Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[19:05] Düzce'den Geçti -- [18:48] GÜMÜŞ MADALYA İLE DÖNDÜ -- [18:38] Yönlendirme Levhaları Yetersiz -- [17:49] YAZILIM VE TASARIMI KOLAY ÖĞRENECEKLER -- [17:45] Firmadan Çelişkili İfadeler -- [17:42] BAŞKA AKÇAKOCA YOK DEDİLER -- [17:39] Çelebi Tecrübelerini Aktardı -- [17:35] Selzedeleri Yalnız Bırakmıyorlar -- [15:29] CANLI YAYIN AZ SONRA -- [14:49] Fındıklık Alev Alev Yandı --
Yaşam
BİRİ DOLU BİRİ BOŞ

2.03.2019
934 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
BİRİ DOLU BİRİ BOŞ

İki farklı otopark fotoğrafı… İkisinin de öyküsü aynı. Düzce Atatürk Hastanesi’nde araç otoparkı her zaman bir sorun oluşturdu, oluşturmaya da devam ediyor. Genelde her zaman Türkiye’nin birçok bölgesinde hastane otoparklarında sorun vardır. Bu sorun hastane otoparklarının yetersiz olmasından kaynaklanıyor.

Fotoğraflardan birincisi hastane otopark alanında çekildi. Sabahın erken saatlerinden itibaren hastane alanı içinde araçlar adeta yer kapma yarışına giriyorlar. Saat 9.00’a kadar da tüm otopark alanı dolmuş oluyor. O andan itibaren de araçların hastane alanı içinde turu başlıyor. Bir araç çıksın da o alana yerleşmek için. Fotoğraflardan ikincisi de belediyenin ‘ücretsiz otopark’ alanında çekildi. Görüleceği gibi, hastane alanı içinde araçlar yer kapma yarışı yaparken, belediyenin otoparkı bomboş. Belediye otoparkının boş olmasına karşın, hastanedeki otopark alanının tıkış tıkış olmasını anlamak pek mümkün görülmüyor. Belediye otoparkının hastaneye uzaklığı sadece 50 metre. Araç sürücülerinin hastanenin dibine park etme tavrından vazgeçmesi gerekiyor. 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
934 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Malum  iddialara takipsizlik kararı verildi
Kalite ve Verimlilik Arttı
11.09.2019 - 11:30
Kalite ve Verimlilik Arttı
Halıfleks ve Halı Seçimi Yaparken Bu 5 Hataya Düşmeyin!
4 Öğretim Üyesi 1 Uzman 2 Asistan ile Hizmet Veriliyor
İl Sağlık Müdürlüğü ve Rektörlük Ortak Açıklama Yapacak