Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[19:07] Acı Haber Hastaneden Geldi -- [18:36] UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK -- [18:33] ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ -- [18:13] TAKIMA DESTEKLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR -- [15:29] Yeni İmar Müdürü Karabacak -- [14:37] Bakım Yaparkan Elektriğe Kapıldı -- [14:23] Şehid Furkan Kaplanbaba Adına Kamerun'a Su Kuyusu -- [11:47] Yılın Markası Özdilek Ev Tekstiline -- [11:28] Yapılan Operasyon İle Yakalandı -- [10:28] Temizlik Çalışmaları Sürüyor --
Yaşam
Kalite ve Verimlilik Arttı

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi 27-29 Ağustos tarihleri arasında arasında Sağlık Bakanlığı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı’nca 3 günlük değerlendirmeye tabi tutuldu. Hastane, 100 üzerinden 94.9 puan alarak hizmet kalitesini bir kez daha tescilledi.

11.09.2019
8721 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Kalite ve Verimlilik Arttı

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından görevlendirilen 5 kişilik değerlendirme ekibi Düzce Atatürk Devlet Hastanesi; Acil Servis, Ameliyathane, Tüm Üniteler (Yoğun Bakım Üniteleri, Yeni doğan Yoğun Bakım Ünitesi, Diyaliz Ünitesi, Merkezi Sterilizasyon Ünitesi, Onkoloji vb.), Tüm Laboratuvarlar, Poliklinikler, Klinikler ve tüm idari birimler olmak üzere değerlendirmeden geçirdi. Değerlendirme sonucunda 94.9 kalite puanı alan Devlet hastanesi; sağlıkta, kalitede ve verimlilikte bölgemizde iyi düzeyde olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz "Hastanemizin her kademesinde, tüm çalışan ve paydaşlara, sürekli gelişen bir kalite yönetim sisteminin kurum kültürü olarak benimsenmesi, kalite politikası ve hedefleri doğrultusunda tüm çalışanlarla kaliteli hizmet sunma noktasında gerekli çalışmalarımız devam etmektedir" dedi.  Doktor Yılmaz  Sağlıkta Kalite değerlendirmesinin başarı ile sonuclandırılmasından dolayı tüm ekibe emek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
8721 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR