Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[12:59] İŞTE ESMAHANIM'IN SON HALİ -- [12:57] 7 KİŞİNİN KİMLİĞİ AÇIKLANDI -- [11:58] BAKAN DÖNMEZ GELİYOR -- [11:27] AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Düzce'de -- [11:15] Soylu ve Özlü Gece Yarısı Bölgeyi İnceledi -- [11:00] Beşir Derneği Yiyecek İçecek İkram Etti -- [10:55] VALİLİK SON DURUMU AÇIKLADI -- [10:09] Vatandaşlar Birlik Olup Hastayı Çıkardı -- [10:02] Sel Belediye Garajını da Vurdu -- [09:43] Tatilcilerin Araçları Denize Sürüklendi --
Üniversite
Proje Başarıyla Tamamlandı

19.02.2019
381 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Proje Başarıyla Tamamlandı

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansının 2018 yılı Temmuz-Ağustos dönemi Teknik Destek Programları kapsamında desteklenen ‘‘İş Analizi Danışmanlığı’’ projesi tamamlandı.

Proje kapsamında Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servis çalışanlarına bilgilendirme eğitimi düzenlenerek karşılaşılan sorunların tespitine yönelik çalışanlardan yazılı görüşleri alındı, meslek gruplarına yönelik iş yükü analizleri yapıldı, tespit edilen sorunların çözümü için en önemli 5 soruna yönelik metot etüdü çalışması yapıldı, birim sorumluları ve çalışanların katıldığı yuvarlak masa toplantıları gerçekleştirildi.

Akabinde ekiplerce acil serviste yapılan işlerin standart sürelerinin tespitine yönelik kronometraj ölçüm yöntemiyle ölçümler yapılarak işlerin standart süreleri tespit edildi ve sorunların çözümüne yönelik öneriler sunuldu.

Projenin son günü İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz ve tüm hastane yöneticilerinin katıldığı toplantıda proje ekibince oluşturulan proje sonuç raporu değerlendirildi.

Dr. Yılmaz, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nde yürütülen bu proje ile acil serviste görevli personellerin görev esnasında yaşadıkları zorluklarla baş etme konusunda sahada kullanabilecekleri bilgiler verildiği, yapılan iş analizi ile acil servisin işleyişinin daha hızlı ve kaliteli olması noktasında çalışmalar yürüttüklerini belirtti.

Dr. Yılmaz ayrıca "Projede emeği geçen ve bizlerden desteğini esirgemeyen Doğu Marmara Kalkınma Ajansına, Proje Koordinatörüne ve projenin İl Sağlık Müdürlüğü adına yürütücüsü olan İzleme ve Değerlendirme Birim Personellerine teşekkür ederim" dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
381 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR