Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[19:11] SEHVEN HATA YAPILMIŞTIR -- [17:52] ÖREN KÖYÜNDE YANGIN -- [17:31] TEM OTOYOLUNDA KAZA 2 YARALI -- [16:24] Bülent Arınç YİK üyeliğinden istifa etti -- [15:10] GİZEMLİ TARİH ORTAYA ÇIKIYOR -- [14:27] 40 YIL SONRA BİR ARAYA GELDİLER -- [13:45] İZMİR DEPREMİNDEKİ YARDIMLAR İÇİN KUTLADILAR -- [12:15] DÜZCE İL GENEL MECLİSİNDEN SARIYAYLA KÖYÜNE ZİYARET -- [12:04] İKİNCİ TAKSİT İÇİN SON GÜN 30 KASIM -- [11:12] ÖĞRENCİLERİYLE BİRLİKTE KLİP HAZIRLADI --
Üniversite
Akıllı sistemler, yenilikler ve uygulamaları sempozyumu

Düzce Üniversitesi Teknoloji Fakültesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliğiyle düzenlenen “Akıllı Sistemlerde Yenilikler ve Uygulamaları Sempozyumu” (ASYU 2016) 29 Eylül-1 Ekim tarihleri arsında Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

23.08.2016
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Akıllı sistemler, yenilikler ve uygulamaları sempozyumu

Akıllı Sistemler Alanında çalışan araştırmacıları disiplinler arası bir şekilde bir araya getirerek aralarında etkin bir iletişim platformu oluşturmayı amaçlayan sempozyumun dili Türkçe olup sempozyuma güncel konularda özel oturum ve eğitim semineri önerileri de kabul edilecektir. Ayrıca gönderilecek tüm bildirilerin değerlendirilmesinde en az iki hakem tarafından körleme değerlendirme yöntemi kullanılacak.

Genel Başkanlığını Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik- Elektronik Fakültesi, Elektronik ve Haberleşme Müh. Bölümü’nde görevli Elektronik Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Tülay Yıldırım’ın yaptığı “ASYU 2016” sempozyumunda; Yapay Sinir Ağları, Bulanık Mantık, Karma Akıllı Sistemler, Bilgi-Tabanlı Sistemler, Evrimsel Hesaplama, Uzman Sistemler, Evrimsel Algoritmalar, Makine Öğrenmesi, Akıllı Elektronik Sistemler, Akıllı Ajanlar, Akıllı Kontrol Sistemleri, Akıllı Savunma - Güvenlik Sistemleri, Akıllı Sensörler ve Malzemeler, Akıllı Sistemler İçin Donanım Gerçeklemeleri, Akıllı Yaşam, Biyoinformatik, Biyomedikal Mühendisliğinde Akıllı Uygulamalar, Doğal Dil İşleme, Genetik Algoritma, İnsan-Bilgisayar Etkileşimi, Memetik Hesaplama, Parçacık Sürüleri, Robotik ve Otomasyonda Akıllı Yaklaşımlar, Sinyal ve İşaret İşlemede Akıllı Yaklaşımlar, Sistem Kimliklendirme/Modellemede Akıllı Yaklaşımlar, Sürü Zekası, Sosyal Sinyal İşleme, Veri Madenciliği, Yapay Zeka, Akıllı Sistemler ile ilgili diğer konular gibi yöntemler ve uygulamaları ele alınacak.

Sempozyum hakkında merak edilen diğer konuları http://www.duzce.edu.tr/9790-duyurus-asyu-2016-akilli-sistemlerde-yenilikler-ve-uygulamalari-sempozyumu adresinden öğrenebiliyor.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Maksimum 500 Karakter


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR