Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[17:47] DENİZ VE EKİN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ -- [17:07] Aydın dönemi sona mı eriyor? -- [12:48] Eski Bakanlar Bu Düğünde Buluştu -- [12:25] GÖRKEMLİ DÜĞÜN TÖRENİYLE “EVET” DEDİLER -- [08:09] Ergenlik Çağının En Büyük Tehdidi! -- [08:55] Düzce’yi Karış Karış Gezip Tanıtıyor -- [17:35] İşçilerden Dayanışma Örneği -- [17:26] "Bu Seçimden Zaferle Çıkacağız" -- [16:37] Çekleri Kopyalayıp Aynı İlçede Kullanmak İstedi -- [15:36] Camiye Girerken Fenalaştı --
Yaşam
VALİ YUNUS'LARI ZİYARET ETTİ

15.04.2019
1468 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
VALİ YUNUS'LARI ZİYARET ETTİ

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı,  "Temel Motosiklet Eğitimi" alan İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli Yunus Timlerini ziyaret etti. Dağlı, Yunus ekiplerinin Düzce'de asayişi sağlamak adına önemli bir hizmeti yerine getirdiğini söyledi.

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, İl Emniyet Müdürlüğü'ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Dağlı burada önce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz ile görüştü, ardından da Yunus ekiplerinin temel motosiklet eğitimini izledi.  Yunus ekiplerinin emniyet bünyesinde önemli görevler üstlendiklerini belirten Dağlı “Yunus ekiplerimizin motosiklet eğitim çalışmasını izledik. Burada 1 aylık bir eğitim süresi var. Şu an da ilk haftalarını tamamlamalarına rağmen gayet iyi yol aldıklarını gördük. 9 ekipten oluşan 18 tane arkadaşımızın eğitimi profesyonel bir şekilde Emniyet Genel Müdürlüğümüzden gelen 2 arkadaşımızın desteği ve gözetimiyle devam ediyor. Arkadaşlarımız 1 ayın sonunda her yanıyla Yunus ekipleri nasıl olması gerekir bununla ilgili önemli ve güzel bir eğitim alacaklar. Vatandaşa yaklaşım nasıl olacak, nasıl konuşulacak, nasıl görüntü verilecek ve nasıl güzel bir imaj oluşturulacak, ki zaten arkadaşlarımızın imajı gayet iyi bu manada güzel, bir eğitim alacaklar.” dedi.

Düzce Yunus ekiplerinin İzmir emniyet müdürlüğünden gelen ekip tarafından eğitildiğini vurgulayan Dağlı " Çok yönlü bir eğitim bu. Emniyet Genel Müdürlüğümüze, sayın Bakanımıza teşekkür ediyoruz bize olan desteği için. Bu motorları gönderdiler. Yine 2 eğitmen arkadaşımız İzmir Emniyet Müdürlüğü’nün personeli oradan buraya gelmek suretiyle arkadaşlarımızı eğitiyor. 1 ayın sonunda arkadaşlarımız Düzce’mizin sokaklarında her yerinde Yunuslar ve Şahinlerle birlikte görmüş olacağız' dedi.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
1468 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR

Tatilciler Rotayı Düzce'ye Çevirdi
39 Yıl Sonra Yeniden Buluştular
Yavru Karacalar Koruma Altına Alındı
Bu Fuar Düzce’ye Çok Şey Katacak
TERMİNALDE DÖNÜŞ YOĞUNLUĞU...
Ali Dilber Kızını Evlendirdi
10.06.2019 - 16:20
Ali Dilber Kızını Evlendirdi
GÖRKEMLİ DÜĞÜN TÖRENİYLE “EVET” DEDİLER