Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[21:04] Daha iyi tedbir, daha iyi sonuç -- [20:15] Alzhaimer Hastası Yaşlı Kadın Bulundu -- [18:52] Yaşlı Kadın Her Yerde Aranıyor -- [17:18] İTFAİYE EKİPLERİ OPERASYONLA KURTARDI -- [17:03] KAMYONCU ESNAFI TEDBİRLERE SIKI SIKIYA UYDU -- [16:42] Belediye Sosyal Tesisleri Açtı -- [16:18] Canlı Yayınlara Sahte Takipçi -- [15:52] İŞTE YENİ KORONA TEDBİRLERİ -- [14:34] Operasyona Giderken Yaralandılar -- [14:09] Kadir Erdoğan’ın halası hayatını kaybetti --
Spor
KONGRE ÖNCESİ BASIN TOPLANTISI

Türkiye Spor Toto 3. Lig 1. Grupta mücadele eden temsilcimiz Düzcespor takımı 1 Kasım’da Olağanüstü kongreye gidiyor. Kongre öncesinde Düzcesporunmevcut yönetiminde bulunan Düzce Belediye Başkanı ve Düzcespor’un Yönetim Kurulu Başkanı Celal Kasapoğlu kongre öncesinde bilgilendirme toplantısı yaptı

28.10.2019
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
KONGRE ÖNCESİ BASIN TOPLANTISI

1 Kasım 2019 Cuma günü yapılacak olan Düzcespor olağanüstü kongresi öncesinde ilk başkan adayı Celal Kasapoğlu oldu. Mevcut yönetim kurulunda başkan yardımcısı olarak görev yapan ve kulüp başkanı Orhan Aydın’ın istifası sonrasında Düzcespor yönetim kurulu başkanı olan Celal Kasapoğlu KusursuzKafe’deyaptığı basın toplantısında liste hazırladığını açıkladı ve gündemdeki sorulara cevap verdi. Diğer Yöneticilerin takım ile birlikte deplasmana gittiğinden dolayı toplantıya sadece basın sözcüsü Hasan Kaya’da katıldı.

 

YÖNETİMİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN LİSTE HAZIRLADIK

 

1 Kasımda yapılacak olan Olağanüstü yapılacak olan kongre öncesinde güçlü bir yönetim oluşturmak için Düzcespor kongresi öncesinde liste oluşturmak için iş adamları ile ziyaretlerini sürdürdüğünü söyleyen Celal Kasapoğlu “Kongrede Düzcespor’u sahipsiz bırakmayacağız.  Sezon öncesinde yeni bir yönetim kurulu kurulmuştu fakat bu yönetim kurulununun bazı isimleri 70 gün sonra istifa etmişlerdi. Düzcespor’un zarar görmemesi için birkaç arkadaşım ile Düzcespor takımının başında kaldık ve ilk santrayı yaptırarak sezona girdik fakat bu üç beş kişi ile devam etmek çok zor.Bizde bunun için olağanüstü kongre kararı aldık. KongredeDüzcespor sahipsiz kalmayacaktır. Bütün görüşmelerin olumlu geçiyor. Birinci kongrede büyük bir ihtimalle çoğunluk sağlanmayacak, ikinci kongrede listemizle seçime gireceğiz ”dedi.

 

BİZİM DIŞIMIZDA LİSTELER OLABİLİR

 

Düzcespor kongresinde farklı listelerin olması durumunda da seçime gireceklerini söyleyen Düzcespor Kulüp başkanı Celal Kasapoğlu “ Listede her isteyen aday olabilir. Bunda bir sakınca yok. Celal Kasapoğlu olarak bizde listemizle seçime gireceğiz. Hangi listenin seçimi kazanacağına Düzcespor kongre üyeleri karar verir biz en zor durumda Düzcesporu yalnız bırakmadık.Bundan sonrada bırakmayacağız.Bunun için ne gerekiyorsa yapılacaktır.” dedi.

