Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[09:48] HASTANEDE TANIŞIP MUTLU SONA ULAŞTILAR -- [09:44] YIĞILCA'DA KORKUTAN YANGIN -- [18:26] İL SAĞLIKTAN ALZHEİMER GÜNÜ MESAJI -- [18:22] TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU -- [18:10] Üniversiteden Bir Başarı Daha -- [18:05] Maça tekerlekli sandalyeyle gitti, seremoniye sekerek çıktı -- [17:56] Deplasmandan Bir Puan Çıktı -- [17:28] BORU PATLADI EKİPLER ÇALIŞIYOR -- [16:15] Sigara Yasağı Genişliyor -- [14:37] İki Başkan Bolu'da Buluştu --
Üniversite
Hemşireler Doyasıya Eğlendi

Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği tarafından Hemşireler Haftası düzenlenen geceyle kutlandı.

7.05.2019
4076 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Hemşireler Doyasıya Eğlendi

Programa; Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Safinaz Ataoğlu, Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Öner Abidin Balbay, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Mevlüt Pehlivan, Prof. Dr. Ali Nihat Annakkaya ve Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya Okan Karaduman, Düzce Üniversitesi Hastanesi Başhemşiresi Nevin Şen ile Hastanede görev yapan hemşireler ve sağlık çalışanları katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Başhemşire Nevin Şen, meslektaşlarının Hemşireler Haftasını kutlayarak gecenin düzenlemesine katkı sunan başta Başhekim Prof. Dr. Öner Abidin Balbay olmak üzere Hastane Yönetimine ve katılan herkese teşekkür etti. Sağlık çalışanlarının kutsal bir meslek icra ettiğini vurgulayan Başhekim Prof. Dr. Öner Abidin Balbay da, zor ve yoğun iş temposunda büyük özveriyle görev yapan hemşirelerin bu anlamlı gününü kutlayarak çalışma hayatlarında başarılar diledi.

Hemşirelerin sağlık camiasının vazgeçilmez, çalışkan ve vefakar bir çalışanı olduğunu anımsatan Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Safinaz Ataoğlu ise, “ Ben kendi kliniğimdeki hemşirelerin ne kadar iyi, güler yüzlü şekilde fedakarca her türlü yardımı yaptıklarını görüyorum. Bizim hemşirelerimiz, böyleyse yoğun bakımlardaki ve diğer birimlerdeki hemşirelerin de ne kadar fedakar çalıştıklarını tahmin edebiliyorum. İyi ki varsınız, sizler olmasaydınız, bizler ne yapardık bilmiyorum.” diyerek geceyi düzenleyen Hastane Başhekimliğine teşekkür etti.

Hemşirelik Haftasını tebrik ederek konuşmasına başlayan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, “Her zaman söylediğim gibi sizlerle çalıştığım ve sizlerle bir aile olduğumuz için çok şanslıyım. Verimliliğin ve çalışma performansının en önemli kaynağı iş ortamındaki huzurdur. Huzurlu çalışma atmosferinin mimarı da aslında sizlersiniz. Bu sebeple Allah huzurumuzu bozmasın. Çok güzel çalışmalar yapmayı, nice kamu görevleri yerine getirmeyi nasip etsin.” ifadelerini kullandı.

Tüm sağlık çalışanlarının olduğu gibi hemşirelik mesleğinin de çok kutsal ve meşakkatli bir iş olduğuna vurgu yapan Rektör Çakar, “Bu meşakkatli görevi hem hasta, hem de hasta yakını olarak yakından gördüm. Tüm çabalarınızı takdir ettiğimi gönülden söylemek isterim. Allah hizmetlerinizin devamını nasip etsin.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından pasta kesimi ile devam eden gece, sosyal program ile son buldu.

 

 

 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
4076 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR