Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:41] GİDİŞ-DÖNÜŞ BİLETLERİ BİROL ŞAHİN’DEN -- [18:18] Emniyetten Operasyon Üzerine Operasyon -- [17:13] Ahmet Vanlıoğlu Hakk'ın Rahmetine Kavuştu -- [16:57] BU SEFER GIDA VE GİYİM YARDIMI YAPILDI -- [16:11] DAKE Üyelerine Dağlı'dan Tebrik -- [15:17] Bunu Yapan İnsan Olamaz -- [15:15] "Hava Kirliliği İçin Acil Önlem Alınmalı" -- [15:09] Maarif Okulunu Ziyaret Etti -- [15:02] BU MAÇ DÜZCESPOR İÇİN ÇOK ÖNEMLİ -- [14:46] Manisa'da Korkutan Deprem --
Spor
BU SEMİNER ZORUNLU

Düzce TÜFAD Sürekli eğitim seminer yapıyor. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Düzce şubesi 19 Ağustos 2019 Pazartesi günü sürekli eğitim semineri başladı. DüzceGençlik Spor İl Müdürlüğü salonunda 6 oturum halinde yapılacak, olan seminerin her biri 50 dakika sürecek.

21.08.2019
6480 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
BU SEMİNER ZORUNLU

EĞİTİMCİLER DÜZCE ÜNÜVERSİTESİ’NDEN

Düzce TÜFAD üyelerine bu seminerde  Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Bölümü öğretim üyelerinin ders vereceği seminerde Dr. Öğretim üyesi Önder Şemşek, Dr. Öğretim üyesi Nuri Topsakal, Düzce üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük eğitimi bölüm başkanı Doç. Dr. NurperÖzbar  eğitim  verecekler.

PROGRAMLARIN KONU BAŞLIKLARI

Futbolun fizyolojik ve performans tabanlı analizi, Çocuklarda motor özelliklerinin gelişimi Futbol Performans, test ve ölçümler konusunda bilgiler veriliyor seminer 16-26 ağustos tarihleri arasında devam edecek.Her oturum ve seminer programı (1 saat 30 dakika)  sürecek.Bu Seminere katılım mecburidir.

FUTBOLUN FİZYOLOJİK PERFORMANS TABANLI ANALİZİ

Seminerde katılımcılara verilen eğitimdeki konular.1. Futbol anatomisi A-Futbolda kullanılan önemli kas grupları 3- B-Futbolun hareket analizi 2-futbol Fizyolojik özellikleri A-Futbolun fizyolojisi B-futbolda enerji tüketimi futbolun saha performans analizi ve değerlendirilmesi A-Futbolda kullanılan analiz yöntemleri B-futbolcu ve takıma dayalı performans değerlendirmesi 3-4 oturum(1 saat 30 dakika)

ÇOCUKLARDA MOTOR ÖZELLİKLERİNİN GELİŞİMİ

1-Sürat özelliğinin gelişimi 2-Kuvvet özelliğinin gelişimi 3-Dayanıklılık özelliğinin gelişimi 4-Esneklik özelliğinin gelişimi 5-Kondisyon özelliğinin gelişimioturum futbolda performans ve test ölçümleri 1-Antroporometrik ölçümler 2-Aerobik dayanıklılık testleri 3-sürat, çeviklik ve çabukluk testleri 4-Kuvvet testleri 5-Futbol beceri testleri

ZORUNLU GELİŞİM SEMİNERİ

UEFA Antrenörlük Sözleşmesi şartları gereğince yeniden yapılandırılan Zorunlu Gelişim Semineri uygulaması, gelişimin sürekliliği prensibi ile 3 yıllık sürece yayılarak Sürekli Gelişim Programları şeklinde uygulanacak. Türkiye Futbol Federasyonu'nun kendi bünyesinde sunacağı eğitim programlarına ek olarak TÜFAD ve yurt genelinde diğer eğitim kurumlarıyla yapılacak işbirlikleri kapsamında hazırlanacak programlar arasından teknik adamlar kendilerini geliştirecekleri alanda programları seçebilecekler. Lisans sahibi teknik adamların lisanslarının geçerli olduğu üç yıl içinde 15 kredilik programa katılmalarının ardından son lisans geçerlilik tarihleri 3 yıl için uzatılacak. 

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
6480 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

İHTAR VE 6 BİN TL CEZA
24.01.2020 - 11:11
İHTAR VE 6 BİN TL CEZA
Düzceliler Ağır Hakaretlere Duyarsız Kalmadı
Aziziye Yılın Transferini Yaptı
YÖNETİM DÜZCESPOR’U YALNIZ BIRAKMIYOR
Düzcespor Hopa'dan Puan ile Dönüyor
Kıvam Künefeden Düzcecspor'a Jest