Bugun...
Site Haritaları Twitter Sayfamız Facebook Sayfamız
SON DAKİKA
[11:13] “Kendi Markamızı Yaratmalıyız” -- [11:07] Beklenmeyen Yağmur Hazırlıksız Yakaladı -- [10:59] Yağmur Kaza Getirdi -- [09:36] ARABA YATAĞINA DÜZCE İYİ GELİYOR -- [09:35] PENALTI ATIŞLARI İLE FİNALE ÇIKTILAR -- [17:47] DENİZ VE EKİN AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ -- [17:07] Aydın dönemi sona mı eriyor? -- [12:48] Eski Bakanlar Bu Düğünde Buluştu -- [12:25] GÖRKEMLİ DÜĞÜN TÖRENİYLE “EVET” DEDİLER -- [08:09] Ergenlik Çağının En Büyük Tehdidi! --
Yığılca
Öğretmen okula atandı, çocuklar şenlendi

Hacettepe Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Yığılca’nın redifler köyü ilkokuluna atanan Mehmet Taner Özşahin, okula atanmasının ardından çocukların daha mutlu olabilmesi için Hacettep Üniversitesi İlköğretim Bölüm Topluluğu’nun başlattığı 7 Bölge 7 Okul projesini de Redifler’de gerçekleştirdi.

16.11.2015
5724 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
Öğretmen okula atandı, çocuklar şenlendi

Hacettepe Üniversitesi 7 Bölge 7 Okul projesinin ilk ayağı Redifler köyünde gerçekleştirildi. Hacettepe Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Yığılca’nın Redifler köyüne atanan İlköğretim öğretmeni Mehmet Taner Özşahin, okuduğu üniversitede hazırladığı projenin ilk ayağını atandığı okulda gerçekleştirdi. Öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayan öğretmen ve Hacettepeli üniversiteliler ayrıca bir gün boyunca çocuklarla doyasıya eğlendi.

Konu ile ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Mehmet Taner Özşahin, şunları dile getirdi: “Yığılca’nın Redifler Köyüne sene başında atandım. Daha yeni mezun olduğum okulum olan Hacettepe Üniversitesinde okurken İlköğretim Bölümü Topluluğu olarak bir proje yürütüyorduk yaklaşık 4 senelik bir proje.

Adı "7 Bölge 7 Okul "projesi ;yardıma ihtiyacı olan Türkiye'nin 7 bölgesinden 7 köy okulu seçilerek bunlara hem ihtiyaçlarını götürmek, hem o çocuklara sevgi götürmek, paylaşmak, onlarla eğlenceli vakit geçirebilmek, hem de üniversitede okuyan geleceğin öğretmenlerine o güzel duyguyu yaşattırabilmek amaçlarıyla hareket eden. Bu topluluğun başkanlığını yaptığım zamanlar çok güzel duygular yaşadım, mutlu, huzurlu oluyordum. Çocukları mutlu etmek insanın kendisini de mutlu ediyordu.

Atandığım zaman ihtiyaçları olduğunu farkettim ve topluluğun şu an ki başkanı Ömer Akcan ile iletişime geçtim. Kendisi arkadaşım olduğu için de beni kırmadı ve hem üniversite destekleri ile hem de kendi çabaları ile 7 kasım cumartesi günü okulumuza geldiler. Hem ihtiyaçlarımızı karşıladılar hem de okulumuza çocukların yüzlerine sevgi getirdiler. Çok güzel bir gün geçirdik .Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Topluluk bu yıl içinde 6 bölgeden 6 okula daha sevgi götürmeyi amaçlıyor” dedi. 


Facebook Yorumları
HALKIN KÜRSÜSÜ
5724 kez okundu
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzceninsesi.com.tr sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

ÇOK OKUNANLAR