Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[14:50] Behiye Özlü Toprağa Verildi -- [23:49] ABLASINI KAYBETTİ -- [23:41] KORKUTAN KAZA -- [18:33] Kariyer Topluluğu’na Yılın Girişimci Kulübü Ödülü -- [18:28] Traktörden Atladı, Hayatını Kaybetti -- [18:11] “Otobüsler Düzce İçin Büyük” -- [18:08] İYİ Parti’den Eğitime Destek -- [16:34] FARUK ÖZLÜ ANNESİNİ KAYBETTİ -- [16:22] Halıfleks ve Halı Seçimi Yaparken Bu 5 Hataya Düşmeyin! -- [13:32] Hastane Bahçesinde Park İhlali --
Yaşam
DEMİRÖREN MEDYA GRUBU’NDA ÜST DÜZEY ATAMA!

23.12.2018
684 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
DEMİRÖREN MEDYA GRUBU’NDA ÜST DÜZEY ATAMA!

Deneyimli gazeteci dostumuz, arkadaşımız ve meslektaşımız Eren Aka’y, Demirören Medya Grubu’nda üst düzey göreve getirildi.

Doğan Grubu'na ait gazete ve televizyonların Demirören Medya Grubu tarafından satın alınmasıyla başlayan yeniden yapılanma süreci devam ediyor. Bu kapsamda Demirören Medya Grubu’nda üst düzey atama gerçekleşti.

Demirören Medya Özel Ekler Direktörlüğü'ne deneyimli gazeteci dostumuz, arkadaşımız ve meslektaşımız Eren Aka atandı.

Halen Milliyet gazetesi bölge ekler koordinatörü olarak görev yapmakta olan Eren Aka, Demirören Medya Özel Ekler Direktörlüğü görevine 1 Ocak'tan itibaren başlayacak.

Oxijen medya ailesi olarak ağbeyimiz Eren Aka’ya yeni görevinde başarılar dileriz.

EREN AKA KİMDİR?

Gazeteciliğe 2004 yılında Vatan Gazetesi’yle başlayıp 2010 yılında Vatan Gazetesi’nin Doğan grubuna satışıyla birlikte Milliyet Gazetesi’ne geçti. Şuanda halen Demirören medya bünyesinde çalışmaktadır. Gazete’nin birçok biriminde yönetici olarak görev aldıktan sonra 2013 yılı itibariyle Milliyet gazetesi yazı işlerine atanmış ve Düzce bölgesinin de içinde yer aldığı  bölge ekler koordinatörü görevini üstlenmiştir. Halen Milliyet gazetesi bölge ekler koordinatörü olarak görev yapmakta olan Eren Aka, 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle Demirören Medya Özel Ekler Direktörlüğü görevini üstlenmiştir. Genelde siyasi ve yerel yönetimler konusunda adından sıkça söz ettiren gazeteciler arasındadır.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
684 kez okundu
0 bekleyen yorum
1 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!
Katılıyorum   Katılmıyorum
%50,00

Can

23.12.2018 - 15:46:08

Siyasi ve yerel yönetimler konusunda adından söz ettirdiği için atanmıştır zaten

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Malum  iddialara takipsizlik kararı verildi
Kalite ve Verimlilik Arttı
11.09.2019 - 11:30
Kalite ve Verimlilik Arttı
Halıfleks ve Halı Seçimi Yaparken Bu 5 Hataya Düşmeyin!