Ak Parti’de aday adayları netleşiyor

29.10.2013 15:24:00Yorum

1 Kasım’da sona erecek Ak Parti Aday Adayları başvuruları kapsamında Ak Parti’den yapılan açıklamaya göre 5 kişi önümüzdeki günlerde aday adaylığını açıklayacak...

 

1 Kasım’da sona erecek Ak Parti Aday Adayları başvuruları kapsamında Ak Parti’den yapılan açıklamaya göre 5 kişi önümüzdeki günlerde aday adaylığını açıklayacak.

Dursun Ali Şahin’in Düzce belediye Başkanlığına adaylığını açıklamasının ardından 30 Ekim Çarşamba günü Ankara Düzceliler Dernek Başkanı Semih Kıbrıs partiye giderek resmen aday adaylığını açıklayacak. Perşembe günü ise hem Düzce’den hem de Boğaziçi’nden aday adayları açıklanacak. Düzce’den Mustafa Keskin Boğaziçi’nden ise İbrahim Ercan aday adaylığını açıklayacak. 1 Kasım’da ise Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram, Gölyaka Belediye başkanı Nihat Çelik ve Daha önce Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde üst düzey görevlerde bulunan Sakaryaspor Kulübü başkanı Selahattin Aydın resmen aday adaylıklarını açıklayacak.


YORUMLAR (Toplam 2 yorum)

recep  (2013-10-31 20:10:21)Düzce yeni başkaı olacak Rukiye Yeşil ile kabuğundan çıkacak, Türkiye sadece depremle değil ilklerle Düzce yi yeniden tanıyacak.

Serdar  (2013-10-30 00:26:56)Gönlümüz Selahattin Aydından yana. Semih Kıbrısı aday gösterirse oy vermeyi düşünmüyorum.


Yorum yazın !

Yorum