 

TEK SPONSORUMUZ BAŞKAN FARUK ÖZLÜ

 

Düzcespor takımının her yıl katlanarak artan borçlarını ödemeye çalıştıklarınıher geçen gün Düzcespor’un borçlarının azaldığını ve gelirlerinin arttığını söyleyen Düzcespor kulüp başkanı Celal Kasapoğlu  ara transfer döneminde  transfer tahtası konusunda sıkıntı yaşanmayacağını belirterek “En zor dönemde yani sezon öncesinde kapalı olan transfer tahtasını açtık.Düzcespor’un tek sponsoru Belediye başkanımız Faruk Özlü’dür. Transferi onun maddi desteği sayesinde aştık. Ocak ayına zaman önce kongremizi yapalım daha sonra bu konulara zamanımız olacak.Düzcespor’un  spor toto, iddia, taraftar  gelirleri var. Borçlara rağmen Ocak ayına kadar transfer tahtasının açılması için gereken parayı temin edeceğiz ve kadromuzu ara transferde güçlendireceğiz ”dedi.

 

YENİ PROJELER HAYATA GEÇECEK

 

Düzcespor ile ilgili farklı projelerinin olduğunu söyleyen Düzcespor kulüp başkanı ve Düzce Belediye başkan yardımcısı Celal Kasapoğlu “Düzcespor’u sağlam temeller üzerine oturtmak istiyoruz.  Geçmiş döneme ait borçlar geliyor ve biz bunlara ödemeye çalışıyoruz. Düzcespor futbol okulları ve geniş kapsamlı Düzcespor stor projelerimizi var. Bunun dışında Düzcespor üyelik sistemini baştan aşağıya değiştireceğiz.Düzcespor’a üye olmuşsun fakat aidat ödemiyorsun ve gelip oy kullanıyorsun her kongrede olduğu gibi her kararı kongre üyesi olanda olmayanda el kaldırarak oyluyor. Bunu ortadan kaldıracağız. Düzce Belediye başkanımız Faruk Özlü Düzcespor’un yanında ve destek vermeye devam ediyor.Düzcespor’a forma reklamı konusunda Spor Toto teşkilatı ile görüşmeler yapılmıştı.Bu konuyu Düzcespor tesislerinde bulunan suni çim sahanın doğal çim yapılması için gerekli yazışmaları ve girişimleri başlattık. Bunun cevabını en yakın zamanda alacağız.” dedi.

 

VERİLEN DAİRELER SPORCULARA VERİLDİ

 

Düzce’de faaliyet gösteren usta kardeşler firmasının Düzcespor’a  uzun vadeli olarak konut verdiğini ve bu konutları Düzce Belediyespor basketbol ve voleybol takımında  forma giyen oyunculara verdiklerini belirten başkan Celal Kasapoğlu “Usta kardeşler firması Düzcespor’a  uzun vadeli konut vererek  destek sağlamıştı. Futbolculardan talep gelmedi. Bizde bunları Basketbolcular ve voleybolculara tahsis ettik.Bu tahsis edilen konutların hiç birinin Düzcespor’un hesabına geçmesi mümkün değil.Bunlar Düzce Belediyespor’un hesabında bunu merak edenlere evraklarını gösterebiliriz.”  dedi.

 

DEPLASMAN İÇİN SÖZ VAR İCRAAT YOK

 

Sezon öncesindeki kongrede ve kongre sonrasında Düzcespor’un her deplasmanını iş adamları karşılayacak denmişti. Deplasmanlar konusunda sadeceKaynaşlı Belediye başkanı Birol  Şahin’in destek verdiğini söyleyen Kasapoğlu,“Kendisine çok teşekkür ediyoruz.” Sezon öncesinde yönetim kurulumuzda görev alan daha sonra istifa eden Bayram Ali Kubilay  Düzcespor’un sezon sonuna kadar olan deplasman masraflarının iş adamları tarafından karşılanacağını ve bu konuda iş adamlarından yazılı taahhüt aldığını söylemişti. Bu güne kadar hiçbir iş adamı deplasman konusunda yardımcı olmadı. Umarız bundan sonraki haftalarda yardımcı olurlar tabi biz beklemekten başka bir şey yapamayız bekleyip göreceğiz.” dedi.

 

AZİZ YILDIRIM’IN İSMİNİ YAŞATMALIYIZ

 

Fenerbahçe eski kulüp başkanı Aziz Yıldırım’ın adının isminin Düzce’de bir caddeyi adının verilmesi konusundaki soruyu cevaplayan Düzcespor kulüp başkanı Celal Kasapoğlu “Sayın Aziz Yıldırım ile ilgili Belediye başkanımızın çalışması var. Bu konuda kendisi gerekli açıklamayı yapacaktır. Yönetim kurulu olarak kendisini ziyaret etmeyi düşünüyoruz dedi.Aziz Yıldırımın geçmiş yıllarda Düzcespor için yaptıkları ortada  bu konu gerçekten çok önemli en yakın zamanda bunu çözeceğiz ve  bir caddeye onun ismini vererek kendisinide Düzce’ye davet edip açılışını yaptırmak istiyoruz.” dedi.

 

AZERİ İŞ ADAMI KONUSU GÜNDEME OTURDU

 

Düzce spor kamoyunun uzun süredir meşgul eden Azeri iş adamı Rauf İsmailov’unDüzcespor’a  destek olacağı  ve takımı şirketleştirmek istediği konusuna açıklık getiren Düzcespor kulüp başkanı Celal Kasapoğlu  “Azeri İş Adamı  Rauf İsmailov yönetim kurulumuz ve Düzce Belediye başkanımız Faruk Özlü ile bir araya geldi, yapmayı düşündüğü katkıları bizlere anlattı. Azeri iş adamının, borçların kapatılması, alt yapının güçlendirilmesi ve şirketleşme gibi konularda yaptığı açıklama teorik olarak çok iyi. Düzcespor yönetimi olarak anlatılanlara katılmamak mümkün değil.”  İş adamının anlattığı projeleri daha önce kaktı yaptığı kulüplerde uygulamaya geçirip geçirmediği konusunda araştırmalar yaptıklarını ifade eden Başkan Celal Kasapoğlu,“Bu şahıs hakkında yaptığımız görüşmeler ve referanslar aldığım cevaplar hiç iç açıcı değil. Azeri iş adamı anlattığı projeleri hiçbir kulüpte uygulamamış. Son olarak katkı verdiği Darıca Gençlerbirlispor kulüp başkanı ile görüştüm. Aldığım bilgilerden sonra iş adamının gelecekte Düzcespor’a zararının,faydasından daha fazla olacağı kanısına vardım.Bu konuda Başka kulüpler ilede aynı sorunlar yaşanmış hiçte iyi referansı yok.Bu görüşmelerin neticesinde Azeri iş adamının Düzcespor’a bu şekilde katkısını olmayacağına inandığımız ve Düzcespor’uateşe atmamak için Azeri iş adamının teklifini kabul etmedik.Biz kendi yağımızla kendimiz kavrulacağız. Düzcespor’u ateşe atmak istemiyoruz. Elbette yönetim kurulu ve Düzce Belediyesi olarak birilerinin Düzcespor’a sahip çıkıp bu yükü almasını bizde isteriz, ancak gelecekte bu işten Düzcespor zarar görecekse bir Düzceli olarak bu vebalin altına giremeyiz.Bunu yaptığımızda Düzcesporumuz zarar göreceği için Düzceliler ve tarih bizden hesap sorar,” dedi.

 

 

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

MAÇLAR YOĞUN TEDBİRLER ALTINDA OYNANACAK
HEDEF 2. LİG
30.05.2020 - 14:14
HEDEF 2. LİG