Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[22:35] Otomobil Takla Attı 1 Ölü, 2 Yaralı -- [20:26] 5 başkan Antalya’da -- [18:20] Bahar Temizliğine Oxijen'de Ortak Oldu -- [17:41] BORÇ İKİ BAŞKANI KARŞI KARŞIYA GETİRDİ -- [17:36] OXİJEN'LE DURAKLAR TERTEMİZ -- [17:17] AYDIN'DAN NEZAKET ZİYARETİ -- [15:21] ÜNİVERSİTE HAKKINDA BİLGİ ALIYORLAR -- [14:16] DERİN ÜZÜNTÜ YAŞAMAKTAYIZ -- [12:59] SAFİRLİ ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ETKİNLİK -- [12:43] DERİN ACI VE ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİZ --
Üniversite
İhtisaslaşma Ekibi Saraçoğlu İle Bir Araya Geldi

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve öğretim üyeleri, ihtisaslaşma çalışmaları kapsamında Cumhurbaşkanlığı Baş Danışmanı olan ve aynı zamanda kimya, biyoteknoloji, mikrobiyoloji ve doğal bitkisel ürünler üzerine çok önemli çalışmalara imza atan Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu ile bir araya geldi.

23.2.2018 - 16:38
293 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
 İhtisaslaşma Ekibi Saraçoğlu İle Bir Araya Geldi

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörü Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş, Koordinatör Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Uğur Hasırcı, DAGEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu ile Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Ertuğrul Kaya, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki ofisinde bir toplantı gerçekleştirdi.

 

Toplantıda, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’na, Düzce Üniversitesi’nin Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp alanında gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetlere ilişkin bilgilendirme yapıldı. Sonrasında, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamalarında kullanılacak bitkilerin tohum temini ve bu alanda yeni ürün geliştirme konularında olası işbirlikleri konuşuldu.

 

Toplantıda ayrıca Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamalarında kullanılan tıbbi bitkilerin aktivite testleri ve analizlerine ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

 

 

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
293 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

ÜNİVERSİTE İLE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ PROTOKOL YAPTI
GÜNCEL YÖNTEMLER VE YAKLAŞIMLAR TARTIŞILDI
DÜ'DE  CİLT LEKELERİNE LAZERLİ ÇÖZÜM
KÖK HÜCRE BAĞIŞI SAĞLIĞINIZI BOZMAZ
OTOMASYON VE İNOVASYON 2019 ZİRVESİ DÜZENLENDİ
DÜ'DE TURİZMİN ÖNEMİNE VURGU YAPILDI
BİLGİ VE DENEYİMLERİNİ ANLATTI