPOR BRANŞLARINA DESTEK GEREKİYOR

2019-2020 Sezonu öncesinde sporda tam olarak ateşten bir gömlek giyen Düzcespor 1881 Düzce Belediyespor,erkek Basketbol,Bayan Basketbol ve Erkek Voleybol takımı diğer spor branşlarında görev yapacak olan Yönetim Kurulunun Başkanı ve Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ile yeni sezon öncesinde bir görüşme yaptık.

15.08.2019
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
TÜM SPOR BRANŞLARINA DESTEK GEREKİYOR

Biz sorduk dobra dobra cevaplar aldık.İşte bu ilginç röportaj.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde mücadele eden tüm spor branşlarında ekonomik kriz had safhada Düzce’de ki takımların ayakta kalabilmesi için bir avuç gönüllü ile bu yola çıkan ve Düzce’deki spor için adeta ateşten gömleği sırtlarına geçiren ve bu gömleğin en fazla yaktığı isimlerden biri olan Düzce Belediye Başkan yardımcısı veDüzcespor’un şu anki Başkan yardımcısı tabi Başkan yok ve aynı zamanda 1881 Düzce Belediyespor’un tüm branşlarından sorumlu Yönetim Kurulu başkanı Celal Kasapoğlu yeni sezon öncesinde Düzce Spor kamuoyunda konuşulan ve gerçekle alakası olmayankonuşmalara açıklık getirdi.

ADAY VARSA HEMEN TESLİM ETMEYE HAZIRIZ

2019-2020 Sezonu öncesinde Düzcespor’un maçları henüz bitmemişken yapılan kongrede Düzcespor’un Yeni Yönetim kurulu belirlenmişti diye sözlerine başlayan Başkan Celal Kasapoğlu,“Düzcespor için bu devrim olacaktı ve çalışmalar erken başlayacaktı diye çok sevinmiştik.Bu gelişmeden dolayı ve yapılan açıklamalardan dolayı tüm Düzcespor Kamu oyu heyecanlanmıştı ve özlenen Düzcespor kurulacak diye beklentiler içine girmişti fakat aradan geçen 70 gün gibi bir zaman sonunda Yönetim kurulu çalışma yapmadı ve beklentilere  cevapvermedi.Bu dönemde Düzce Belediye Başkanımız Doktor Faruk Özlü bir kampanya başlattı 150 Düzceli iş adamında 10.00 TL Bağış kampanyası başlatmış ve ilk parayı yatıran isim olmuş ve ardından. ASKF Başkanı Erdoğan Bıyık,Düzce Gibor Alfa Çorap ve Avukat Ali Dilber ve bir kaç kişinin verdiği maddi desteğin haricinde hiç kimse takıma sahip çıkmadı. İşte bu Yönetim kurulunun sonu oldu bir çok gerekçeyi ima eden Yönetim kurulu lig başlamadan ve hiç bir icraat yapmadan istifa etti.Takım sahipsiz kalmasın diye bir kaç yönetici Düzcespor’unmenfaatleri için istifa etmediler.

TAKIMI YANLIZ BIRAKAMAZDIK.

“Düzcespor takımının yönetim kurulunun istifasının ardından Düzcespor takımını sahipsiz bırakamazdık bizde bir kaç yönetici olarak takımı kaosa sürüklememek için sahip çıktık.Düzcespor’a sahi çıkacak iş adamları ile tek tek görüşmeler yaptık.Tekliflerimizi sunduk fakat hiç bir iş adamı bu tekliflere olumlu cevap vermedi.Bizde istifa etmeyen yönetim kurulu üyeleri ile birlikte toplanarak yola devam kararı aldık.Bunun zorluklarını çok iyi biliyorduk.Tabi takıma sahip çıkacak iş adamları ve fabrika yöneticileri ile görüşmelerimize devam ettik.Sonuç alamadık fakat takımın transfere ihtiyacı vardı.Teknik ekibe ihtiyaca vardı.Bunlar için girişimlerde bulunduk.Eldeki imkânlarımız çerçevesinde öncelikle iç transfer çalışmalarına başladık Düzce’nin geleceği olan Düzceli sporcular ile sözleşmeler imzaladık. Teknik ekibimiz ile anlaşarak Düzce’yi ve Düzcespor’u yakından tanıyan Teknik Direktör AdemNeboğlu’nu takımın başına getirdik ve Teknik ekibimizin istekleri doğrultusunda transferlere başladık. Bütçemize uyacak ve takıma katkı sağlayacağına inandığımız oyuncular ile mukavele yaptık.Transferlerimiz devam edecek.” dedi.

ÖNCE TRANSFER TAHTASINI KALDIRMAK

Düzcespor takımın önündeki en büyük engelin Türkiye Futbol Federasyonunun koyduğu transfer tahtasını kaldırmak olduğunu ifade eden Başkan Celal Kasapoğlu,“Bu büyük engeli aşmak için ne gerekiyorsa yapılacaktır.Transfer tahtası açılacaktır ve ardından Düzcespor’un kadrosunu güçlendirmek için nokta tabir edilen transferler yapılacaktır.Yeni sezon çalışmalarını Şıralık stadında devam ettiriyoruz.En kısa zamanda yeni sezon hazırlıkları için kampa çıkmalıyız.Bunun için araştırmalarımız devam ediyor. Bolu yada başka bir yerde kamp çalışmalarımızı yapacağız.Bu sezon takıma 7. Düzceli sporcu kazandırdık.Bu sporculardan gerçekten çok umutluyuz.Geleceğimiz olan gençlerimize kapılarımızı açtı.Onlarda bu formayı alabilmek için çok büyük emek vermeliler ve çok çalışarak formayı almalılar.” dedi.

YABANCI BİR İŞ ADAMI BAŞKAN OLACAKMIŞ KEŞKE OLSA

Düzcespor takımın Yönetim Kurulu üyesi ve Başkan yardımcısı son zamanlarda Düzce’de fısıltı gazetesi olarak lanse edilen ve kendi söylediklerine bir kaç saat sonra kendilerininde inandığı bir konuya açıklık getirdi.Düzcespor takımını yabancı bir iş adamı alacakmış diye söylentiler dolaşmaya başladı.Biz Düzce'de iş yapan iş adamları ile görüşüyoruz.Herkese tekliflerimizi yapıyoruz.Düzce'de İnşaat sektöründe çalışmalar yaptığımız Masar İnşaat firması bunlardan biri bu anlaşma sponsorluk anlaşması yolunda fakat henüz bir sonuç alamadık.Bu iş adamının haricinde de iş adamları ile görüşmelerimiz devam ediyor.Şu ana kadar Gibor Alfa Çorap Fabrikası ile Forma ve malzeme sponsorluğu anlaşması yaptık Gibor Alfaların çoğalması için çalışmalara devam ediyoruz.” dedi.

SALON SPORLARINDA BAŞARI BEKLİYORUZ.

2019-2020yılında Düzcespor ile birlikte1881 Düzce belediyespor takımında çok büyük değişiklilikler yaşandığını ifade eden Yönetim Kurulu Başkanı Celal Kasapoğlu Basketbol Erkekler 1. Liginde Bayanlar Basketbol ve Erkekler Voleybol 1. Liginde mücadele edeceğiz. Ayrıca 1881 Belediyespor takımın diğer branşlarıda var fakat burada bizim biraz olsun işimiz rahat çünkü bu branşlarda görev yapan arkadaşlarımız yani Yönetim Kurulu üyelerimiz aktif durumda. Yeni Yönetim Kurulu yeni sezona birlikte verdiğimiz kararlar ile girdik. Takımın Düzce Belediyesi olan ismini 1881 Düzce Belediyespor olarak değiştirdik.Ayrıca takımın forma rengini ve logosu değiştirdik.Forma rengimiz Düzcespor’unki gibi Kırmızı Lacivert oldu.İsmi ise 1881 oldu.Bu değişiklik ile tüm Düzceli sporseverleri Hem Düzcespor’un maçlarına hemde salon sporlarına çekeceğiz.Tek yumruk tek bilek olacağız.” dedi.

