Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:42] Yılmaz Ne Demek İstedi? -- [18:04] Umut Oluyorlar -- [17:56] Düzköy'de Ağızlar Aşure ile Tatlandı -- [17:50] CHP Heyeti Düzce'ye Geliyor -- [17:45] YAŞANAN FELAKETLERDEN HALA DERS ÇIKARMIYORUZ -- [16:02] Final Eğitim Kurumu, Oxijen'e Konuk Oldu -- [15:55] Bu Proje Çevre İllere Örnek Olacak -- [15:03] Yemenici'den Nezaket Ziyareti -- [13:31] YOĞUN TRAFİĞE ALTERNATİF OLACAK -- [13:14] Sağlık İçin Yürüdüler --
Üniversite
İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası

5.05.2016
757 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü İş Sağlı ve Güvenliği Haftası Nedeni ile kutlama mesajı yayınladı. 

Yapılan açıklamada: "1987 yılından itibaren iş sağlığı ve güvenliğinin önemini kamuoyuna duyurarak farkındalık oluşturmak amacıyla her yıl 4-10 Mayıs tarihleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası olarak kutlanmaktadır.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de meydana gelen iş kazaları ve meslek hastalıkları üzücü sonuçlar doğurmakta, maddi ve manevi kayıplara yol açmaktadır. İş yerlerinin fiziki şartlarının iyileştirilmesi ve çalışanların sağlığına zarar verebilecek olumsuz etkilerin ortadan kaldırılarak güvenli bir ortam oluşturulması, ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayacaktır.

İş sağlığı ve güvenliği bilincinin geliştirilmesi için çeşitli etkinlikler düzenleyen Düzce Üniversitesi olarak, İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası'nı kutluyor, iş kazalarının son bulmasını temenni ediyoruz" denildi. 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
757 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR