Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[18:51] TSO'DAN MYO'NA ZİYARET -- [18:47] NEDEN SOSYAL MEDYAYI TERCİH ETTİ? -- [18:29] EN ŞANSLI ADAY REKTÖR ÇAKAR -- [18:26] 23 NİSAN GELECEĞİMİZE ADANMIŞ BİR TARİHTİR -- [18:20] KESKİN ÇOCUKLARI UNUTMADI -- [15:35] BİRİ BÖLGESELE DEVAM DİĞERİ VEDA ETTİ -- [15:27] ÇİLİMLİ MAĞLUBİYET İLE VEDA ETTİ 0-2 -- [15:22] SEZONU GALİBİYET İLE KAPATTILAR FAKAT 0-3 -- [15:17] KYK GRUP ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU -- [15:18] İpek, Genel Yayın Yönetmeni Oldu --
Üniversite
Proje Başarıyla Tamamlandı

19.2.2019 - 16:50
368 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Proje Başarıyla Tamamlandı

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansının 2018 yılı Temmuz-Ağustos dönemi Teknik Destek Programları kapsamında desteklenen ‘‘İş Analizi Danışmanlığı’’ projesi tamamlandı.

Proje kapsamında Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servis çalışanlarına bilgilendirme eğitimi düzenlenerek karşılaşılan sorunların tespitine yönelik çalışanlardan yazılı görüşleri alındı, meslek gruplarına yönelik iş yükü analizleri yapıldı, tespit edilen sorunların çözümü için en önemli 5 soruna yönelik metot etüdü çalışması yapıldı, birim sorumluları ve çalışanların katıldığı yuvarlak masa toplantıları gerçekleştirildi.

Akabinde ekiplerce acil serviste yapılan işlerin standart sürelerinin tespitine yönelik kronometraj ölçüm yöntemiyle ölçümler yapılarak işlerin standart süreleri tespit edildi ve sorunların çözümüne yönelik öneriler sunuldu.

Projenin son günü İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve tüm hastane yöneticilerinin katıldığı toplantıda proje ekibince oluşturulan proje sonuç raporu değerlendirildi.

Dr. Yılmaz, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde yürütülen bu proje ile acil serviste görevli personellerin görev esnasında yaşadıkları zorluklarla baş etme konusunda sahada kullanabilecekleri bilgiler verildiği, yapılan iş analizi ile acil servisin işleyişinin daha hızlı ve kaliteli olması noktasında çalışmalar yürüttüklerini belirtti.

Dr. Yılmaz ayrıca "Projede emeği geçen ve bizlerden desteğini esirgemeyen Doğu Marmara Kalkınma Ajansına, Proje Koordinatörüne ve projenin İl Sağlık Müdürlüğü adına yürütücüsü olan İzleme ve Değerlendirme Birim Personellerine teşekkür ederim" dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
368 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

DERİN ÜZÜNTÜ YAŞAMAKTAYIZ
OTOMASYON VE İNOVASYON 2019 ZİRVESİ DÜZENLENDİ
DÜ'DE TURİZMİN ÖNEMİNE VURGU YAPILDI
BİLGİ VE DENEYİMLERİNİ ANLATTI
TURİZMDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM
ARI ÜRÜNLERİ PROTOKOL
20.4.2019 - 10:52
ARI ÜRÜNLERİ PROTOKOL
ÜNİVERSİTE HAKKINDA BİLGİ ALIYORLAR