4 Mevsim Düzce Belgeseli İçin Gala Gecesi

10.11.2012 13:44:53Yorum

Düzce TV tarafından, “4 Mevsim Düzce” belgeseli hazırlandı...

Düzce TV tarafından, “4 Mevsim Düzce” belgeseli hazırlandı. Düzce’nin tarihi, turizm ve doğal güzelliklerinin yer aldığı belgesel gala ile tanıtıldı.

4 Mevsim Düzce belgeselinin tanıtımı Aydınpınar?Alabalık Tesislerinde gerçekleştirildi. Düzce protokolünün yer aldığı 4 Mevsim Düzce belgesi büyük beğeni kazandı. 45 dakikadan oluşan belgeselin ilk bölümünde Kaynaşlı ilçesinin tanıtımına yer verildi.

Galada konuşan Düzce?Valisi Adnan Yılmaz, belgeselin büyük bir emek verilerek hazırladığını belirterek, “Türkiye’nin yüreği kalbi olan Düzce bu programla belki de tüm Türkiye’ye dünyaya tanıtılacak. Emeği geçen bu programın yapılmasında omuz verenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Bu yapıma destek verilmesi gerektiğini kaydeden Vali Yılmaz, “Bulunduğumuz tesis olan Aydınpınar Alabalıkta Düzce’de neler yapabileceğimizi gösteriyor. Programda büyük emek sarf edilmiş. Düzce’nin tüm güzellikleri tanıtılmış. Ben inanıyorum ki bu çalışmadan çok güzel bir tanıtım çıkacak. Benimde katkılarım var diyenleri de buyurun sizde katılın diyorum. Bizim bir birinden güzel 7 ilçemiz var. Bizim bildiğimiz, bilmediğimiz algılamadığımız güzellikleri tanıtacaksınız. Bizde vilayet olarak tam destek vereceğiz. Düzce’yi ya tanıtacağız ya tanıtacağız buna mecburuz. Teşekkür ediyorum” dedi.

Kültür ve Turizm Müdürü Özcan Budak, “Bir şeye çok seviniyorum Düzce’de Kültür ve Turizmle sadece Kültür müdürlüğünün ilgi alanı değilmiş. Düşünen başkaları da varmış. Demek ki turizm varmış programla bunu gördük yok diyenlere cevap olsun. Düzce cennettir diyoruz. Valimizin heyecanı ve bizlerin heyecanı birleşecek Düzce’yi daha turistik bir hale getireceğiz” diye konuştu.

Galada son olarak konuşan Düzce TV Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Seven, “Bize destek veren yanımızda olan herkese başta Sayın valim olmak üzere Teşekkür ederim. Ben kanalım adına söz veriyorum ki böyle programların devamı gelecektir” dedi.
İlk yorum yapan siz olun!

Yorum