Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[16:02] Selzedelerin Taleplerini Dinledi -- [14:08] Haydi Kan Vermeye! -- [11:27] Daha Fazla Hastaya Hizmet Verilecek -- [10:44] KALDIRIMLARDA TADİLAT ÇALIŞMASI -- [10:37] Ünlü Lokantacı Bolu Dağı A.Ş.'nin Kuruluşunu Anlattı -- [10:30] "Girişimci ve Yenilikçi Üniversite" Ünvanını Koruyor -- [10:12] Kızılay Bölgeden Ayrılmıyor -- [09:47] Hasar Tespit Çalışmaları Başladı -- [09:37] İSTİFANIN PERDE ARKASI -- [09:36] VOLEYBOL TURNAVASI KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR --
Üniversite
İhtisaslaşma Ekibi Saraçoğlu İle Bir Araya Geldi

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve öğretim üyeleri, ihtisaslaşma çalışmaları kapsamında Cumhurbaşkanlığı Baş Danışmanı olan ve aynı zamanda kimya, biyoteknoloji, mikrobiyoloji ve doğal bitkisel ürünler üzerine çok önemli çalışmalara imza atan Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu ile bir araya geldi.

23.02.2018
307 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
 İhtisaslaşma Ekibi Saraçoğlu İle Bir Araya Geldi

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Üniversitesi Çevre ve Sağlık Teknolojilerinde İhtisaslaşma Koordinatörü Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş, Koordinatör Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Uğur Hasırcı, DAGEM Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu ile Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Ertuğrul Kaya, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki ofisinde bir toplantı gerçekleştirdi.

 

Toplantıda, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’na, Düzce Üniversitesi’nin Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp alanında gerçekleştirilmesi planlanan faaliyetlere ilişkin bilgilendirme yapıldı. Sonrasında, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamalarında kullanılacak bitkilerin tohum temini ve bu alanda yeni ürün geliştirme konularında olası işbirlikleri konuşuldu.

 

Toplantıda ayrıca Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp uygulamalarında kullanılan tıbbi bitkilerin aktivite testleri ve analizlerine ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

 

 

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
307 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR