Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[22:38] Evde Kilitli Kalınca... -- [18:42] İLK TOPLANTI YAPILDI -- [18:38] Hayvanlarınızı Çaldırmayın -- [18:29] PLAJLAR ÇÖPTEN ARINIYOR -- [16:02] Selzedelerin Taleplerini Dinledi -- [14:08] Haydi Kan Vermeye! -- [11:27] Daha Fazla Hastaya Hizmet Verilecek -- [10:44] KALDIRIMLARDA TADİLAT ÇALIŞMASI -- [10:37] Ünlü Lokantacı Bolu Dağı A.Ş.'nin Kuruluşunu Anlattı -- [10:30] "Girişimci ve Yenilikçi Üniversite" Ünvanını Koruyor --
Yaşam
BİRİ DOLU BİRİ BOŞ

2.03.2019
916 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
BİRİ DOLU BİRİ BOŞ

İki farklı otopark fotoğrafı… İkisinin de öyküsü aynı. Düzce Atatürk Hastanesi’nde araç otoparkı her zaman bir sorun oluşturdu, oluşturmaya da devam ediyor. Genelde her zaman Türkiye’nin birçok bölgesinde hastane otoparklarında sorun vardır. Bu sorun hastane otoparklarının yetersiz olmasından kaynaklanıyor.

Fotoğraflardan birincisi hastane otopark alanında çekildi. Sabahın erken saatlerinden itibaren hastane alanı içinde araçlar adeta yer kapma yarışına giriyorlar. Saat 9.00’a kadar da tüm otopark alanı dolmuş oluyor. O andan itibaren de araçların hastane alanı içinde turu başlıyor. Bir araç çıksın da o alana yerleşmek için. Fotoğraflardan ikincisi de belediyenin ‘ücretsiz otopark’ alanında çekildi. Görüleceği gibi, hastane alanı içinde araçlar yer kapma yarışı yaparken, belediyenin otoparkı bomboş. Belediye otoparkının boş olmasına karşın, hastanedeki otopark alanının tıkış tıkış olmasını anlamak pek mümkün görülmüyor. Belediye otoparkının hastaneye uzaklığı sadece 50 metre. Araç sürücülerinin hastanenin dibine park etme tavrından vazgeçmesi gerekiyor. 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
916 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

GÖRKEMLİ DÜĞÜN TÖRENİYLE “EVET” DEDİLER