Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[23:12] 14 Büyükşehir ve Zonguldak'ta Kısıtlama -- [20:47] 5 haftalık program açıklandı -- [20:45] BUGÜN 30 HASTAYI KAYBETTİK -- [20:42] CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YENİ KARARLARI AÇIKLADI -- [19:26] Pandemi Sürecinde Büyük Destek -- [19:19] ASAR DERESİ KÖPÜRDÜ -- [19:00] KAYNAŞLI “KONUT BELİRLEME KURASI” TARİHİ BELLİ OLDU -- [18:49] Öğrencilerin Maskeleri Öğretmenlerinden -- [18:39] Keşir ve Keskin Çocuk İzlenim Merkezini İnceledi -- [13:25] Cumayeri Pazaryerinde Namaz Kılınacak --
Spor
ALİ DÜŞMEZ’İN DÜZCE ZİYARETİ

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon başkanı ve futbol federasyonu yönetim kurulu üyesi Ali Düşmez ve İstanbul sporuna yön veren isimler Düzce'de Konfederasyon Yönetim kurulu üyesi ve Genel sekreter yardımcısı Düzce ASKF yönetim kurulu başkanı Erdoğan Bıyık’ın misafirleri oldular.

12.10.2019
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
ALİ DÜŞMEZ’İN DÜZCE ZİYARETİ

Amatör Spor haftası etkinlikleri çerçevesinde 81 ilin ASKF Başkanlarının Ankara'da buluşmaları gerçekten çok görkemli oldu. Gençlik spor bakanı ile bir araya gelen ve 140 kişiden oluşan İstanbul'daki Amatör spora yön veren isimlerin bir arada olduğu grup Düzce'de bulunan bir restorantta buluştular. Bu buluşmada Türkiye Amatör Spor Kulüpleri konfederasyon başkanı Ali Düşmez Amatör spor camiası gerçekten çok büyük bir aile bu ailenin bir arada olması bizleri fazlası ile memnun etti. 81 ilden gelen başkanlarımız ve yöneticilerimiz ile Ankara'da bir araya geldik. Spor bakanımıza amatörün çektiği sıkıntıları ona bizzat iletme imkânı bulduk. Çok yaralı görüşmeler oldu Türkiye Amatör Spor haftasını çak iyi değerlendirdik. İstanbul'dan üç otobüs ile yola çıktık ve aynı otobüsler ile geri döndük. İstanbul'a geri dönüşümüzde Düzce Amatör spor Kulüpleri Federasyonunun 5. Dönem başkanlığını yapan ve aynı zamanda Türkiye Amatör spor kulüpleri Konfederasyonu yönetim kurulu üyesi ve Genel Sekreter yardımcımız Erdoğan Bıyık, “Tüm kafileye Düzce ilinde bulunan bir restoranda yemek verdi. Bu her baba yiğidin yapacağı bir iş değil bunun için kedisine çok teşekkür ediyoruz. Erdoğan Bıyık bizim yönetimimizin önemli isimlerinden biri biz adeta ağabey kardeş gibiyiz. Ben onu kardeşim olarak görüyorum. Düzce'nin benim gözümdeki yeri bambaşka bu böyle devam edecek. Düzce ilinin bendeki yeri de çok başka bundan sonrada bu böyle devam edecek.” dedi.

DÜZCE MİSAFİRPERVERLİĞİNİ GÖSTERDİK

Amatör spor haftası münasebeti ile  Ankara’da bulunan ve bu grupta bulunan Konfederasyon başkanımız Ali Düşmez ile bir arada olmak ve spor camiası ile birlikte olmak beni fazlası ile mutlu etti diyen Düzce Amatör spor Kulüpleri Yönetim kurulu başkanı Erdoğan Bıyık, “İstanbul'dan  amatör spor haftası için otobüs ile giden grubu Düzce ilinde ağırlamak için teklifimi yaptım ve bu teklifim. Kabul edildi ve 140 kişiden oluşan bu spor ailesine bir restoranda yemek verdik. Çok iyi bir ortamda geçen bu yemekte yeni dostluklar kurduk. Başkanımız Ali Düşmez ve Yönetim Kurulu ile birlikte olduk. Kendilerine bu katılımları için çok teşekkür ediyoruz.” dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

MAÇLAR YOĞUN TEDBİRLER ALTINDA OYNANACAK