Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:42] Yılmaz Ne Demek İstedi? -- [18:04] Umut Oluyorlar -- [17:56] Düzköy'de Ağızlar Aşure ile Tatlandı -- [17:50] CHP Heyeti Düzce'ye Geliyor -- [17:45] YAŞANAN FELAKETLERDEN HALA DERS ÇIKARMIYORUZ -- [16:02] Final Eğitim Kurumu, Oxijen'e Konuk Oldu -- [15:55] Bu Proje Çevre İllere Örnek Olacak -- [15:03] Yemenici'den Nezaket Ziyareti -- [13:31] YOĞUN TRAFİĞE ALTERNATİF OLACAK -- [13:14] Sağlık İçin Yürüdüler --
Spor
BU SEMİNER ZORUNLU

Düzce TÜFAD Sürekli eğitim seminer yapıyor. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Düzce şubesi 19 Ağustos 2019 Pazartesi günü sürekli eğitim semineri başladı. DüzceGençlik Spor İl Müdürlüğü salonunda 6 oturum halinde yapılacak, olan seminerin her biri 50 dakika sürecek.

21.08.2019
6450 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
BU SEMİNER ZORUNLU

EĞİTİMCİLER DÜZCE ÜNÜVERSİTESİ’NDEN

Düzce TÜFAD üyelerine bu seminerde  Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Bölümü öğretim üyelerinin ders vereceği seminerde Dr. Öğretim üyesi Önder Şemşek, Dr. Öğretim üyesi Nuri Topsakal, Düzce üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük eğitimi bölüm başkanı Doç. Dr. NurperÖzbar  eğitim  verecekler.

PROGRAMLARIN KONU BAŞLIKLARI

Futbolun fizyolojik ve performans tabanlı analizi, Çocuklarda motor özelliklerinin gelişimi Futbol Performans, test ve ölçümler konusunda bilgiler veriliyor seminer 16-26 ağustos tarihleri arasında devam edecek.Her oturum ve seminer programı (1 saat 30 dakika)  sürecek.Bu Seminere katılım mecburidir.

FUTBOLUN FİZYOLOJİK PERFORMANS TABANLI ANALİZİ

Seminerde katılımcılara verilen eğitimdeki konular.1. Futbol anatomisi A-Futbolda kullanılan önemli kas grupları 3- B-Futbolun hareket analizi 2-futbol Fizyolojik özellikleri A-Futbolun fizyolojisi B-futbolda enerji tüketimi futbolun saha performans analizi ve değerlendirilmesi A-Futbolda kullanılan analiz yöntemleri B-futbolcu ve takıma dayalı performans değerlendirmesi 3-4 oturum(1 saat 30 dakika)

ÇOCUKLARDA MOTOR ÖZELLİKLERİNİN GELİŞİMİ

1-Sürat özelliğinin gelişimi 2-Kuvvet özelliğinin gelişimi 3-Dayanıklılık özelliğinin gelişimi 4-Esneklik özelliğinin gelişimi 5-Kondisyon özelliğinin gelişimioturum futbolda performans ve test ölçümleri 1-Antroporometrik ölçümler 2-Aerobik dayanıklılık testleri 3-sürat, çeviklik ve çabukluk testleri 4-Kuvvet testleri 5-Futbol beceri testleri

ZORUNLU GELİŞİM SEMİNERİ

UEFA Antrenörlük Sözleşmesi şartları gereğince yeniden yapılandırılan Zorunlu Gelişim Semineri uygulaması, gelişimin sürekliliği prensibi ile 3 yıllık sürece yayılarak Sürekli Gelişim Programları şeklinde uygulanacak. Türkiye Futbol Federasyonu'nun kendi bünyesinde sunacağı eğitim programlarına ek olarak TÜFAD ve yurt genelinde diğer eğitim kurumlarıyla yapılacak işbirlikleri kapsamında hazırlanacak programlar arasından teknik adamlar kendilerini geliştirecekleri alanda programları seçebilecekler. Lisans sahibi teknik adamların lisanslarının geçerli olduğu üç yıl içinde 15 kredilik programa katılmalarının ardından son lisans geçerlilik tarihleri 3 yıl için uzatılacak. 

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
6450 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

GÜMÜŞ MADALYA İLE DÖNDÜ
17.09.2019 - 18:48
GÜMÜŞ MADALYA İLE DÖNDÜ
KAYNAŞLI YENİ SEZONA HAZIR
16.09.2019 - 09:49
KAYNAŞLI YENİ SEZONA HAZIR
MASTERLER TAKIMINDA DURMAK YOK
KONFEDERASYON KUPASI İÇİN FETHİYEYE GİTTİLER
İLK MAÇIMIZ NESİBE AYDIN İLE
POTADA ZAMANA İHTİYACIMIZ VAR 63-68
KONFEDERASYON KUPASI BAŞLIYOR