ERKEK BASKETBOLDA TEK HEDEF PLAY OFF OLACAK.

Yeni sezonda 1881 Düzce Belediyespor erkek basketbol takımının tek hedefininplayoff oynamak olduğunu ifade eden 1881 Düzce Belediyespor takımının yönetim kurulu başkanı Celal Kasapoğlu,“Geçtiğimiz sezon takımımız çok zor şartlarda ve çok küçük bütçeler ile Türkiye Basketbol Süper liginin kapısından dönmüştü.Bu sezon basketbolun başına bu işte gerçekten çok tecrübeli olan Basketbol eski il temsilcisi Musa Keskin’i getirdik. Genel menajerimiz Ersin Görkem ile yola devam ediyoruz. Ayrıca takımın başına gerçekten çok önemli bir teknik ekibi getirdik. Türkiye U-18 Milli takımının Avrupa 2.olmasında baş rolü oynayan Gökhan Güney ile anlaşma yaptık.Şimdi bir kaç transfer ile takımı güçlendireceğiz.Hedefimiz yine küçük bütçeler ile çok iyi bir takım oluşturmak olacak.” dedi.

KIZLARIMIZ 1. LİGDE MÜCADELE EDECEK

Düzce ili olarak Basketbol kızlarda bu sezon ilk kez Türkiye Bayanlar Basketbol liginde mücadele edeceklerini ifade eden Başkan Celal Kasapoğlu,“Bu takımımızı başarıya taşıyan ve bu büyük başarının mimarı olan Antrenörümüz Hakan Ateş ile yola devam ediyoruz. Hakan Hocanın Yardımcılıklarını ise Altuğ Kuru ve Mümin Çakar yapacaklar.Bu takımın çok fazla transfere ihtiyacı yok.Bir kaç transfer ile yola devam edilecek. Kızlarımızın ilk kez oynayacakları Türkiye Bayanlar 1.Liginde başarılı olacağına inancımız tam.” dedi.

FİLEDE YERLİ TEKNİK EKİP

Türkiye Erkekler Voleybol 1. Liginde mücadele eden Voleybol takımımız uzun yıllardır çok başarılı maçlara imza atıyor.Her yıl playoff oynayan bu takımız bu sezonda bu yolda olacakçünkü bu takımın kadrosu bozulmadı iç transferde tüm oyuncularımız ile anlaştık.Çoğunluğu Düzceli sporculardan oluşuyor.Bir kaç transfer ile takımın gücüne güç katacağız.Voleybol takımının başına Yönetici olarak bu sporu daha önce yapmış olan Burak Coşkun’u getirdik.Takımın Teknik ekibi ise değişmedi.Biz devamlılıktan yanayız. Teknik Ekibimiz Hamit Sakal ve Levent Görün’den İbaret olacak.Çok çalışarak başarılı olacağımıza eminiz.” dedi.

DİĞER SPOR BRANŞLARINDA VARIZ

1881 Düzce Belediyespor olarak diğer spor branşlarında da var olduklarını vefutbolda alt yapılarda Düzcespor’un adeta alt yapısı olacaklarını ve Düzcespor’a futbolcu kazandırmak için çalışmalar yapacaklarını ifade eden Kasapoğlu,“Ata sporumuz Güreş’te Düzce'nin ismini duyurmak istiyoruz.Ayrıca ferdi branşlar ve raftingde çok başarılı olacağız.En büyük hedefimiz tüm spor branşlarında alt yapılarımız ile başarılı olmak için elimizden ne geliyorsa yapacağız.” dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

GALİBİYET GÖKHAN KAPOĞLU’NA ARMAĞAN EDİLDİ
DEPLASMANDAN 3 PUANLA DONUYORUZ
26.09.2020 - 17:21
DEPLASMANDAN 3 PUANLA DONUYORUZ
TAHKİM KURULU KARARINI VERDİ
26.09.2020 - 11:03
TAHKİM KURULU KARARINI VERDİ
DÜZCESPOR 15 MAÇTIR YENİLMİYOR
ZORLU MUCADELE BASLADI
26.09.2020 - 15:23
ZORLU MUCADELE BASLADI